Ve sonunda kararm verdim..22 Mays Ameliyat !!

nazar değmiş güzelim burncuna:KK43:

canım ben de düşünüyorum ama bilmiyorum ki olabilir mi gerçekten mafoldumben

SezosSs ayy canim yaa cok gecmis olsun, benimde hizma yüzünden intihap kapti cok kötü duruyo sisti, sanki burnumda bi et beni var
sana da geçmiş olsun canım ben hep korkmusumdur hızmadan zaten umarım gerer en yakın zamanda

ebru_ebru gecmis olsun cnm yaa cok üzüldümm
saol canım tşk. ederim ebrucumm

kucukask canım çok geçmiş olsun :KK43:

küçükaşkım sana da cok tşkler tatlım bnm
hepiniz çok saolun sizi yanımda hissetmek iyi geliyor hem de çok opuyorumnanaktan
bugün daha iyi kullandığım kremle çabuk iyileşiyor .. iz kalmasından korkuyorum sadece ama kalmaz mış zaten öyle dedi kendisi de .. biraz şişti tabi kırmızı kırmızı geziyorum öyle dışarıya da çıkmıyorum güneşten leke iz kalmasın diye kaydirigubbakcemile3

tekrar gecmiş olsun... son hali nasıl oldu cok merak ediyorum

canım ufak bir iz war suan kontrolde yapılabilecek birşey wr mı bakıcak yakup bey bakalım inşallah gider o da
bu arada ben albüm ekleyemiyorum sürekli hata weriyor sayfa
buraya da foto yüklemek istemiyorum açıkcası..
görmek isteyenler var aranızda biliyorum mesaj da gönderiyorsunuz arkadaşlar ama ekleyemiyorum ki :KK43: neden hata weriyor bilmiyorum
bilen yardımcı olabilicek biri warsa aranızda bekliyorum opuyorumnanaktan

yeni fotolar ekledim 6 ay oldu.. profilden bakabilirsiniss :)

sen zaten kendin cok guzel sin bana arzu yanardagaya benziyosun nazar deymis kesin kiz nazarlik koy eline cok mutlu ol ins benim de yaklasti 18 gun kaldi gecem gunduzum de kalmadi hepsi karisti bir kez olsam kendine iyi bakopuyorumnanaktan

geçmiş olsun cnm profiline baktım ama kapalı heralde albümün ama eminim güzel olmuştur hayırlı olsun gittikçe dahada güzelleşir a.s.

arkadaşlar bu konuyu ameliyat öncesinde açmıştım ..
22 mayıs cuma ameliyatım oldu doktorum Yakup Avşar . cok doğru bir karar werdim onu tercih ederek çok kısa sürede herşey sıfırlandı ve mükemmel bir sonuc oldu düşünen herkese ısrarla tavsiye ederim asla pişman olmazsınız .. ee ne de olsa estetikte dünya capınca kendini ispatlamış otorite kabul edilen bir cerrah kendisi :)
fotolarımı albüm olarak ekledim isteyen bakabilir kızlar :nazar:

yakup avsara ameliyat olmussun i ara bende onu düsünüyordum ama resimlerin yok profilinde görebilirmiyim?

X