Lekeler, Çiller Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Cildi beyazlatiyormu peki bu serumlar genel olarak
O serum ve gece gündüz kremi sayesinde lekelerim nerdeyse yok oldu.

Daha önce bu konuya yazıp ben de farmasiyi deniycem ise yaramazsa alirim diye yazmışım.sonra unuttum ben bu kremleri.Tabi farmasi ise yaramadı.ilk başta rengim açılır gibi oldu ise yaradi zannettim hatta önerdiğim kişiler de oldu.ama sonradan baktim benim cildimde hiç bi ise yaramıyor.Belki faydasını gorenler olmuştur bilemiyorum.sonra 3 defa karbon peeling yaptirdim.2 defa da lazer ama en ufak bi açılma olmadı renginde lekelerin.

sonra nasil olduysa bu kremler geldi aklima.inanin konu sahibinin anlattığının fazlası var eksiği yok.mukkemmel ötesi bisey.lazeri bıraktım gitmedim kremler sayesinde.Cok hızlı bi sekilde etki gösterdi.suan kullanmaya başlayalı 6hafta oldu.lekelerim o kadar siliklesti ki.hatta çoğu yerde yok bile.hergun düzenli kullaniyorum bayagi da bereketliymis.siddetle tavsiye ederim.Arkadaslarim keske kullanmaya başlamadan öncesi sonrası fotoğraf çekseydin diyolar.Artik o kadar ümitsizliğe katılmıştım ki aklıma bile gelmemişti.

Cilt beyazlatma diye bisey olmadı.cildi beyazlatmiyo renkleri eşitleyip lekeleri açtığı için cilt doğal olarak ışıltılı ve aydınlık bi görünüme sahip oluyo.Alma imkanın varsa kesinlikle kullan derim.

Son düzenleme:
O serum ve gece gündüz kremi sayesinde lekelerim nerdeyse yok oldu.

Daha önce bu konuya yazıp ben de farmasiyi deniycem ise yaramazsa alirim diye yazmışım.sonra unuttum ben bu kremleri.Tabi farmasi ise yaramadı.ilk başta rengim açılır gibi oldu ise yaradi zannettim hatta önerdiğim kişiler de oldu.ama sonradan baktim benim cildimde hiç bi ise yaramıyor.Belki faydasını gorenler olmuştur bilemiyorum.sonra 3 defa karbon peeling yaptirdim.2 defa da lazer ama en ufak bi açılma olmadı renginde lekelerin.

sonra nasil olduysa bu kremler geldi aklima.inanin konu sahibinin anlattığının fazlası var eksiği yok.mukkemmel ötesi bisey.lazeri bıraktım gitmedim kremler sayesinde.Cok hızlı bi sekilde etki gösterdi.suan kullanmaya başlayalı 6hafta oldu.lekelerim o kadar siliklesti ki.hatta çoğu yerde yok bile.hergun düzenli kullaniyorum bayagi da bereketliymis.siddetle tavsiye ederim.Arkadaslarim keske kullanmaya başlamadan öncesi sonrası fotoğraf çekseydin diyolar.Artik o kadar ümitsizliğe katılmıştım ki aklıma bile gelmemişti.

Cilt beyazlatma diye bisey olmadı.cildi beyazlatmiyo renkleri eşitleyip lekeleri açtığı için cilt doğal olarak ışıltılı ve aydınlık bi görünüme sahip oluyo.Alma imkanın varsa kesinlikle kullan derim.
Merhaba, Benim de alnimda yeni olusan gunes lekesi var ve cozum ariyorum. Eucerin markasinin dual setini almayi dusunuyorum, fakat bu tarz urunleri yazin kullanmakta problem var mi? Leke tedavilerinin kisin yapilmasi onerilir hep. Bilginiz var mi?

