Var mısınız bir çılgınlığa ? (İnsanity workout)

Yatuk

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2018
109
76
D6E9C161-41BA-4209-B379-C37E764F6027.jpeg
Herkese merhaba ,bende birçoğumuz gibi her ay başında kararlar alıp yarısında uygulayamayanlardanım . 30 yaşındayım. 2 sene önce hamileliğimde 25 kg aldım 51 kg lardan 75-76 lara çıktım ve boyum sadece 153 cm.şuan yine 51 kgyum çok aç kalarak saçmasapan diyetlerle bu kiloya inmeyi başardım. Eşimden çok baskı görüyordum çünkü sinirlerimi aşırı bozacak şekilde. Neyse indik inmesne de yağ oranım hala fazla. Saçma sapan sarkan bir göbek tabakası var. Çatlaklar cabası.Bildiğiniz deri sarkması fena.Şimdi ise artık spor yapmak istiyorum, kendim için sağlığım için kalbimi güçlendirmek için sert birşeylere ihtiyacım vardı ve insanity ile karşılaştım. Jillian leslie denedim. Jillian ile biraz sıkılaştım fakat insanity i 2 hafta deneyerek diyet yapmadan diyetisyene gittiğimde 1.200 g kas yaptığımı 500 g yağdan verdiğimi gördüm sonra diz ağrısıyla bıraktım.şimdi tekrar başlıyorım hatta pazartesi başladım bugün rölantide. Yarın ölçümleri mi yapıp yayınlayacağım. Yağ oranlarım da var zaten . Ve elimden geldiğince akşam 5-6 dan sonra ağzıma katı hiç bir gıda almamaya çalışıcam ve burada da
Gün gün paylaşıcam. Yarın başlıyor kabul ediyorum yine öyle çok sağlıklı diyetler yapamam o konuda zayıfım.ama Kaçamak yapıyorsam ki muhakkak yaparım ertesi gün telafi edicem. Birde “ haydi plank yapalım “ grubuna dahil oldum dayanabildiğim kadar yapıyorum 1-2 dklık birşey zaten. Aynı zamanda ana öğünüm yani fazla yiyeceğim öğün hangisi ise ondan önce Cla tüketiyorum ve Resveratrol alıyorum. Bakalım neler olacak? Katılmak isteyenleri bu çılgınlığa bekliyorum

Evet arkadaşlar insanity in ilk haftasının 5. Günü de tamam . Yarın plyometric cardio circut bittiği zaman 1 hafta tamamdır. Bugün pure cardio vardı ve acaip zorladı. 100 saniye plank duruşuda yapıldı. Bu saate kadar kahve kefir vw bir lokma ekmek dışında birşey tüketmedim çünkü akşam eğlenceye gidicem orada muhakkak kaçamak olur .sabah 51.2
Kg geldim. Ölçüm yapmak spordan sonra aklıma geldi , spordan sonra ölçüm yapılamayacağı için yarına bıraktım . Şubat ayını dolu dolu geçiririm umarım. Zira sonra ilk bahara 1 aycık kalıyoe zaten

Önceden torrent ten indirmiştim telefonumda yüklüydü sonra sildim çok yer kaplıyor diye. Şimdi hafızam yetmediği için her gün egzersiz ismini yazıyırum google a çıkuyor videosu .

Eğer imkanınız var ise, ki kendi kendinize bahane üretmeyen biri iseniz muhakkak vardır özel durumlar hariç.. Kesinlikle yürüyüş derim, hem fiziksel hem de ruhsal sağlık kazandırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bir haftayı insanity de bitirmiş bulunmaktayım. Çooook yorucu bi haftaydı yani vücut alışana kadar bu yorgunluğu yaşayacağım heralde . Bakalım haftaya nasıl olacak. En azından tamamlayabilmek bile güzel. Plank 104 saniye. Hergün kendi rekorumu kırmaya çalışıyorun.

Canim ozeli pek kullanmayi bilmiyorum plank konusunuda isgal etmiyim diye buraya yazayim dedim.Oncelikle beslenmeme hic dikkat etmedim cunku kilo fazlam yoktu 2.ayda vermistim butun kilolari.Sadece su 4gundur sekeri ve beyaz ekmek yemeyi kestim cunku anladigim kadariyla ikisini kesmeden cozum bulamiyacagim. Pirinc patates un barindiran gidalar makarna tatli yemiyorum ve iceceklerime seker eklemiyorum. Onun haricinde bebegim 1yasina girdiginden itibaren arastira arastira surekli yeni bir sey denedim. Artik sabitledim. Google playde ev egzersizleri diye bir uygulama var onun icinde 21 gunluk zorlu gorev war onunla basladim 2 ay once. Gunde yarim saat cardio arkasindan 21 gunluk zorlu programi yaptim.Kendimi iyi hissettigim gunler icerisindeki bolgesel calismalarida yaptim karin,bacak,kalca,kol. Cardioyuda youtubeden baslangic seviyesi olanlara bakabilirsin ben onlarla basladim.Bu bittikten sonra leslie 1 mil ve cardio ile devam ettim. 10gun kadar leslie 1 mil yapip 3 mile gectim. Simdi 3 mil leslie,google playden indirdigim ic bacak yaglari icin uygulama ve gobek eritme adli uygulamiyi yapiyorum. Bjrde gunde yarim saat cardio calismasi.Dun birde gobek yaglari icin program buldum onu da indirdim bugun basladim birZ karisik olmus olabilir sormak istedigin yer var ise yardimci olmak isterim

