varikosel, pcos,çikolata ksti

Amin canım inşallah valla aynen öyle. Benm çikolata kisti 1,8 cm oldugu ıcın tedavilik bişiyi yok ama pcosla beraber olujca zorluyor. Bu arada bze dr eşim ıcın proxeed plus onerdi

Evet canım kücük sanırım ilaç vs vermedi 3 aylık evliyim 1 sene dene dedi ama ben sonraki ay hormon vs kan vermeyi düşünüyorum. Senin boyutu ne kadar canım bebeğiniz oldu mu??
Yok cnm olmadı malesef. 1.8 cm benimkisi senin kaç cm bu atada drlara yalandan 1 senedır denıorum de bence yoksa umursamıolar

Sperme dna testi yapılıyor mu acaba ? Nerede yAptırmıştınız

Merhaba canım bende aynı dertten müzdaripim 1 buçuk yıllık evliyim 1 yıldır deniyoruz bende pcos olduğunu öğrendim ve eşimde de varikosel var ama bende hiçbir belirti yok diğer gittiğim doktorlar da birşey dememişti eşimde ileri derecede varikosel var ama testleri iyi çıktı ne yapacağımı bende şaşırdım

Sperme dna testi yapılıyor mu acaba ? Nerede yAptırmıştınız
Evet yapılıyor varikosel DNA hasarına sebep olduğu ve bu da yumurtayı delip geçme gücünün yetersizliğine sebep oluyormuş ya da düşüklere sebep oluyormuş veya Allah korusun anomali bebeklere o yüzden bakılıp tedavi edilmesi gerekiyor . Biz Ankara da düzen Lab da yaptırdık bir kaç şehirde şubeleri var

Macun kullandık aylarca hamile olmayan ben onu kullandiktan sonra 1 kimyasal 1 düşük yaşadım
Yukarıda ki arkadaşların size anlatmaya çalıştığı şey bu zaten hamile kalsanız da düşükle sonuçlanma ihtimali çok çok yüksek ki sizde 2 kere yaşamışsınız. Sonuçta düşük dediğiniz şey yumurta ya da spermde olan bir sorundan dolayı sağlıksız olanın vücuttan atılması, tutunamaması. Sadece yumurtanın döllenmesi değil sağlıklı yumurtanın, sağlıklı sperm tarafından döllenmesi önemli. Düşük psikolojisi çok zordur eminim hiç yaşamadım Allah kimseye yaşatmasın siz de bir daha böyle şeyler yaşamamak için düzeldiğini düşünüyorsanız tekrar sperm testi yaptırın içiniz rahat etsin eğer düzelmediyse de ona göre tedavi olursunuz. Boşuna kendinizi düşüklerle yıpratmazsınız.

ücreti neydi acaba hatırlıyor musunuz ?

Ben ne kullandınız olaraktan düşünerek yazdım

Ben ne kullandınız olaraktan düşünerek yazdım
Canm işte onu dedı aslınd sen macun kullndktannsonrs gebe kalabilmişsin ama düşmüş bu üzücü fakat ameliyat ertelersenz o macunlar işe yaramaz allah korusun gene düşebilir her gecen gunde gecikiyor aylar boşa gdyor cunku ameliyat tan sonra 3 5 aydan öncede düzelmiyor. Eger duzelseydı saglıklı gebelikle sonuclanırdı fakat gnede sen dha iyi bilirsin

Hangi aevıyede dnaya iniyo acaba sayı vb seler asırı düşüklerde flnmı gnel olarak olablıyomu?
Bu arada bas kuyruk boyun anomisi kac olması gerek yüzde bilen varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…