Ve yaklaşık 4 yıllık lekelerim gitti diyebilirim🎉

Emnsmt

Gülümse
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
42
10
32
Sivilce lekelerine ne iyi gelir acaba ya
Sivilce ve sivilce lekeleri için %100 doğal kimyasal içermeyen ürünlerimiz var bilgi almak isterseniz yardımcı olurum Tamamen Türk üretimi yerli bir firmanın ve sağlık bakanlığı onaylı

Oaktree

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
464
646
33
Merhaba kizlar bence kimyasallardan uzak durun hemen pirinç suyunu deneyin

amasyam2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2016
59
26
Merhaba
Evet zaten böyle başlıyor. Mücadele ettikçe çoğalıyor. İyi bir güneş kremini ihmal etme. Çok soyucu ürünler kullanma. Öyle tca falan asla. Eğer lekelerin yeni ise, çok derinlesmedi ise bitkisel şeyler deneyebilirsin, belki işe yarar. Geç olsun ama güç olmasın.

Keremcem

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2018
2
0
41
Samimi bulmanız mutlu etti beni🤍
Fiyatına gelince ben İnternet sitesinden almıştım,
Bu dönemlerde kampanya yaptı genel olarak ancak alamadıktan sonra hazin bir durum bizim için😔 eczanelerde satılıyor almanyada, ancak her yerde farklı tahmin edersiniz ki☺️ bir baktırın derim, siz şanslısınız🎊
Merhabalar benimde yanak bölgemde ve alnımda koyu lekeler var.Birçok tedavi denedim açılıyor ama sonra yeniden koyulaşıuor.Bende sizin dediğiniz kremleri internetten alışveriş yaptığım birüne getirteceğim.İnşallah bende de etkili olur 🤲🏻

mlkydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
51
24
Merhabalar benimde yanak bölgemde ve alnımda koyu lekeler var.Birçok tedavi denedim açılıyor ama sonra yeniden koyulaşıuor.Bende sizin dediğiniz kremleri internetten alışveriş yaptığım birüne getirteceğim.İnşallah bende de etkili olur 🤲🏻
Umarım sizde de işe yarar✨💯✨
Olur da getirebilirsiniz yazın burdan, bizlere de yarar😍

Senay k

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
3
0
49
Kaç euro peki benim almanyada halam var ondan alıcam bir tek sizin hikâyeniz inandırıcı ve çözüm yolu var gibi geldi çok fazla kremler kullanıp lekemi çoğaltmak istemiyorum çünkü çoğu leke kremi lekeyi hafifletttikten sonra daha büyüyerek geri dönmüş
Merhabalar ben senay isvicredede var bu kremlerden fiyatini bilmiyorumm ben tr de doktor gokhan gomlerde tedavi oldumm super mutluyumm laser ve ignelerle tedavi oldum cokkkk mitluyumm yaklasik5000 verdim ama helal olsun

Senay k

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
3
0
49
Keşke

Keşke imkanım olsaydida bende alsaydım aynı şikayetlere sahibim. Yazınızı sıkılmadan sonuna kadar okudum. Ağzınıza sağlık. Bende kremler denedim. Şuan keten tohumu yağı uyguluyorum yüzümü yakıyor biraz daha sonra kaşıntı yapıyor ama sanki biraz açıyor gibi. Artık kremlere umudum kalmadı diyebilirim. Sizin dediğiniz kremide getirmek imkansız gibi birşey benim için.
Merhaba ben senay lekelerim icin istanbulda dok gokjan goklere gittim 3 seansta lekelerim gitti sayilir mutlaka tavsiye ederim

Senay k

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
3
0
49
Merhaba kizlar ben kok hucre bile yaptirdim vbb gen tek diye bi uer istqnbulda lekelere kesinlikle faydasi yok beni kandirdilar ama gokhan goklerde tedavi oldumm cokk ama cokk mutluyum lesek lekeleeimi size gosyerebilseydimm simdi yik gibi silindiler burda kremlerle beraber 5000 odedim ama cokk sukurrr saygilarimla

olurmu_83

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2009
145
2
Tabi ki yazarım 14 gün en geç teslim diyorlar.. Cidden 14 günde rahat ülkeye giriyor ancak ptt kargo malum😁 yurtdışı dan gelme süresininden de fazla Türkiye de bekletmişti kargomu🤦🏼‍♀️😸

Ben care to beauty diye bir siteden almıştım.. Portekizde .. Çok şükür güvenli çıktı👌🏻
Cok ozur dilerim anlayamadim.turkiyedesiniz ve bu siteden eucerin siparisi verdiniz.ve elinize ulasti degil mi.bende siparis vermek istiyorum.ama guvenilir bir site bulamadim.

mlkydn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
51
24
Cok ozur dilerim anlayamadim.turkiyedesiniz ve bu siteden eucerin siparisi verdiniz.ve elinize ulasti degil mi.bende siparis vermek istiyorum.ama guvenilir bir site bulamadim.
Merhabalar, evet Türkiyede yaşıyorum.. Bu ürünü araştırmalarım sonucu güvenilir bir siteden 3 kez oldu sipariş ettim ancak
1. Siparişim gümrüğe takılmadan bana ulaştı ve kremler çok iyi geldiği için 2.siparişi ettim, işte bu 2.siparişim gümrüğe takıldı.. Kozmetik ürün almak bizim ülke kanunlarına göre yasakmış.. 2.siparişimin ödemesini iade ettikleri için aynı siteden Black friday indirimden faydalanarak 3.siparişimi gerçekleştirdim.. Ya gümrüğe takılmayarak bana ulaşacak, ya da takılırsa 2 küsur ay sonra para iadesi olacak düşüncesiyle kendimce riske girdim🤷‍♀️☺️

olurmu_83

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2009
145
2
Merhabalar, evet Türkiyede yaşıyorum.. Bu ürünü araştırmalarım sonucu güvenilir bir siteden 3 kez oldu sipariş ettim ancak
1. Siparişim gümrüğe takılmadan bana ulaştı ve kremler çok iyi geldiği için 2.siparişi ettim, işte bu 2.siparişim gümrüğe takıldı.. Kozmetik ürün almak bizim ülke kanunlarına göre yasakmış.. 2.siparişimin ödemesini iade ettikleri için aynı siteden Black friday indirimden faydalanarak 3.siparişimi gerçekleştirdim.. Ya gümrüğe takılmayarak bana ulaşacak, ya da takılırsa 2 küsur ay sonra para iadesi olacak düşüncesiyle kendimce riske girdim🤷‍♀️☺️
Siparisiniz elinize ulasirsa buraya yazarmisiniz lutfen.bende siparis vermek istiyorum.ama cesaret edemedim.3. de gelirse sizinki bende isteyim.ayrica paranizi iade etmeleri de cok iyi olmus.

olurmu_83

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2009
145
2
Birde siparisler kac gunde geliyor.kusura bakmayin bunaltiyorum sizi