vajinusmus

danjella

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
2
0
35
merhaba ben 2.5 yildir evliyim isvicrede yasiyorum ve ne yapacagimi bilmezken internetten arastirip hera klinige ulastim en iyisine gitmek istedim 4 gün tedavi sonrasi endiseliydim olurmu diye esim olmadan türkiyeye gidip tedavimi olmustum isvicreye döndügümde sonunda 4 gün süre tedavisinde basardim endiselerim bosa cikti izmir dr mazhar eserdag güler yüzlülügüyle basardim ona ve hera klinige cok tesekkür ediyorum endiselenecek birseyin olmadigini demisti. cok tesekkürler 2.5 yil ardindan keske daha erken gitseydim onun pismanligini yasiyorum.

Merhaba bu kkinigi bende duydum hatta aradim facebookda da sayfalari var ama israrla nasil bi tedavi sureci olucani sordum cvp vermediler ne yaptilar orda 5bin tl ye kadar fiyat cikiyo bence cok fazla

Merhaba bu kkinigi bende duydum hatta aradim facebookda da sayfalari var ama israrla nasil bi tedavi sureci olucani sordum cvp vermediler ne yaptilar orda 5bin tl ye kadar fiyat cikiyo bence cok fazla
evt ama kegel egz
evet fazla ama yapacagim bisi yoktu baska yerlerde daha fazla diyor ve kegel egzersizi yapiyorlar genelde parmak egzersizi yok ama 1 kereligine kendin yapiyorsun yani kendi basina yapabiliyorsan kegel egzetsizi yap nefes alis verisler var o sirada birlesneni dene

X