Merhaba, Benim de alnimda yeni olusan gunes lekesi var ve cozum ariyorum. Eucerin markasinin dual setini almayi dusunuyorum, fakat bu tarz urunleri yazin kullanmakta problem var mi? Leke tedavilerinin kisin yapilmasi onerilir hep. Bilginiz var mi?
Üzerinde yazın kullanılmaz gibi bi ibare yok.ben hala kullaniyorum.suan asiri sıcak ve güneş var.Ama açılan lekelerimde koyulasma olmadı gecenyillardaki gibi.gecen yil cok koyulasmisti lekelerim.fondoten altında bile belliydi .suan bayagi siliklesti lekeler.yuzume hicbisey sürmeden de dışarıya çıkabiliyorum rahatlıkla.tek korkum tekrar koyulasmasiydi ama şuan cidden çok sıcak olmasına rağmen korktuğum gibi olmadı.insallah da olmaz.
Üründen cidden çok memnunum şiddetle tavsiye ederim.
Ayrıca bu bi tedavi şekli değil.bu kremler yüzde soyulma vs yapmiyo.o tarz kremler kışın öneriliyor.hatta bi krem ismi yazan olmus bi platformda.Turkiyeye gelince alıp deniycem.yuzde soyulma yapıp deriyi yeniliyomus sadece kışın kullanılması tavsiye ediliyor.ise yararsa size de yazarim

Merhabalar ben bu kremin gündüz ve gece kremini aldım. Serumu unutmuşum söylemeyi. Sizce sadece bu ikisini kullansam sonuç alır mıyım? Ayrıca gündüz kremi renkli bb krem gibi dışarı çıkmadığınız zamanlar da sürüyor musunuz?

Bu krem? Yanlış aldım sanırım

Eklentiler

• IMG_4010.png
    IMG_4010.png
    692,7 KB · Görüntüleme: 492
Merhabalar ben bu kremin gündüz ve gece kremini aldım. Serumu unutmuşum söylemeyi. Sizce sadece bu ikisini kullansam sonuç alır mıyım? Ayrıca gündüz kremi renkli bb krem gibi dışarı çıkmadığınız zamanlar da sürüyor musunuz?
Ben 3unu kullanıyorum ve inanılmaz faydasını gördüm.daha önce yazmıştım.suan lekelerim neredeyse belirsiz.o kadar güneşte kalmama rağmen de koyulasmadi.tabi 50 faktörlü kremle koruyorum.2 si nasıl sonuç verir bilemiyorum.
Ayrıca benim kullandığım gündüz kremi renkli degil.Disari çıksamda çıkmasamda sürüyorum günlük.uzerine de 50 faktörlü güneş kremi sürüyorum.

Şu güneş kremimi bb kremmi tam anlayamadım. Hergün kullanmak mı gerekiyor
Görseldeki günlük kremi ama renklisi sanırım.kisin belki korur 30 faktörlü ama yazın lekeleri olanlar için 50 faktörlü gunes kreminin kullanılması gerektiğini düşünüyorum.30 yetersiz kalır yaz için.

Serumsuz kullanmayin.en cok serum etki ediyor

merhabalar bende melazma var yanaklar ve dudak üstünde kararma. uzun araştırmalar sonucu lekede iddalıyım diyen bir klinikte tedaviye başladım 9 aydır 15 gün aralıklarla yüzüme mezoterapi ve lazerler yapıldı. inanın cektiğim acılarara mı yanayım git gel harcadığım zamanıma mı harcadığım yüksek meblalaramı sonuç olarak ortada hiç bişi yok. hala satın aldığım seanslarım bitmedi bu arada ama ben yine bir arayışa girdim. inanın psikolojik olarak çok etkileniyorum sanki herkes yüzüme bakıyormuş inceliyomuş gibi utanıyorum ve çoğalmasından ödüm patlıyor . şimdi bu kremleri araştıracağım kullananlar dahada fazla bilgi paylaşırlarsa çok sevinirim.

merhabalar bende melazma var yanaklar ve dudak üstünde kararma. uzun araştırmalar sonucu lekede iddalıyım diyen bir klinikte tedaviye başladım 9 aydır 15 gün aralıklarla yüzüme mezoterapi ve lazerler yapıldı. inanın cektiğim acılarara mı yanayım git gel harcadığım zamanıma mı harcadığım yüksek meblalaramı sonuç olarak ortada hiç bişi yok. hala satın aldığım seanslarım bitmedi bu arada ama ben yine bir arayışa girdim. inanın psikolojik olarak çok etkileniyorum sanki herkes yüzüme bakıyormuş inceliyomuş gibi utanıyorum ve çoğalmasından ödüm patlıyor . şimdi bu kremleri araştıracağım kullananlar dahada fazla bilgi paylaşırlarsa çok sevinirim.
Ben 3 haftadır kullanıyorum değişme yok memnun olanı var ama

