Vajinusmusu yendim 🥳🥳

Hazal krbck19993

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2023
1
0
30
Yaklaşık 1 yıldır evliyim. Bizim de sorunumuz vajinusmustu. Pek çok kez psikolojik yardım aldım fakat bir çözüm bulamadım. Umutlarımız tükenme noktasına geldi fakat yine araştırmaya devam ediyordum.
İnternette Hera kliniği görüp araştırdım. Hikayelerine baktım ilk önce bana abartılı gelmişti. Ama biz bir umutla çekip gittik Pazartesi günü kliniğe giriş yaptık orada bizi karşılayan çok değerli Ankara Hera ekibi Kübra Hanım, Ayla Hanım ve Derya Hanım ilk gün bizlere karşı olan ilgileriyle bir meditasyon uygulandı adeta. Artık biz emin ellerde olduğumuzu ve ordan güzel sonuçla ayrılacağımızı hissetmiştik.
2. günün sonunda 1 yıldır kabusum olan vajinusmusu yendim. Evet inanılmaz ama gerçek sadece 2 günde artık eşimle daha da mutluyuz. Derya Hanımin bizi naif karşılaması çok güzeldi. Doktorumuz Kübra Hanımın bana telkinde bulunması başaracağıma inandırması.. Hele Ayla Hanımcim .. Bana güven vermesi ve güçlü bir kadın olduğumu hissettirmesi harikaydı. Profesyonel tavrı bana özgüven kazandırdı. Canımız Ayla Hanım sayesinde iki günde bu kabustan kurtuldum. Bu mesajımı gören tüm kadınlara sesleniyorum lütfen geç kalmayın. ☺️

Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun, bu sorundan kurtulabildiğinize sevindim, mutluluklar diliyorum evlilik hayatınızın geri kalanında. Yazdığınız yazı reklam izlenimi uyandırıyor, zaten ilk mesajınızmış. Ama çaresizce bir yer arıyorum ben de, arayıp görüşebilirim belki. İstanbul'da yerleri var mı? Web sitesi bile yok bu isimle galiba.

X