Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri vay be buraya konu açacağım günler de varmış :) söz

longing08

Herhal ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri..
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
46
15
35
hepinize iyi akşamlar her akşam oturup tek tek okuyorum buradaki mesajları bu akşam da ben konu açayım dedim hemi de söz konusu söz :KK70: sevdiceğim beni çileden çıkaran beyefendi ile (ne beyefendi ama ::::) ) isteme olayları üzerine salak saçma sebepler toplandı toplandı ve ayrıldık 1 ayı geçkin bir süre kadar ve hadi gel nikah kıyalım ben sessiz yapamam lafları üzerine en sonunda ikna oldum sabahında da gidip gizlice nikah kıydık (allahım allahım ben nasıl yaptım bunu bilmem :) ) şimdi on beş güne evde sözüm olacak tabi nikahı kimse bilmiyor isteme ile birlikte acaba nasıl bişey giymem gerekir ya da geceye özel neler nasıl adetler vardır yardımcı olur musunuz pls :KK43: dipnot tatlım bak sakın açık olmasın ha tamam tatlım diyen bir eşim var . ay eşimmm :)

yok hayır açığım yani öyle önü açık mini bişey olmasın dedi sadece. yani kanımca evlendik :)

yok hayır açığım yani öyle önü açık mini bişey olmasın dedi sadece. yani kanımca evlendik :)

çok enteresansın canım yaa gizlice gidip evlenmissin de nikah aşamasına gelince ne yapıcaksın annenlere ne diceksin onlar seni vermeye razıyken anne sizin haberiniz yokken biz evlendik deyince , kadıncağız böyle kalır:KK57: :KK57:

evet söyledim ve öyle kaldı ama razıları olduğu için değil olmadığı için yani olmamak değil de çok üzülmüşlerdi benim halime artık kabul etmezler sanıyodum. sadece babam öğrenince çok kızacak ama onuda norm fazlası olduğu için nikah kızmamız lazım deyip kıyıcaz yani kıydık dicez

evet söyledim ve öyle kaldı ama razıları olduğu için değil olmadığı için yani olmamak değil de çok üzülmüşlerdi benim halime artık kabul etmezler sanıyodum. sadece babam öğrenince çok kızacak ama onuda norm fazlası olduğu için nikah kızmamız lazım deyip kıyıcaz yani kıydık dicez

işin zor canım ben annenin yerinde olsam sana çok kırılırdım bilemedim sevgin için yapmışsın da ay ne bilim yaa zor

X