Bu arada canim uygulamalar hep 30gunluk zorlu gorev seklinde beni baya zorluyor ve cok faydasini gordum

Merhaba ben de shaun t'nin focus t25 programını uyguluyorum, çok memnunum. Insanity çok daha etkili eminim faydasını görüyorsunuzdur

Merhaba ben de shaun t'nin focus t25 programını uyguluyorum, çok memnunum. Insanity çok daha etkili eminim faydasını görüyorsunuzdur
14 günü geride bıraktım insanity de kondisyon olarak evet değişimi şuan farketmeye başladım fakat kilo anlamında yok incelme anlamında yok ever diyet yapmıyorum ama en azından sabah yaptığım için ve metabolizmam bu kadar hızlanmışken biraz incelmem gerekmez mi 15 günde . Önceden de aynı tarz besleniyordum şuan ekstra insanity var ama bakalım bir ayı doldurmadan erken . Okadar yiyerek bile kilo verenleri okumuştum insanity de ama .....:

14 günü geride bıraktım insanity de kondisyon olarak evet değişimi şuan farketmeye başladım fakat kilo anlamında yok incelme anlamında yok ever diyet yapmıyorum ama en azından sabah yaptığım için ve metabolizmam bu kadar hızlanmışken biraz incelmem gerekmez mi 15 günde . Önceden de aynı tarz besleniyordum şuan ekstra insanity var ama bakalım bir ayı doldurmadan erken . Okadar yiyerek bile kilo verenleri okumuştum insanity de ama .....:

Çok şaşırdım bunu okuyunca çünkü ben daha hafif programlarda bile ilk haftadan etki görüyordum :KK17: insanity en ağır olanı hatta daha çok fark edilmesi gerekir diye düşünmüştüm ama beslenmeyle desteklemek şart demek ki. Yine de dediğiniz gibi bir ayı tamamlamak lazım, şuanda vücut alışmaya çalışıyor olabilir, belki de etkisi birden meydana çıkacaktır :KK6:

Bende başladım bugün 4. Günümdeyim ve sonrasında da karın ve bacak çalışıyorum. 2 gündür yürümekte aşırı zorlanıyorum. Ne zaman yürümeye başlayabileceğimi gerçekten merak ediyorum :) ayrıca videoları asla tam olarak yapamıyorum :KK43:

Bende başladım bugün 4. Günümdeyim ve sonrasında da karın ve bacak çalışıyorum. 2 gündür yürümekte aşırı zorlanıyorum. Ne zaman yürümeye başlayabileceğimi gerçekten merak ediyorum :) ayrıca videoları asla tam olarak yapamıyorum :KK43:
Ben çok fena grip oldum ben geçemedim 3. Haftaya. Bu haftayı atlatayım kaldığım yerden 3. Haftanjn fittestinden devam edicem . Yarın ilk başta çok zorlanacaksındır ama sonra rahatladığını farkedeceksin kaslarının. Ben sonun getiremem demiştim 5. Gün çok ağırdı ama bir şekilde bacaklar açılıyor.

Ben çok fena grip oldum ben geçemedim 3. Haftaya. Bu haftayı atlatayım kaldığım yerden 3. Haftanjn fittestinden devam edicem . Yarın ilk başta çok zorlanacaksındır ama sonra rahatladığını farkedeceksin kaslarının. Ben sonun getiremem demiştim 5. Gün çok ağırdı ama bir şekilde bacaklar açılıyor.
Geçmiş olsun canım. 5. Gün de ne tesadüf ki yarın :110: Aman tanrıııımmm demek istiyorummm.

Keşke 5. Günü atlatınca buraya yazsaymışım şimdi psikolojik olarakta çok zorlancam :)

Keşke 5. Günü atlatınca buraya yazsaymışım şimdi psikolojik olarakta çok zorlancam :)
Bence senhalletmişsindir yani insanity e başlamak bile cesaret istiyor . Ben yapamıyorum hala bak öksürükten kendimi kurtaramıyorum. Daha hafif birşeylerle devam edicem . Çok halsizim çoookkk

Bence senhalletmişsindir yani insanity e başlamak bile cesaret istiyor . Ben yapamıyorum hala bak öksürükten kendimi kurtaramıyorum. Daha hafif birşeylerle devam edicem . Çok halsizim çoookkk
Bence sen tamamen iyileşene Kadar iyice dinlen canım bişey yapma. Sağlığından daha önemli değil sonuçta.

X