Vaser Liposuction Yaptıranlar DOKTOR TAVSİYESİ 2019

Detaylar için açtığım konuya göz atabilirsiniz
Bugün 17. Günüm, çenemin altında dalgalanma var, başımı yukarı çok fazla kaldıramıyorum, başımı geri atamıyorum, zorlayınca çok geriliyor, sanki yapışmış ve açılmıyor ayrıca çene altı dalgalanma belirginleşiyor.kızım boynumu ısıtıp, mümkün olduğunca geri alarak, sert bir masaj yapıyor, o zaman biraz açılıyor. Ayrıca Türkçe kaynaklarda bu durumla ilgili bir şey bulamadık ama ingilizce kaynaklarda buna "lumpy neck" deniyor yani topaklı boyun deniyor ve vaser liposuction sonrası oluşan boyun. Scar balls da çıkıntıya deniyormuş. 6-8 ay arası kendiliğinden geçeceğini yazmışlar

Eklentiler

• IMG_20200922_095549.jpg
    IMG_20200922_095549.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 139
  • IMG_20200922_095605.jpg
    IMG_20200922_095605.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 138
  • IMG_20200922_095615.jpg
    IMG_20200922_095615.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 120
  • IMG_20200922_095610.jpg
    IMG_20200922_095610.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 138
  • PhotoGrid_1600758039403.jpg
    PhotoGrid_1600758039403.jpg
    404,2 KB · Görüntüleme: 124
  • PhotoGrid_1600758001064.jpg
    PhotoGrid_1600758001064.jpg
    373,1 KB · Görüntüleme: 139
  • PhotoGrid_1600758069343.jpg
    PhotoGrid_1600758069343.jpg
    370,2 KB · Görüntüleme: 118
  • PhotoGrid_1600757963833.jpg
    PhotoGrid_1600757963833.jpg
    369,6 KB · Görüntüleme: 126
Merhaba ben 3 hafta once Antalya da baldır diz ici ic bacak gobek ve bel liposuction birarada oldum doktorum gerçekten mükemmeldi ve ortaya harika birsey cikardi daha 3 hafta pazartesi günü dolacak hala odemim olmasina rağmen gelsin elbiseler gitsin etekler😊
Tabiki ameliyat sonrasi birtakim zorluklari var ameliyattan ciktiginizda elektrige kapilmis gibi titriyorsunuz sonrasinda hafif acilar oluyor fakat agrikesiciyle kesiliyor ben ameliyattan ciktigimda korsemi giydirmislerdi benim ilk gece saadece bel bolgemde kanama ve hafif bacaklarimda akinti oldu ertesi günden itibaren asla kanama yada akinti olmadi benden 3lt yag alindi haliyle biraz sarsti ilk gece hastanede yattim bulantim basdonmem oldu doktorum uyarmisti olacak diye o yüzden kahramanlik yapip eve gitmeyin yatin bir gece ertesi gün yuruyerek çıktım arabada uzanarak eve gittim hareketim biraz kisitliydi ama 3.gun korsemi cikarip dusumu yaptim ve isime gittim biraz sorun yasamadim sana tavsiyem sakın bu islemi yazin yaptirma o sicaklarda korseyle yasamak ölüm olabilir o yüzden tarihi iyi ayarla ve doktorunu iyi sec ameliyata 69 kiloyla girdim eve geldigimde 73 kiloydum su an 66 kiloyum odemin bitmesine tahmini 1 kg daha var ilk ameliyattan ciktigim gun neden yaptim dedim ama su an cok mutluyum cok şükür doktorum harikalar yaratmis birde heryeriniz mosmor oluyor hala morluklarim var fakat 1 haftaya hic kalmayacak gibi görünüyor asla sarkma vs de olmadi🤗yardimci olabildiysem sevinirim sormak istedigin baska birsey varsa sorabilirsin
Alıntı CevaplaŞikayet Et
Beğen Reactions:HedefeDogru
HedefeDogru
HedefeDogru
2018:96🎉 Başlangıç:76.5🎉 Güncel:73.3 🎉 Hedef:55 Kayıtlı Üye
Bugün 11:43
Konu Sahibi: HedefeDogru
Add bookmark
denizirmakss .!.:
Ben de ne kadar zayiflasamda sırtım ve göbeğim gitmiyor napacgim bilmiyorum yağ aldırma islemini internette görmüştüm vakumla çekiliyor fakat biraz pahalı geldi bana
Vakumlu olanlar da mıydı yoksa başka bir çeşidinde miydi emin değilim, çökme oluyormuş. Maliyetler çok olmasa da farklılık gösteriyor fakat bir de sonrası için bazı komplikasyonlar olabiliyormuş. O yüzden en güvenli yöntemi bulmaya çalışıyorum ben de
Beğen Alıntı CevaplaŞikayet Et

