El Sanatları Vazo süsleme

aysha

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
47
2
51
Rengarenk puantiyelerle süslenmiş vazolarda en sıradan çiçekler bile muhteşem bir havaya bürünür. Kumaş satan mağazalarda bulabileceğiniz değişik renkte peluşlarla vazolarınızı birer sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Suyla kolayca temizlenen yapıştırıcı kullandığınız takdirde, peluşları daha sonra rahatça çıkarabilirsiniz. Birkaç süs tüyü ve kurdele eklemeyi unutmayın

Eklentiler

• $12dz1.jpg
    $12dz1.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 433
ne kadar basitmiş ama çok da şirin görünüyor. En yakın zamanda deneyeceğim. Aslında ahşap ya da bakır kapları seviyorum çiçekler için ama... yapıp bir arkadaşıma armağan edebilirim

bende çok beğendim
çok sevimli görünüyorlar.denemek lazım:)
teşekkürler

cok seker yahuuuuuuuuu ellerıne saglık evlenınce kendı evıme yapcam bole cıcılı bıcılı seylerrrr

cok güzel olmuslar benimde böyle bir vazom süsleyeyim bari.bende kizimin gece lambasina yapmistim ama misafirlerin cocukalri koparmis :çok üzgünüm:

yapımı basit ama çok tatlı görünüo,bende denicem
emeğine sağlıka.s.

oyyy bayıldımmm biz de geçen hafta nişanlımla evimize (yani daha omayan ama Allah nasip ederse tutacağımız evimize :) ) dekor için vazolarr hoş lambalar almıştık kesin yapıcam bayılldımm :)))) çok sağol emeğne sağlık :)

eline saglık ya çok şirin bunlar bende deniyicem sagol .yeni tasarımlarını görmek isteriz

X