Benim bir tanıdığım Almanyadan bu serumu getirdi fakat kremleri bulamamış.
Swetcare diye bir site var orda ürünler var fakat pasaport numarası istiyor ve bu da ben de yok 🥹 Nerden alacağım ya da bu serum tek başına işe yarar mı? Kurtulamadım şu lekelerden yaaa ooooff

Benim bir tanıdığım Almanyadan bu serumu getirdi fakat kremleri bulamamış.
Swetcare diye bir site var orda ürünler var fakat pasaport numarası istiyor ve bu da ben de yok 🥹 Nerden alacağım ya da bu serum tek başına işe yarar mı? Kurtulamadım şu lekelerden yaaa ooooff
Trendyolda var.ordan bakabilirsiniz

Şimdi baktım o 3 krem 10 bin tl civarı.cidden kafayı yemişler.yurtdisi ile çok büyük fiyat farkı var

Evet kızlar, ben de lekelerden kurtulamıyorum ve kremler çok pahalı. Nasıl alabiliyoruz ? Almanya’da tanıdıklarım var ama yaza gelecekler, getirtmenin başka yolu yok mu?

Bu sitede okumustum annesin yıllardır gecmeyen lekesi için herkesin bıldıgı 2 kremi farklı sekılde kullaıp lekelerın gıttıgı yazıyor fotoğrafta vardı ki o iki kremi ben de çok kullanmıstım ve gecmıyordu. Sitede yazılan gibi uyguladım harika dedim. Denemedıgım seyler kalmamıstı gıtmedıgım dermatologlar artık lekem çıktığında bu ıkı kremı kullanıyorum . Kullanım şeklını yazıyorum bunun dısında kullanıldıgında etkısı olmuyor denenmiştir.
Acnelyse % 0.1 krem
Expigment % 4 veya % 2 ( ben %4 lük kullanıyorum soyma etkisi daha iyi)
Kullanım şekli:
Akşam saat 9 gibi yani evde oldugunuzda temiz acnelyse kremi ciltteki lekeli yerlere pirinç tanesi kadar sürüp masaj ile yediriniz .
1 saat sonra hiç yıkamadan aynı yerlere aynı sekılde expigment kremi sürüp masaj ile yediriniz
Baska hiçbir şey yapılmayacak silmeden yatacaksınız sabah uyandıgınızda yüzünüzü yıksyabılırsınız
Ben 3 veya 4 gün üst üste sürüp sonra soyulmasını beklıyorum.üst üste 4 gün sürdüğüm için cilt kıpkırmızı oluyor kaşımayınız iz kalabılır daha fazla da sürmeyin cilt kızardıgı için soyulamıyor. Bu yüzden 4 gün sürdükten sonra cilt kıpkırmızılıktan gün gün o bölgeler kurumaya şöyle buruşuk kırışık bır hal alıp soyulacak elinizle koparmayın sürtmeyin bunları yaptım bır de onun lekesını gecırmek ıcın ugrastım. 4 günden sonra sadece güneş kremı ıle cıldı koruyun 6-7 günde sürdüğünüz yerler soyuluyor leke gıdıyor ama cildinizi koruyun korumadıgınızda tekrar leke oluşabılıyor.
Ben bu ıkılı kremı cok kullanmıstım ama bu sekılde bılmıyordum burada gordum denedım artık bı lekem cıktıgında sadece bunu uyguluyorum. Dermapenler lazerler dermatologların leke tedavılerı hepsını denemıs bırıyım bu kadar hızlı soyulma görmedım. Tekrar söyluyorum cıldınızı koruyun gunesten ve az sürün sürdüğünüz yerler kıpkırmızı oldugunda korkmayın domates gıbı kırmızı oluyor 4. Günden sonra kremi surmeyı bıraktıktan 3-4 gün sonra sürülen yerler kırışık bir hal alıp soyuluyor 4. Günden sonra az sürdüm herhalde 1 gün gectı soyulmadı dıyıp tekrar kremı surmeyın bunu yapınca cilt tahriş oluyor ve soyulma süreci uzuyor cunku tam cilt soyulacakken krem sürüp domates gıbı kızarmaktan soyulma evresıne cilt gecemıyo

X