Ve ilk randevu geldi, çattı!

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
95
37
Ve ilk randevu geldi, çattı!


Yaratıcı olun

Onunla ilk buluşmanız. Öğlen saatlerinde bir café’de buluştunuz. Bütün gün sizin. Fakat bir sorun var: saatlerce karşılıklı oturup sürekli konuşmaktan (ya da daha da kötüsü konuşacak birşey aramaktan) sıkılmayacak mısınız?

Siz en iyisi ilk randevunuza bir isim koyun. Örneğin bir kahve içmek için ya da öğlen yemeği yemek için buluşun. Daha renkli birşeyler mi yapmak istiyorsunuz? O zaman bir hayvanat bahçesine gidin!

Yasak konular

İlk buluşmanızda karşınızdaki insanla konuşmanızın uygun düşmeyeceği bazı konular vardır. Örneğin ona eski eşinizden uzun zamandır haber alamadığınızdan ya da son ilişkinizin bitiş nedeninden bahsetmeyin.

Kıyafet seçimi

Onunla buluşmaya giderken içinde kendinizi rahat hissettiniz kıyafetler giyin. Yeni aldığınız eteği yepyeni bir insanla tanışmaya giderken giyebilirsiniz. Burada önemli olan kıyafetlerinizin temiz olması ve size yakışması.

Ona teşekkür etmeyi unutmayın

Çok güzel bir gün geçirdiniz ya da sıkıntıdan patladınız. Her iki durumda da kibarlığınızdan ödün vermeyin ve ona beraber geçridiğiniz bu gün için teşekkür edin.

Onu dinleyin

Karşınızdaki insana kendinizi anlattığınız kadar, onun da kendini anlatmasına izin verin. Onu tanımaya, ona odaklanmaya çalışın.
 
X