Vajinusmusu yenemeyenler

Bende dilatör siparis ettim bakalim.. esimle tekrar tekrar deniyoruz o arada ama parmagi sokunca ufacik o igne gibi batmasi o aci beni maf ediyor acidan degilde daha cok aciyacak korkusu oluyor nedense

Merhaba kızlar ben evlendikten sonra 1-2 ay içersinde ilişkiye giremediğimizde durumumu anlamıştım vajinusmustum... Özel bi klinikte muayne oldum... 3 gün icinde vajinusmusu aşmıştım... kulağa inanılmaz gelebilir kendime şaşırmıştım... o korku kendini kasma hepsi boşunaymış... önce kendi vücudunuzu tanımak ve korkmadan yaklasmak gerekiyor... inanın korktugunuz da vücudunuzun verdiği tepki kasılma daha cok canınızı yakıyor. Derin bir nefes alıp kendinizi rahat bıraktıgınız da çok kısa sürecek bir şey... hem öyle dayanılmayacak bir acı vs söz konusu da değil :halay:

Ben kendi kendime spor ile yendim. Mutlaka evde rahim egzersizleri yapın kendiliğinden yeneceksiniz. Spor şart
Ben vaŕim bende spor yapıyor kegel egzersizi ayna egzersizleri ama kesinlikle bi değişim yok nasıl yendin acaba lütfen yardımcı olur musun

Bende aynı şekilde yapıyorum yaklaşık 1 hafta oldu dün deneme yaptık ama hiç olmadı malesef

Merhaba kızlar bende vajinusmus hastasıydım hemde 5 yıl cektım bu sıkıntıyı.cok arastırdım cok denedım careyi hera klinik te buldum hemde 3 günde 5 yıllık yükümden kurtuldum evet bende HERA klinik MAZHAR ESERDAĞ sayesinde yendim.ÖMÜR ablacım melek terapistim her zaman destekcim yanlızlıgımı çaresizliğimi hiçbir zaman hissettirmedi.kapıdan girdiğim an başaracağima beni inandırdılar MAZHAR hocam yapacaksın dedıgı hala kulaklarımda ve söz verdikleri gibi ınanaılması zor ama 3 günde yendim. Boşuna beklemısim yıllarca. Ertelemeyin arkadslar hera klinik gidin özgürleşin derim. Allah bir değil bin kere razı olsun MAZHAR hocam ve ömür ablamdan sonsuza kadar minnettarım

X