HedefeDogru
HedefeDogru
2018:96🎉 Başlangıç:76.5🎉 Güncel:73.3 🎉 Hedef:55 Kayıtlı Üye
Bugün 11:46
Konu Sahibi: HedefeDogru
Add bookmark
Sevalesila .!.:
Merhaba ben 3 hafta once Antalya da baldır diz ici ic bacak gobek ve bel liposuction birarada oldum doktorum gerçekten mükemmeldi ve ortaya harika birsey cikardi daha 3 hafta pazartesi günü dolacak hala odemim olmasina rağmen gelsin elbiseler gitsin etekler😊
Tabiki ameliyat sonrasi birtakim zorluklari var ameliyattan ciktiginizda elektrige kapilmis gibi titriyorsunuz sonrasinda hafif acilar oluyor fakat agrikesiciyle kesiliyor ben ameliyattan ciktigimda korsemi giydirmislerdi benim ilk gece saadece bel bolgemde kanama ve hafif bacaklarimda akinti oldu ertesi günden itibaren asla kanama yada akinti olmadi benden 3lt yag alindi haliyle biraz sarsti ilk gece hastanede yattim bulantim basdonmem oldu doktorum uyarmisti olacak diye o yüzden kahramanlik yapip eve gitmeyin yatin bir gece ertesi gün yuruyerek çıktım arabada uzanarak eve gittim hareketim biraz kisitliydi ama 3.gun korsemi cikarip dusumu yaptim ve isime gittim biraz sorun yasamadim sana tavsiyem sakın bu islemi yazin yaptirma o sicaklarda korseyle yasamak ölüm olabilir o yüzden tarihi iyi ayarla ve doktorunu iyi sec ameliyata 69 kiloyla girdim eve geldigimde 73 kiloydum su an 66 kiloyum odemin bitmesine tahmini 1 kg daha var ilk ameliyattan ciktigim gun neden yaptim dedim ama su an cok mutluyum cok şükür doktorum harikalar yaratmis birde heryeriniz mosmor oluyor hala morluklarim var fakat 1 haftaya hic kalmayacak gibi görünüyor asla sarkma vs de olmadi🤗yardimci olabildiysem sevinirim
Merhaba antaLyada kime yaptırdınız acaba

Hanımlar merhaba :KK54:
Vaser Liposuction yaptıranlara sormak istediklerim var. Günlerdir burda ilgili konuları okuyorum ama herşey çok karışık.. Toplu olarak burda soruyorum, bu sorulara benim gibi cevap arayan kararsız kalanlar var. Lütfen reklam yapanlar yazmasın. Gerçekçi cevaplara ihtiyacımız var.

* Çok kilom olduğu için değil, zayıflamak için değil, bel çevremdeki yağları aldırıp tekrar o bölgeden kilo almamak için liposuction yaptırmak istiyorum hanımlar. Lipo yaptırdığımızda ve mesela 5 kilo aldığımızda liponun etkisi geçecek mi?

* Dalgalı görüntü vaser liposuctionda oluşur mu?

* Vaser Liposuction sonrası(sadece bel çevresi yapıldığında) kaç günde iş hayatıma dönebilirim, yürüyebilirim? Öğretmenim, ilkokul öğretmeni olunca çocuklar yanlışlıkla sarılırken canımı acıtır mı? Uzak da durmak istemiyorum çocuklarımdan.

* Bel bölgemdeki yağlanma tamamen giderilir mi? İsteğim ve beklentim bu yönde. 10 senede vücudum şeklini kaybetti ama 20 yaşımda inceciktim. Bel oyuntum çok güzeldi. O görüntüye tekrar kavuşmak istiyorum. Bunu yapabilecek bir doktor önerisi istiyorum.

* En önemlisi bütçem 8bin. Bunu da 2 3 senede ancak biriktirebildim kendimi zorlayarak. Özel sektör çalışanıyım, şartlarını biliyorsunuz. Tekrar bu parayı biriktiremeyebilirim. O yüzden önereceğiniz doktor, tavsiyeleriniz, sizin tecrübeniz çok önemli.. :cry:

Toplamda belki 5 litre alacaktır daha fazla değil. Bir ara 10 kilo fazlaydı en iyi hali bu şuan. Bacaklarım ince, kollarım ince, üst bölgem ince. Sırtım iyi durumda. Sadece belimde simitim var, çok inatçı, spora cevap vermeyen bir göbek ve bel bölgem var. Çok yoğun sporumda bile azaldı ama gitmedi o yuvarlak göbek ve simit. Bu arada dipnot düşeyim, annemden gelen bir genetik yatkınlığım var göbek konusunda. Annemin şuanki göbeği 9 aylık hamile görüntüsü, yuvarlak.. Anneannem de öyleydi. 10 yıldır yok edemediğim ve gittikçe bel şeklimi bozan 5 kilo yağ için endişelenmemin sebebi budur hanımlar. O yağı kazımamız lazım :kk77:

Boyum 169, kilom 61. İstanbul'dayım.

Yazan herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum..
Ben Sali gunu yaptirdim bugun Naya sistim

X