Valla Ölcem yaa

çoook şaşırdım. ve senin adına üzüldüm :KK43:

evli bir adam daha boşanmadan böyle yola çıkması yanlış! hemde çok yanlış!
o çocukların o eşin hiç mi hatrı yok. bitir davanı paşalar gibi çık meydana...

eer sevgili çook sevilense 1 ylılın 3 ayın önemi yok. çekilen acı aynı acıdır.ilişklerinize kadar acır canınız.güneş doğmayacak gibi olur.. günlerce,yıllarca öyle olur. taa kii... aşk kapıyı tekrar çalana kadar yanar içiniz. ileride kötü bir anı olarak kalacak. buna odaklanın sadece..
bu durumu salantı ,bağımlılık haline getirmeden bitirmeye çalışın.

o sizi sizde onu çok sevmiştiniz. elbette aşkınız gerçekti.. yanlış zaman ve emin olun yanlış insandı!
eğer doğru insan olsa en başından siz üzülmeyin diye anlatırdı herşeyi...

geçen yıllara üzülmeyin. 8 yıllık ilişkimi tek bir söze bitirdim. şimdi nerede ne yaptığını bile bilmiyorum. başka bir aşk çaldı kapımı.. o kadar çok da mutluyum ki anlatamam...

İlk ilişkim olması beni fazlaca bağımlı hale getirmişti kopamayışım bundandı belkide. Bide karıcım karıcım diye diye psikolojik olarak öyle bir bağ gelişti. Yanlışı hayatıma doğru yapan yine bir kadındı. Hiç sevgilim olmadığını bildiği halde amacımın flört değilde evlilik olduğunu bildiği halde resmen beni ona sundu ortak bir abla dediğim tanıdığımız. Sevdiğim adama da dedim bu ilişkide kurban edilen tek kişi ben oldum diye.
Hazmedemediğim aptallığım bu zayıflığım, sömürülüşüme izin verişim. Mabedimi ona açışım hayallerimi böyle bir adam üzerine kuruşum. Çok zaman oldu ona yürekten inanmayışım çok zaman oldu paramparça oluşum. Şimdi parçalarımı toplamaya çalışıyorum 1 hafta oldu ama ilk kez ayrılığı seçen oydu benim yapacağım şeyi benden önce yaptı ve gitti. En doğrusunu yaptı umarım gelmez. Giderken bide dönüş sinyali verdi kafamda çok soru işareti var zamanı gelince seni bulurum diye.
Ne kadar sürecek bu ahlar vahlar bir bilsem gün atlamak için kesintisiz uyucam :KK43:(

ortak arkadasımız dediğin 'ABLA' sana kastı mı varmış?

seni evli bir adama mı layık görmüş? çok kötü birşey yaptığının farkında değilmi?

o kişiyle görüşüyormusunuz?
sizi uyarıp düzelteceği yerde yanlışa sürüklemiş. PES!

ortak arkadasımız dediğin 'ABLA' sana kastı mı varmış?

seni evli bir adama mı layık görmüş? çok kötü birşey yaptığının farkında değilmi?

o kişiyle görüşüyormusunuz?
sizi uyarıp düzelteceği yerde yanlışa sürüklemiş. PES!

Zten biliyormuş herşeyi beni gerçekten seviyor sanırdım meğer kendi çıkarları yüzünden beni kullanmış. Tabiki görüşmüyorum zaten bizi tanıştırdı erkek arkadaşım onunla görüşmemi istemedi zamanla. Bende görüşmedim ama zaten uyarmaya niyetli olsaydı bir şekilde o bana ulaşıp söylerdi. İlk öğrendiğimde ağlayarak arşısına gittim nasıl böyle birşey yaptığını sordum yazık değilmi kaç kişinin günahına beni sürükledin kaç kişinin günahını aldın diye saydırdım ama savunması bilmiyordum oldu. Tabiki yüzsüzce inkar etti ne diyeyim ki hepsine ah ettim aylarca ben deli divane olana kadar ağız birliği yapıp benden saklayan o herkezi rabbime havale ettim.

zamanla sende bir çoğumuz gibi ..'küllerinden doğacaksın' zaman herşeyin ilacıdır. hemde en acı ilaç zamandır...
kendini başka şeylere ver. gitmediğin bir kuursa git. girmedğin ortamlara gir. yeni arkadaslıklar edin.
oturup yasını tutma. birgün dönecekse bile o kapıyı açma.. o kapı duvar olsun.

