Vajinusmus

meybl

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2020
53
31
29
Merhaba arkadaşlar ben 1buçuk senelik evliyim ve eşimle birlikte olmaya korkuyorum bacaklarımı açmayı bırak üstüme çıkmasına bile izin veremiyorum nolur bana yardımcı olun nasıl yenebilirm evliliğim hergün kötüye gidiyor sürekli kavga ediyoruz 😭😭😭doktora gittik ama çok pahalı lütfen ama lütfen bana yardımcı olun çok çaresizim

merhaba , bu konu ile ilgili diğer konuları okudunuz mu?
dilatör aldınız mı ? yada parmak egzersizi denediniz mi ?
doktorsuz yenebilirsiniz kararlı ve azimli olmanız gerekiyor

Bu başlığa tıklayıp ilk mesajda yazanları uygulayabilirsin. Hangi aşamada olduğunu, yapamadığın kısımları vs. yazarsan herkes yardımcı oluyor

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba , bu konu ile ilgili diğer konuları okudunuz mu?
dilatör aldınız mı ? yada parmak egzersizi denediniz mi ?
doktorsuz yenebilirsiniz kararlı ve azimli olmanız gerekiyor
Yok deniyorum ama yapamıyorum parmak egzersizi olmuyor dilatörü de yapmaktan çok korkuyorum galiba çok ileri boyutta sizce doktora mı gitmeliyim 😭

Yok deniyorum ama yapamıyorum parmak egzersizi olmuyor dilatörü de yapmaktan çok korkuyorum galiba çok ileri boyutta sizce doktora mı gitmeliyim 😭
Doktora gittiğinde sana dilatör egzersizi vericek. Doktorların elinde sihirli değnek yok sen çabalamadan onlar bir şey yapamaz. Yukarıda linkini attığım başlığı açan arkadaş da çok ileri düzeyde ve doktora gitmiş. Doktorun tedavisini aynen yazmış oraya. Boşuna para vermene gerek yok. Dilatörden korkmana da gerek yok. Vajinismusluların nerdeyse tamamı dilatörle yeniyor artık

Doktora gittiğinde sana dilatör egzersizi vericek. Doktorların elinde sihirli değnek yok sen çabalamadan onlar bir şey yapamaz. Yukarıda linkini attığım başlığı açan arkadaş da çok ileri düzeyde ve doktora gitmiş. Doktorun tedavisini aynen yazmış oraya. Boşuna para vermene gerek yok. Dilatörden korkmana da gerek yok. Vajinismusluların nerdeyse tamamı dilatörle yeniyor artık
Evet şimdi gördüm çok teşekkür ederim bu eşyaları temin ettikten sonra başlayacağım dediğinn gibi çözüm bizde 😭 inşalalh size bir hafta içinde mutlu haberler veririm 🙏🏻

Merhaba arkadaşlar ben 1buçuk senelik evliyim ve eşimle birlikte olmaya korkuyorum bacaklarımı açmayı bırak üstüme çıkmasına bile izin veremiyorum nolur bana yardımcı olun nasıl yenebilirm evliliğim hergün kötüye gidiyor sürekli kavga ediyoruz 😭😭😭doktora gittik ama çok pahalı lütfen ama lütfen bana yardımcı olun çok çaresizim
Meraba sizde kendimi gördüm ben 2 yıl sonunfa yendim bu lanet hastalığı size tek önerim ertelemeyin artık ve doktora gidin 3 günde hallediyorlar

Meraba sizde kendimi gördüm ben 2 yıl sonunfa yendim bu lanet hastalığı size tek önerim ertelemeyin artık ve doktora gidin 3 günde hallediyorlar
Doktor aşırı pahalı ve yine yaptıracağı şey diblatörle olacak yani eğer sorunsuz halledeceğini bilsem doktora gidicem peki siz doktora mı gittiniz

Doktora degil psikologa gitmelisin. Doktor dilatör yapacak. Ama psikolog bunun altinda yatan sebepleri bulacak. Kadinlik cinsellik uzerine telkin odevleriyle Kadinligini cinselligini sevmeni sağlayacak. Bu sayede dilatöre ya da parmak egzersizine daha cesaretli olacaksin.

