Ve Ben Seni Seviyorum....

Che

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.706
26
VE BEN SENİ SEVİYORUM

Sevmek, yüreğindeki donmuş buz dağlarının, bir kar tanesi gibi güneşe dost olmasıdır. Ağlamaktır, hüngür hüngür boğulmaktır hıçkırıklara. Uçsuz bir duygu tünelinde hiç bıkmadan, usanmadan, yorulmadan yürümektir sevmek. Damarlarındaki al yaşama karışmış volkandır sevmek. Haykırmaktır sevmek, dağlara vuram vuram titremektir. Gülmektir, hiç sıkılmadan utanmadan çıldırmaktır, delirmektir. Dudakları çatlamış duygu çöllerine yağmur olup akmaktır sevmek. Bir beyaz güvercin gibi hasret tarlalarına süzülmektir. Şahlanmış deli tay gibi ,bir umut ışığına dört nal olup uçup ulaşmaktır sevmek. Sevmek oyuncağına sımsıkı sarılmış ürkek gözlü çocuktur. Uykusuz geceleri yıldızlarla paylaşmaktır, onlarla ağlamaktır sevmek. Sıla hasretine yanmadan, asırlara aldırmadan, yıkılmadan beklemektir. Kır çiçeğini koklamaktır hasretle, yaprak yaprak doymadan sevmek. Gözpınarından dökülmektir damla damla, nehir olup akmaktır sevmek. Fidan belli nargile çiçeğini sarmaktır hiç çözülmeden. Okşamaktır yellerde savrulan ipek saçları. Öpmektir hasretle kor ateş gibi yanan dudakları. Düşünmektir ceylan gözleri, tan yerine kavuşana dek uyuyamamaktır. Bir ümittir, bir tutkudur, yaşama hevesidir sevmek. Dağlara deryalara haykırmaktır, uğruna ölüm karanfilini koklamaktır.

VE BEN SENİ SEVİYORUM...

X