Yazık gençliğinize...
Yazık güzelliğinize...
Ama yanlış anlamayın acımıyorum size...
Siz kendi ellerinizle bunu hazırlamışsınız!!!!
Evli bir adama olan aşk acınızı buraya ölecem diye yazarken utanmıyorsunuz!
Adam sizi zerre kadar sevse çoktan boşanırdı ne yazık ki gözleriniz de kör!
Daha yazardım ama değmezsiniz....

Yazık gençliğinize...
Yazık güzelliğinize...
Ama yanlış anlamayın acımıyorum size...
Siz kendi ellerinizle bunu hazırlamışsınız!!!!
Evli bir adama olan aşk acınızı buraya ölecem diye yazarken utanmıyorsunuz!
Adam sizi zerre kadar sevse çoktan boşanırdı ne yazık ki gözleriniz de kör!
Daha yazardım ama değmezsiniz....

Evli bir adama aşık olmadım ben bekar sandığım hayaller kurduğum bekar diye ölecek kadar sevdiğim adamı yazdım evli olması sonradan ortaya çıkan bir durum. Adamın davası sürüyor bunu üste de yazmıştım. Nasıl bir gözle okudunuz bilmiyorum ama utanmıyorum çünkü sadece paylaştım çöküntümü. Kalkıp evli bir adam olduğunu bilerek onu baştan çıkarıp yuva yıkmadım. Fark var ayrımı yapmanız gerek. Üstelik kimliği görüp araştırdığım da eşinin evi terk ettiğini ve davaları olduğunuda belirtmiştim. Beni tanımadan böyle bir yorum ki yazdıklarım da ortada yapmanız ve sonrasında değmezsin kelimeniz inanın beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Çünkü okuduğunuzu bile sanmıyorum göz ucuyla bakıp hemen yorum yaptınız sanırım. İyi günler

Evli bir adama aşık olmadım ben bekar sandığım hayaller kurduğum bekar diye ölecek kadar sevdiğim adamı yazdım evli olması sonradan ortaya çıkan bir durum. Adamın davası sürüyor bunu üste de yazmıştım. Nasıl bir gözle okudunuz bilmiyorum ama utanmıyorum çünkü sadece paylaştım çöküntümü. Kalkıp evli bir adam olduğunu bilerek onu baştan çıkarıp yuva yıkmadım. Fark var ayrımı yapmanız gerek. Üstelik kimliği görüp araştırdığım da eşinin evi terk ettiğini ve davaları olduğunuda belirtmiştim. Beni tanımadan böyle bir yorum ki yazdıklarım da ortada yapmanız ve sonrasında değmezsin kelimeniz inanın beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Çünkü okuduğunuzu bile sanmıyorum göz ucuyla bakıp hemen yorum yaptınız sanırım. İyi günler

Bekar olduğunu iddia eden adam evli çıkmış mı? Çıkmış!
Peki neden devam ettiniz? Haaa davası sürüyordu!!!
İsterse 10 sene sürsün! Bu adam evli!!!
Yuva yıkıyorsunuz demedim sadece kendinize yazık dedim!!!
Siz yaşadıklarınızdan utanmıyorsanız zaten bana laf düşmez!

Laale arkadaşım çokkk haklı...

arkadaşım bu adamın - ki adam sıfatını haketmediğini düşünüyorum- elle tutulur bir yanı yok ki ilişkiye başlayıp bir de sürdüresin... Aşk tek başına hissettiğin bir duygu... tamam aşık oldun ama inan ki bunu yalnızca sen böyle hissettin...

farkettiyse evlilik, çocuk gibi durumlarla ilgili yorum yapmıyorum... çünkü yorum yapılacak bişey yok...

cidden kendine yazık etme daha fazla... aşk acısından kimse ölmemiş şimdiye kadar...:KK71:

Laale arkadaşım çokkk haklı...

