Varikosel ameliyatı olmadan tüp bebek

Solukiklimler

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2022
628
53
Eşimde başlangıç seviyesinde varikosel var. Sayı 60 milyon morfoloji 4 .ileri hareketli az. Dna hasarı yok.
Varikoselden kötü etkilenmemiş diyebilir miyiz? Ameliyat olmadan buna benzer değerlerle basarili tüp bebek geçiren var mı?
5aa iki blastim da kromozom bozukluğu ile döndü. Varikoselle ilgisi olabilir mi? Doktor yaşıma bağladı

Eklentiler

• 20221106_220345.jpg
    20221106_220345.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:
Eşimde başlangıç seviyesinde varikosel var. Sayı 60 milyon morfoloji 4 .ileri hareketli az. Dna hasarı yok.
Varikoselden kötü etkilenmemiş diyebilir miyiz? Ameliyat olmadan buna benzer değerlerle basarili tüp bebek geçiren var mı?
5aa iki blastim da kromozom bozukluğu ile döndü. Varikoselle ilgisi olabilir mi? Doktor yaşıma bağladı
Varikosele ragmen sperm degerleri gayet iyi bnce direk tup bebege baslayin sansiniz yuksek. Embriyolari genetige yollarsabiz.eminim saglikli embriyo cikar. Varikosel ameliyatı bazi durumlarda tamameb zaman kaybi

Grade 2-3 olmadıkça varikosel ameliyatı önermiyorlar zaten. Sperm degerlerinizde gayet iyi. Zaman kaybetmeyin derim

Doktor önce değerler fena değil tüp bebeğe başvurun dedi. Tüp bebek olumsuz olunca kromozom bozukluğu yapabilir varikosel ameliyat olun dedi. Dna hasarı yoksa kromozom nasıl bozuk oluyor anlamadım

X