Veet Agda Bandı

eboru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2015
103
79
30
Kesinlikle veet agda bandini kimseye önermiyorum o kadar heyecanla aldim.Uyguladim.Koltuk altiminda cogu tugumu birakti.Bi kere olcak aci iki katina cikti.Ust uste bi kac kez almak zorunda kaldim yine almadi ve tahris olcakti cildim.Bacaklarim heke.Hadi dedim bacaklarimda uygulayim bacaginda bile cogu tugu almadi benim icin tamamen bi hayal kirikligi.Ve icinde sadece iki tane temizleme mendili var inanin bana yetmiyo.Bikini bolgesini siz dusunun.Veet agda bandi denemem tamamen fiyaskoydu diycegim o ki guvendim aldim ismine beni yaniltti

En iyisi lazer ya boşverin ağdayı, lazerle misss derdin tasan kalmıyor.

veet bantları çok pahalı zaten ona verecegınız parayı kuaforde 10 lira daha vererek tüm vucut ağdanızı yaptırırsınız bundan sonra

Ben makine kullanıyorum,az zaten ama en azından hepsini topluyor.Ağda bantlarına hiç güvenemedim,haklıymışım.

Ben senelerdir veet kullanıyorum, hemde kollarımda. Ve kullandığımdan bu yana kollarımdaki tüyler inceldi. Ben çok memnunum.

Kartuş ağda makinesi bence çok pratik. Sadece kullanmadan önce en az yarım saat beklemen gerekiyor o kadar. Ben senelerdir kullanıyorum.

Ben makine kullanıyorum,az zaten ama en azından hepsini topluyor.Ağda bantlarına hiç güvenemedim,haklıymışım.
Evet bende heves ettim cok guzel yapiyo agda diye kuaföre gitmeye biraz cekindigim icin bi daha almam kesinlikle:KK12:

Genital bolgeye hazir agda kullanmayin. Gecende hastaneye o agdayla genitalini yirtmis bi hasta gelmisti kanlar icinde. Cok tehlikeli ve cok riskli bisey o bolge icin

Genital bolgeye hazir agda kullanmayin. Gecende hastaneye o agdayla genitalini yirtmis bi hasta gelmisti kanlar icinde. Cok tehlikeli ve cok riskli bisey o bolge icin
İnanmiyoruuuummm.Su an cok korktum en hassas oldugum konu nasil yirtiliyoki agdaylaaa :/

Yemin ederim içim miçim gitti böyle okuyunca. :silah:

O nasil oluyo markasi var mi
Kuaförlerde onu kullanıyor. Kozmetiklerde oluyor kartuş ağda makinesi. Ben makineyi sesi aldım ama adasını beğenmiyorum evet kartuş ağda alıyorum. Şöyle makineye kartuş ağdayı koyuyorsun yarım saat 45 dakika arasında eriyor ağda. Direk alıp sürüyorsun ağda bezini yapıştır kaldır çok basit aslında ve alışınca kısa sürüyor kolları 15 dk da hallediyorum ben mesela

X