arkadaşım bu adamın - ki adam sıfatını haketmediğini düşünüyorum- elle tutulur bir yanı yok ki ilişkiye başlayıp bir de sürdüresin... Aşk tek başına hissettiğin bir duygu... tamam aşık oldun ama inan ki bunu yalnızca sen böyle hissettin...

farkettiyse evlilik, çocuk gibi durumlarla ilgili yorum yapmıyorum... çünkü yorum yapılacak bişey yok...

cidden kendine yazık etme daha fazla... aşk acısından kimse ölmemiş şimdiye kadar...:KK71:

Yorum için teşekkürler bence siz haklısınız aşk acısından kimse ölmedi evet zaten o başlık sadece çok acı çektiğimi göstermek içindi. Ben kendime yazık ettiğimin farkındayım bunuda zaten cvplarımdan anlamışsınızdır. Lale hanımın haklı olduğunu düşünmüyorum hiç bir insan değmezsin utanmıyorsun gibi kendini aşacak kelimeleri tanımadığı bir insana kuramaz haddini bilmeli herkez. Oturup ne yaşadığımı dinlemişmi veya uzak-yakın şahit olmuşmu. İnsanız hepimiz , benim ilk ilişkimdi karakterim sağlam olmasa 22 yaşıma kadar bir çok ilişkim olurdu deneme-yanılma yollarıyla sürdürürdüm hayatımı. Ama yapmadım bir kez olsun ömür boyu olsun istedim. Karşıma çıktı ailemle tanıştı tecrübesizdim hemen kandım laflara davranışlara inandım aşık oldum. Aşkın aptallığın en saf hali olduğunu da öğrendim. Dolayısıyla eğer dava sürüyo diye içim rahat ilişkiye devam etseydim ben bukadar onada kendimede eziyet etmezdim evet yıl aştı ama bu durumu hazmedemediğimden ama ona karşı zayıflığımlada başa çıkamadığımdan belki 100 kez ayrılmışımdır. Benim ne gibi yıkımlar yaşadığımı nelere zorunlu bırakıldığımı bilmiyor o yüzden şu söyledikleri üstün körü cümle israfı bana göre. Neyse tekrar teşekkür ederim

Sence neden devam ettim? Aaa evlimisin olsun aşkım davanı beklerim hadi ilişkimizi sürdürelimmi dediğimi düşünüyosunuz? Bu kadar basit mi herşey. Her insan güçlümü yada her insan güçlü olsaydı aşk yüzünden çaresizce en basiti ne yapıcam diye konular açılırmıydı. Yıkımlarımı yaşadım ayrıldım tabiki ağladım zırladım psikolojim yerle bir oldu ve o psikolojiyle ne yazıkki yine onda acımı dindirebildim. Yani yılana sarıldım demek daha doğru olur. Sonuçta dava açılmış mal paylaşımı anlaşmazlıkları yüzünden sonuçlanamıyordu. 2 tarafta boşanmaya niyetliydi sadece ailesi istemiyordu çocuklar var diye. Evet sadece bir noktaya odaklanacaksanız yüreğide katıp düşünmeyecekseniz size laf düşmez. Çok teşekkür ederim

Evliyken (ayrı bile olunsa)karşı cinsle flört etmek bence saygısızlık ki arada çocuk varsa ,anne olursan anlarsın!!
Çocugun babası o, ve cocugun annesi onun halen karısı..

Son düzenleme:
Yorum için teşekkürler bence siz haklısınız aşk acısından kimse ölmedi evet zaten o başlık sadece çok acı çektiğimi göstermek içindi. Ben kendime yazık ettiğimin farkındayım bunuda zaten cvplarımdan anlamışsınızdır. Lale hanımın haklı olduğunu düşünmüyorum hiç bir insan değmezsin utanmıyorsun gibi kendini aşacak kelimeleri tanımadığı bir insana kuramaz haddini bilmeli herkez. Oturup ne yaşadığımı dinlemişmi veya uzak-yakın şahit olmuşmu. İnsanız hepimiz , benim ilk ilişkimdi karakterim sağlam olmasa 22 yaşıma kadar bir çok ilişkim olurdu deneme-yanılma yollarıyla sürdürürdüm hayatımı. Ama yapmadım bir kez olsun ömür boyu olsun istedim. Karşıma çıktı ailemle tanıştı tecrübesizdim hemen kandım laflara davranışlara inandım aşık oldum. Aşkın aptallığın en saf hali olduğunu da öğrendim. Dolayısıyla eğer dava sürüyo diye içim rahat ilişkiye devam etseydim ben bukadar onada kendimede eziyet etmezdim evet yıl aştı ama bu durumu hazmedemediğimden ama ona karşı zayıflığımlada başa çıkamadığımdan belki 100 kez ayrılmışımdır. Benim ne gibi yıkımlar yaşadığımı nelere zorunlu bırakıldığımı bilmiyor o yüzden şu söyledikleri üstün körü cümle israfı bana göre. Neyse tekrar teşekkür ederim

