Vaser lliposuction -karın germe-meme dikleştirme

Ödem kişinin vücut yapısına göre değişiklik gösteriyormuş ama mutlaka oluyor.. bol bol su içerek atabilirsin dediler.. bazen 1 hafta bazen 1 ayda gider ödem bu size bağlı dediler.. bende su içmeyi hiç sevmem ama mecburen içiyorum.. çökme falan şu an için görünmüyor.. ama tabii ödemim var az da olsa.. ama olacağını düşünmüyorum.. vaser lipo da pek sorun yaşanmıyormuş.. sizede şimdiden geçmiş olsun..hiç korkmayın
Merhaba sırt bel için vaser lipo düşünüyorum memnun musunuz ? Dümdüz olur mu sizce 53 kiloyum ama sırtım iki çizgi

Merhaba vaser lipo memnun musunuz ağrı çok oluyor mu ben bel sırt yaptırmak istiyorum sırtım iki çizgi düz olur mu acaba
Merhaba. Ben 1 ay önce tam KARIN germe ve yanlarıma vaser lipo oldum. İlk bir kaç gün ağrı oluyor ama sonra oldukça hafifliyor. Siz sadece vaser lipo olacağınız için daha az sıkıntı çekersiniz çünkü germe işlemi falan olmayacak.

Merhaba. Ben 1 ay önce tam KARIN germe ve yanlarıma vaser lipo oldum. İlk bir kaç gün ağrı oluyor ama sonra oldukça hafifliyor. Siz sadece vaser lipo olacağınız için daha az sıkıntı çekersiniz çünkü germe işlemi falan olmayacak.
Teşekkürler beliniz inceldi mi ? Yorumlarda yumru dalgalanma gibi şeyler söylüyorlar fark nasıl dümdüz olur mu dersiniz ben 53 kiloyum belim yağlı

Teşekkürler beliniz inceldi mi ? Yorumlarda yumru dalgalanma gibi şeyler söylüyorlar fark nasıl dümdüz olur mu dersiniz ben 53 kiloyum belim yağlı
Benim sadece yanlarıma vaser lipo yapıldı çünkü karnıma gerek olmadığını söylemişti gerilince gidecek diye galiba çünkü alt karnım çoktu. Bel çukuru yaptı yani. Akşamları yağ ile masaj yapıyorum Şuan için bir yumruyla ya da deri büzüşüklüğü ile karşılaşmadım. Tabi bu yapan kişiyle, teknikle ve kişinin bünyesiyle alakalı ise sonucu deneyip görmek gerekir.

Benim sadece yanlarıma vaser lipo yapıldı çünkü karnıma gerek olmadığını söylemişti gerilince gidecek diye galiba çünkü alt karnım çoktu. Bel çukuru yaptı yani. Akşamları yağ ile masaj yapıyorum Şuan için bir yumruyla ya da deri büzüşüklüğü ile karşılaşmadım. Tabi bu yapan kişiyle, teknikle ve kişinin bünyesiyle alakalı ise sonucu deneyip görmek gerekir.

Eklentiler

• IMG_1828.jpeg
    IMG_1828.jpeg
    145,4 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_2331.jpeg
    IMG_2331.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 90
Arkadaşım ameliyatı oldun mu olacakmısın hala bilmiyorum ama eğer olmadıysan sana söyleyim kesinlikle 10 gün sonra bebeklerini kucağına alamazsın büyümelerini bekle benimde ikiz kızlarım var ve bende bir yaşlarında olmayı düşünmüştüm sonra erteledim şimdi üç yaşındalar ve ameliyatı oldum bir ay oldu iyikide ertelemişim yoksa çok zorlanırdım doktorların 10 günde iyileşirsin falan sözleri kesinlikle katılmıyorum heleki siz kombine olacakmışsınız daha zor olur.ben sadece karın germe ve lipo oldum valla daha iyileşemedim kolaydı falan diyen arkadaşlar nasıl bi bünyeniz var hayret ediyorum
Bende karın germe ve vaser lipo oldum tam 1 ay oldu hala dik yürüyemiyorum ve resmen içerdeki yaraların acısını hissediyorum, hiç kolay değilmiş süreç ayrıca deli gibi Ödemim var hala karnım davul gibi şişiyor

Bence bu kişiden kişiye değişen bir şey. Ben 2. Haftadan itibaren dik yürümeye başladım. Çok şükür 3. Hafta da falan evimde ki işlerimi yapıp çocuklarımla ilgilenebiliyordum. Yani herkesin bünyesi ve iyileşme süresi farklı o yüzden bazı inanmayın yorumları yanıltıcı oluyor.

Vaser lipo yu araştırırken jplasma yaptıranlar oluyor ikisi aynı anda yaptıran var mı acaba jplasma sıkılaşma yapıyormuş galiba tam bilmiyorum bilen bilgi verirse çok sevinirim 🙏
İkisini yaptırdım sırtıma ve bacaklarıma vaser lipo normal lipoya göre farklı dediler çökme norma lipoda oluyor vaserde yağ devamlı sivilasiyor j plazmada sıkılaştırma yapıyor ödemelerden sonraki süreç kas deri birbirine daha iyi yapışıyor ama Vaser lipo yağ devamlı sivilastii için dren delikleriniz aciksa o sıvı akıyor degile gobekden enjektörle çekiliyor sarı bir sıvı devmli masajla sert yağlar sivilasmayabdev ediyor

İkisini yaptırdım sırtıma ve bacaklarıma vaser lipo normal lipoya göre farklı dediler çökme norma lipoda oluyor vaserde yağ devamlı sivilasiyor j plazmada sıkılaştırma yapıyor ödemelerden sonraki süreç kas deri birbirine daha iyi yapışıyor ama Vaser lipo yağ devamlı sivilastii için dren delikleriniz aciksa o sıvı akıyor degile gobekden enjektörle çekiliyor sarı bir sıvı devmli masajla sert yağlar sivilasmayabdev ediyor
Ben de bacak, basen bölgesi için liposuction yaptırmayı düşünüyorum da size de sormak istedim. Sarkma, dalgalanma oluyor mu? Ve izler kalıyor mu?

Ben de bacak, basen bölgesi için liposuction yaptırmayı düşünüyorum da size de sormak istedim. Sarkma, dalgalanma oluyor mu? Ve izler kalıyor mu?
Benim şimdilik bir ay oldu masaj vs şu hale ödem çok ama yaptıracaksanız kesinlikle vaser lipo ile j plazma beraber olsun çünkü öyle olursa sarkma olmuyor

Merhabalar doktorunuz kim öğrenebilir miyim lütfen

X