VARİKOSEL AMELİYAT FİYATLARI ACİLLLL

BENGULGUL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2024
14
0
28
Herkese merhaba biz yurtdışında yaşıyoruz Türkiyeye geleceğiz eşim varikosel ameliyatı olmak zorunda fakat fiyat bilgisi bir türlü alamadık normal arayamiyoruz hastahaneleri maile de kimse bakmıyor bilgisi olan yorum yapabilir mi rica etsem çünkü 6 senedir çocuğumuz olmuyor özellikle Edirne Kırklareli tarafı yada yoksada İstanbul

merhabalar benm eşime de 2 sene önce varıkosel dendi ameliyat olması gerekıyor dendı hemen doktor arastırmasına girdik riskli bi ameliyat güvenilir birinde olsun dedık.. istanbul avrupa yakasında Muhsin Balaban adında bi doktor buldum yorumları cok iyiydi kendi kliniği var arayıp gittik çok ilgili ve iyi bi doktor biz çok memnun kaldık.. eşim ameliyat derecesinde değilmiş hiç gerek yok sakın ameliyat olma dedi.. biz oraya ameliyat olmak için gittik onun yerinde baska bi doktor olsa para için ameliyat yapcam derdi.. telefonda da fiyat bilgisi vermişlerdi diye hatırlıyorum..

merhabalar benm eşime de 2 sene önce varıkosel dendi ameliyat olması gerekıyor dendı hemen doktor arastırmasına girdik riskli bi ameliyat güvenilir birinde olsun dedık.. istanbul avrupa yakasında Muhsin Balaban adında bi doktor buldum yorumları cok iyiydi kendi kliniği var arayıp gittik çok ilgili ve iyi bi doktor biz çok memnun kaldık.. eşim ameliyat derecesinde değilmiş hiç gerek yok sakın ameliyat olma dedi.. biz oraya ameliyat olmak için gittik onun yerinde baska bi doktor olsa para için ameliyat yapcam derdi.. telefonda da fiyat bilgisi vermişlerdi diye hatırlıyorum..

Fakat biz normalden arayamiyoruz yurtdışı olduğu için tanıdık kimsede yok napcaz hiç bilmiyoruz acaba instagramdan falan yazsak bilgi verirler mi

Yazdılar muayene 4.000 tek taraflı varikosel 40.000 çift taraflı 50.000 tahlil tetkik dahil bir gün yatış dahil ve 3 ay sonraki kontrol de dahil

X