Sence neden devam ettim? Aaa evlimisin olsun aşkım davanı beklerim hadi ilişkimizi sürdürelimmi dediğimi düşünüyosunuz? Bu kadar basit mi herşey. Her insan güçlümü yada her insan güçlü olsaydı aşk yüzünden çaresizce en basiti ne yapıcam diye konular açılırmıydı. Yıkımlarımı yaşadım ayrıldım tabiki ağladım zırladım psikolojim yerle bir oldu ve o psikolojiyle ne yazıkki yine onda acımı dindirebildim. Yani yılana sarıldım demek daha doğru olur. Sonuçta dava açılmış mal paylaşımı anlaşmazlıkları yüzünden sonuçlanamıyordu. 2 tarafta boşanmaya niyetliydi sadece ailesi istemiyordu çocuklar var diye. Evet sadece bir noktaya odaklanacaksanız yüreğide katıp düşünmeyecekseniz size laf düşmez. Çok teşekkür ederim

Bakın acınızı,kandırılmış olmanızı herşeyi anlarım..
Ancak özrünüz kabahatinizden büyük!
Sizi kandırmış,kötü niyetli olan adama olan aşkınızın acısını yine onunla paylaşmışsınız hem de yılan tabiri kullanarak! Kusura bakmayın hatanız bir değil ki burada bile uğruna öleceğinizi iddia ettiğiniz adam aynı kişi değil mi yoksa ben mi yanlış okuyorum?
Kimin karakteri sağlam kimin zayıf bunu tartışma gereği bile duymuyorum ben!
Yanlış üzerine yanlış yapıp da ne yapim canım herkes güçlü mü diyerek işin içinden çıkmak ne kolay di mi? O adamın eşi sizi öğrense alacağı tazminatı hayal edebiliyor musunuz?
Yürek mi?
Hangi yürekten bahsediyorsunuz Allah aşkına!
Hangi yürek kabul edebilir başkasına ait olanı sahip çıkma çabasına?
Sevmek,yürekli olmak vazgeçmesini bilmektir... Gerçekten siz ikiniz birbinzii sevseydiniz bu büyük yanlışın içinde olmazdınız.. Yarın sizin hakkınızda birileri bişiyler dediğinde nasıl savunacak o sizi,siz kendinizi? Size zerre kadar saygı duymayan,birazcık bile aşk duymayan adam için ölür müsünüz kalır msıınız bilemem. Ben hala utanmazlık olduğunu düşünüyorum!
Çünkü ben evli bir adama aşık olsaydım kendimden utanırdım.. Sizin gibi aşk yaşamazdım ama hislerimden dahi utanırdım!!!!

herşeyi geçtim, hadi diyelim tek celsede Boşandı karısından sana Bekar Biri olarak geldi, gene de Bu adamın elle tutulacak Bi yanı yok yalan söylemiş çünkü.. resmen kandırmış seni... en Başta kendini Bekarım diye tanıtmış, Böyle Büyük Bir yalanını yakaladiğin adamla ne işin olur, anında silecektin kaçacaktın hem de rezil rüsva edecektin onu.. teselliyi onda Bulmak ne demek ? Adam Bildiğin sahtekar yaa.. Daha Bu adamın hiç Bi sözüne güvenilmez allah karısına yardım etsin, kim bilir ona ne yapti da kadın evi terketti..

