Vatanım Sensin Kanal D

Oyun olduğunu yakuba cebimdekini de al deyince anladım, içerde dizisinden bu tip ters köşelere alışığım ama son sahnede yunan komutana oynadığı oyunu ben bile beklemiyordum. Helal valla. Dizinin final yapacağını şimdi öğrendim bi sezon daha giderdi sanki.oldu bittiye getirmeden güzel bi şekilde akıllarda soru işaretleri bırakmadan bitirirler inşaallah

Sezon finali hayal kırıklığı yarattı bende.Böyle olmamalıydı.Azize daha ne kadar ,kaç defa yaşayacak aynı acıyı...:KK12::KK12:
Yunan generalin bu kadar kolay ölümüne ve çok sıradan işlenmesine ise şaşırdım.Film bitene kadar sanki her an çıkıp gelecekmiş gibi bekledim..:işsiz:
Sonuç olarak daha iyi bir sezon finali olmalıydı..:KK8:

evdeydim hep açıktı tv ama çocuklarla ilgilendim sahur hazırlığı falan çok güzel bakamadım :KK43:
Ali Kemal leonlarla mı gitti?
charlese ne oldu
son sahneleri az önce izledim çok gurur verici cevdet ne güzel taradı ama hepsini kendi vurulmayaydı iyiydi

gönüllü olan özet geçebilir mi? şimdiden teşekkürler isabel isabel leylmira leylmira

Bir onceki bolum , sezon finalinden daha guzeldi bence ,daha guzel bir sezon finali beklerdim. Umdugum gibi olmadi. , bayaaa bi sacmaliklar vardi Cevdetin tek basina orda kendini atese atmasi gibi , resmen intihar etti adam . Tabi ki olmedi:) gelecek sezon devam :)

Son düzenleme:
Bir onceki bolum , sezon finalinden daha guzeldi bence ,daha guzel bir sezon finali beklerdim. Umdugum gibi olmadi. , bayaaa bi sacmaliklar vardi Cevdetin tek basina orda kendini atese atmasi gibi , resmen intihar etti adam . Tabi ki olmedi:) gelecek sezon devam :)
Ali kemal leonlarla mı gitti
anlamadım kaçırdım orasını

Tevfik diziden ayrılıyormuş.Bu nedenle Azize nin yaşıyor olması da kurtaramayacak onu.:KK62:

Ama fragmandan çok etkilendim. Kavuşmalı artık Azize ve Cevdet :KK74:

Reklamına bile tahammül edemiyorum. Oyunculara hiç deginmeyeyim.

Gerçekten yaa
Şu mistir hemiltin mıdır nedir o yine azizenin bulunmasını engelleyecek gibi :110:

Tamam Hamılton haklı bir anlamda .Eğer Cevdet Azizenin başına gelenleri öğrenirse intikam derdine görevini yapamaz.Ama yinede kavuşsunlar yaaa.Siz konusu Azize olunca Cevdet bambaşka bir hale geliyor..Azize anlatmazsa Cevdet te ona kavuşmuş olmanın sevinciyle dahada sarılabilir görevine...

Tamam Hamılton haklı bir anlamda .Eğer Cevdet Azizenin başına gelenleri öğrenirse intikam derdine görevini yapamaz.Ama yinede kavuşsunlar yaaa.Siz konusu Azize olunca Cevdet bambaşka bir hale geliyor..Azize anlatmazsa Cevdet te ona kavuşmuş olmanın sevinciyle dahada sarılabilir görevine...
Evet kavussunlar artık
Merak ettiğim azizenin bebek olayı nasıl ortaya çıkacak hamilton delilleri de yok etti

Pislik Tevfik sonunu hazırladı..:KK62:Azize ile Cevdet kavuştu.:KK74:Bu bölüm güzeldi gerçekten..Eşimle artık birşeyler olmalı dedik böyle giderse sıkıcı oluyor artık dedik.Bu bölüm bir çok yeni gelişme oldu:KK36:

X