Ve yakalandı: İğrenç olay...

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832

• Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
5bd8bf707152d8170050b23f.jpg

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde bir şahsın küçük yaşta kız çocuğuna tacizi güvenlik kamerasına yansıdı. Kimliği tespit edilen şahıs savcılıkça serbest bırakıldı. Görüntülerin savcılığa ulaştırılmasının ardından yeniden yakalama kararı çıkarıldığı öğrenildi. Polis, ekipleri şüpheliyi Ortahisar ilçesinde yakalayarak gözaltına aldı.

Alınan bilgiye göre, Ortahisar ilçesinde bir şahıs, sokakta gördüğü 4-5 yaşlarında kız çocuğuna tacizde bulundu. Etrafı kontrol ederek istismara devam eden şahıs, oturduğu kapı dibinde kapının açılması üzerine bölgeden ayrıldı.

Bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntüleri izleyen iş yeri çalışanları durumu polise bildirirken, kimliği belirlenen şahıs savcılıkça serbest bırakıldı.

YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI

5bd8bfde7152d8170050b241

Öte yandan görüntülerin savcılığa ulaştırılmasının ardından yeniden yakalama kararı çıkarıldığı öğrenildi.

ŞÜPHELİ YAKALANDI

Polis, ekipleri şüpheliyi Ortahisar ilçesinde yakalayarak gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube’sine getirilen şüpheli, sorgusunun ardından adliyeye sevk edilecek.

5bd8dfd367b0a804e81f3e67

Fotoğraf: DHA
Mesut T.’nin belediyede temizlik görevlisi olduğu ve olaydan sonra iş akdinin fesih edildiği öğrenildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/igrenc-olay-41003475

Son düzenleme:
Pislik bide poz vermiş. Böylesi neden serbest kalır anlamıyorum yasalarda doğan hukuk boşlukları savcının kararı ile doldurulur . Bu pisliği hangi vicdan sadece ifade alıp bırakabiliyor .çok demokratik bir ülke tecavüzcü bile geziyor elini kolunu sallayarak

iyi ki heryerde kamera var artık, eskiden bunlar ölene kadar yakalanmıyordu muhtemelen

Baklava çalmanın cezası, hayat çalmanın cezasından çok olduğu müddetçe "gelişmekte ama asla gelişmeyecek" ülke olarak kalacağız.
Yazıklar olsun .
“Biliyor musunuz ben bu çağdan nefret ettim, etimle kemiğimle nefret ettim.”
A. Cahid Zarifoğlu.

Allahın cezası. Memleketim orası ya benim. İnşaallah yanına bırakmazlar diye umuyorum.

• Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
5bd8bf707152d8170050b23f.jpg

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde bir şahsın küçük yaşta kız çocuğuna tacizi güvenlik kamerasına yansıdı. Kimliği tespit edilen şahıs savcılıkça serbest bırakıldı. Görüntülerin savcılığa ulaştırılmasının ardından yeniden yakalama kararı çıkarıldığı öğrenildi. Polis, ekipleri şüpheliyi Ortahisar ilçesinde yakalayarak gözaltına aldı.

Alınan bilgiye göre, Ortahisar ilçesinde bir şahıs, sokakta gördüğü 4-5 yaşlarında kız çocuğuna tacizde bulundu. Etrafı kontrol ederek istismara devam eden şahıs, oturduğu kapı dibinde kapının açılması üzerine bölgeden ayrıldı.

Bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntüleri izleyen iş yeri çalışanları durumu polise bildirirken, kimliği belirlenen şahıs savcılıkça serbest bırakıldı.

YAKALAMA KARARI ÇIKARILDI

5bd8bfde7152d8170050b241

Öte yandan görüntülerin savcılığa ulaştırılmasının ardından yeniden yakalama kararı çıkarıldığı öğrenildi.

ŞÜPHELİ YAKALANDI

Polis, ekipleri şüpheliyi Ortahisar ilçesinde yakalayarak gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube’sine getirilen şüpheli, sorgusunun ardından adliyeye sevk edilecek.

5bd8dfd367b0a804e81f3e67

Fotoğraf: DHA
Mesut T.’nin belediyede temizlik görevlisi olduğu ve olaydan sonra iş akdinin fesih edildiği öğrenildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/igrenc-olay-41003475
ay yok artık ya:skandal:

Deşifre edilmeleri lazim ya..icerde yatıp çıkaracak ya herkes bilmeli bunun sapik olduğunu.. hicbirzaman iş bulamasın,aile kuramasın,herhangi bi yerde bi lokma yemek yiyemesin,sokakta bile rahat yürüyemesin..toplum içine karışamasın.Hergun binlerce hakaret duysun.
Sefalet içinde ac susuz ve yalnız kalıp acı içinde gebersin.
Gerçi benim tercihim yakalandığı an gebertilmesi.Ama görünen o ki ülkede ne bu sapiklar bitecek ne de bunlara verilen af!!

X