30 yaşındaki çoluğu çocuğu olan adamın bir kızı kandırmak için düştüğü hallere güler misin ağlarmısın?
Karısı kimbilir ne büyüttü gözünde bu kişiyi de eş olarak kabul etti.
Yazık.

Son düzenleme:
Herşey ne kadar güllik gülistanlık değil mi , Bir adam gelir henüz hiç sevgilisi olmamış bir kızın karşısına. Allar pullar aşkını sunar. Kız kabul eder çünkü bekardır kız hayal kurar adamda bu hayallere engel olmaz ve büyütürler. Düğün salonu bile konuşulur. Hayat merkezi haline gelir. Birgün bir belge geçer eline adam evlidir. O an ne hissettiğimi kimse bilemez altında ezilirim kurduklarımın yürüdüğüm yolu hatırlamıyorum ben bunu anlıyabilen varmı? Ya da sonrasında neler çektiğimin. Telimi kapadım evimin önüne geldi. Karşıma çıktı olur olmaz yerde ne kadar direnebilirsin ki tüm geleceğini üzerine kurduğun kişiye.Sus, ağla parçalan ama kimseye anlatama çektiğim ızdırabı kim bilebilir. Burada anlatamayacağım bir dolu şey geldi başıma. Evet aşıktım , zaten eşininde boşanmak istemesi içimi rahatlatıyordu yuva yıkmıyordum. Başkasına ait deildi ikiside başka hayat kurmayı zaten seçmişti. Ama gitmek istesem de gidemediğim sebepler var dı. Evet o psikolojiyle yine ona sığındım. İnsanlar teselliyi acı çektikleri zaman birşeylerde buluyorlar ve o acıyla geneli yanlış olabiliyor. Yineliyorum ona karşı zayıftım başa çıkamadım hislerimle ki beni allak bullak eden ondan kopamamamı saylayan büyük nedenler vardı. Evet bakış açısı farklılığı. Ben böyle birşey yaşadığım için yarın başıma gelse kız kişiyide düşünürüm anlarım. O yüzden söylenecek çok fazla şey yok. İlişki bitti yarı yolda bıraktı yani zararlar benim oldu o alacağını alıp gitti. Kız aptal erkek vebaline girdi çekti gitti. Biraz daha ılımlı olun lütfen halim hiçte iyi değil biraz teselli olsun diye yazdım aynı merhametsizliği görmek için değil. Her can acıtıcı söz yine can yakacaktır. Teşekkür ederim yinede

Bu baktı henüz o kadar taş olmamış ama o m!!!!!s!!!m ne demek ya açılımı ne acaba bir isimmi yoksa mutsuzum olabilir mi takıldım kaldım ya. Senin olayın benden kötüymüş 1,5 yıla ah vah ediyorum seni düşünemiyorum bile Rabbim bu acının aynılarını yaşatsın onlara ne diim eken biçsin

sizin takildiginiz kelimeler bir kufrun sansurlenmis hali bence... bosuna takmayin kafanizi =)
ama yine de sevdiginiz insanin dengesiz oldugu sonucuna vardim. kendinizi uzmemeye, unutmaya calisin. onun profilini fazla inceleyip anlamlar cikarmayin kendinize. bu hatalari hepimiz yapmisizdir ama inanin en hayirlisi onu dusunup incelemeyi biraktiginiz anda oluyor. olaylar o zaman rayina oturuyor.
ayrica kimse kimsenin yasadigini kinamamali bence, 25 yillik tecrubelerime dayanarak "ben boyle birsey yapmam" cumlesinin insanin kendinden cikmasa bile yakinlarindan ciktigini yeterince gordum. buyuk konusmamak lazim, ozellikle de hata yapanlara kinamayla bir tekme daha atmamak lazim.
sonsuzluk arkadasim, hic kimsenin dedigi onemli degil. onemli olan senin icten guclu olup ayaga kalkman. ayrica birden fazla iliskin olmasi ayip birsey degil. deneme yanilma yontemi insanin esini secmesi icin en onemli araclardan biridir. asil bir seferde herseyiyle kusursuz bir insan bulmak mucize olur. bu yuzden sen de bu yonde fikrini degistirip biraz daha acik dusun, ondan sonra keske daha tecrubeli olsaydim demezsin. sevgiler...

X