Doktora degil psikologa gitmelisin. Doktor dilatör yapacak. Ama psikolog bunun altinda yatan sebepleri bulacak. Kadinlik cinsellik uzerine telkin odevleriyle Kadinligini cinselligini sevmeni sağlayacak. Bu sayede dilatöre ya da parmak egzersizine daha cesaretli olacaksin.
Benim cinsellikle sorunum yoktu yani evlenene kadar sonra bu hastalığın adını Bile bilmiyordum hatta bekarken yapamayan arkadaşlarımı duyunca hani nasıl yapamıyorlar diye şaşırıyordum şimdi aynı durumu yaşıyorum ve bi psikolog ile görüştük istedi ücret 7bin ona da benim gücüm yetmez

Benim cinsellikle sorunum yoktu yani evlenene kadar sonra bu hastalığın adını Bile bilmiyordum hatta bekarken yapamayan arkadaşlarımı duyunca hani nasıl yapamıyorlar diye şaşırıyordum şimdi aynı durumu yaşıyorum ve bi psikolog ile görüştük istedi ücret 7bin ona da benim gücüm yetmez
Hangi şehirde yasiyorsunuz?

Anne karninda yasadigimiz seyler bile cinsel hayatimiza etki edebilir. Hatirlamadigimiz yaslarda bazı olumsuz olaylar durumlar yasamis olabiliriz. Psikolog bunlari tespit ediyor.

Anne karninda yasadigimiz seyler bile cinsel hayatimiza etki edebilir. Hatirlamadigimiz yaslarda bazı olumsuz olaylar durumlar yasamis olabiliriz. Psikolog bunlari tespit ediyor.
Eve bu dediğiniz çok doğru ben bunu kendimce çözmeye çalıştım acaba nerde nasıl etkilendim diye ama olmadı tabi ben bilemem psikolog kadar

lütfen dilatör alıp egzersiz yapmayı deneyin , önce korkutucu geliyor ,irite oluyorsunuz ama sağlık için yapmanız denemeniz gerekiyor.
bende dilatör gelince ürkmüştüm
baktınız dilatörü yapamıyorsunuz (ki bu sitede dilatör alıp yapamayanı ben okumadım) o zaman ciddi bir sorun vardır, doktora gidersiniz

Korkma hiçbirşey gözünde büyüttüğün gibi değil. Ben dilatör setini aldığımda görünce bunları nasıl yapicam diye oturup ağlamıştım ama şuan 4. Aparattayim düşün. Sadece biraz cesaret..

Ayyy bende öyle olur muyum acaba 😔😔😔 umarım canım bende yaparım ve senin gibi böyle mesaj atarım umutsuz olan insanlara

Merhaba bende bu illeti kendi çabalarımla yendim sizede yardımcı olmak isterim psikologa da gittim jinekologada kadin doğumcu muayene etmek istedi ve son çare olarak kabul ettim muayenemi oldum ve bana zarın kalın dedi kürtaj gibi bi operasyon gerekli dedi bide eşimle konuşunca uyuşturucu krem demiş ama eşim çok sonra söyledi ki evliligimin 6. Ayında kremi almıştım ama kullanmaya cesaret edemedim nasip bu zamanaymis 2.5 senelik evliyim sonrasında anestol ile emla yi karıştırdık ve eşim vajinama sürdü ve istemeyerek yapiyodum korkuyodum endiseliydik zarımın kalın olması da vardı tabi ve kremledikten 10 dk sonra denemeye başladık birde baktım ki olmuş ve durdum dedim ki bu muydu ama benim kanamam çok.oldu 3 ilişkide bile kanamam vardı şimdi çok şükür ne kanamam var ne bisey belki size de yardımı olur diye yazdım çünkü buradaki arkadaşların yazılarını bende çok okuduk inşaallah tez zamanda kurtulursunuz

Aminnn canım inşalalh biz o bi defa denedik bi daha da deniyemedim korku başladı yine bende inşalalh bu pazar hepsini yapabilirim

X