Vakia Suresi..

-Gzmlkz-

❤İşimiz Allah'a Kalmışsa Olmuş Bil..❤
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
1.063
864
Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar sizlere birşey danışmak istiyorum.. İnternette sürekli gördüğüm şey vakia suresinin mucizesi... :) Tamamen rızık zenginlik suresiymiş... aranızda okuyan faydasını gören oldumu olduysa yazarsanız çok sevinirim... Ben eşimle ayrı eve çıkmak istiyorum kenarda birikmişimiz yok eşimin bu durumda tek başına ev geçindirmesi çok zor gibi görünüyor.. Tabi boş boş oturup sadece dua edip beklemek hoş birşey değil sende git çalış diyenler olcaktır çalışmamı hem eşim istemiyor hemde 4 yaşında oğlum var ona bakanımız da malesef yok.. Vakia suresini okuyan faydasını gören olduysa yazarsanız beni aydınlatırsanız çok sevinirim.. İyi akşamlar :)

İlk Önce 'İNANMAK'' Lazım.
Siz inanarak okursunuz sonuç alırsınız.
Bir başkası inanmaz aklında şüphe olurken okur ama sonuç almaz.
Her gün Akşam Namazının ardından okunan VAKIA suresi Rızkın çoğalmasına vesile olur....
Her Namazın ardından okunan sureler farklıdır. VAKIA suresi'de Akşam namazının akabinde okunur.

Duzenli okursaniz muhakkak faydasını görürsünüz. Amellerin Allah a en sevimli olani az da olsa devamli olanidir hadisi serif. Rabbim evinize bereket versin helalinden bol kazanclar versin Aminn

Tabiki inanmak lazım ben rızkımının artacağına inanıyorum peygamber efendimiz s.a.v in söylediği sözden şüphe etmek bile günahtır. Ama burda sadece okuyup faydasını gören oldumu diye sormak istedim internette çok araştırdım yorum yapanlara baktım kimse dememişki ben okudum faydasını görmedim hatta ev alan bile varmış bu dua sayesinde o yorumu okuyunca içime umut doğdu inşallah benimde bir evim olır küçük olsun benim olsun ev üstğne ev kurulmazmış gerçekten bunu anladım ben... Gecede okunabilirmiş sabahta akşam namazıyla yatsı namazı arasıda okunurmuş bu akşamdan itibaren allahın izniyle başlıyorum okumaya :) rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

Merhaba bu sureyi ben her akşam namazlarında sonra okurdum dua ederek çok şükür kabul oldu faize bulaşmadan ev sahibi oldum. İşlerimiz o kadar rast gitti ki ben bile inanamadım. Şükürler olsun sizlerde inanarak ihmal etmeden okuyun bence farkı hissedeceksiniz.

Bence okuyun çünkü kaybedeceginiz hiçbir şey yok, aksine şifa verir kalbinize kuran okumak. Ama niyetinizi alırken en başta Allahın rızası, gönlünüzün şifası olarak alın sonrası da size kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…