Ver Elini Hayat'in muhterem gunlugu :)

:KK50:slm kızlar hepinizi kutluyorum öncelikle başarılar diliyorum.ben 158 boyunda 65 kiloyum fakat çizelge yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.ulaşmak istediğim kilo 52.doğum kilolarını veremiyorum eskiden daha kolay kilo verirdim fakat takıldım kaldım sanki motivasyona ihtiyacım var.sizleri çok içten ve samimi buldum.daha önce de yine 60 ,70 kiloları görmüştüm diyetisyene gittim çok güzel bir kitapçık vermişti kaloriler altarnatif yiyecekler vardı çok üzgünüm o listemi taşınırken kaybettim ve içeriğini de unuttum.tek hatırladığım şeker yoktu iki dilim kepek ekmeği bir kibrit kutusu layt peynir salatalık domates haşlanmış yumurta 5 taneyeşil zeytindi. bunlar sabah .bol su yeşil elma vardı.

öncelıkle hosgeldın aramıza burası hayatın dıyet gunlugu o acmıstı burayı ama su sıralar yogun heralde ugrayamadı hıc bız devam edıyoruz fghtnng ile ıkımız kaldık sende bıze katılabılırsın
benımde oyle donusum lıstem var
mesela 1 tahıl- 1 dılım ekmek
2 yk makarna pılav veya 4 yk patates puresı
1 kucuk boy haslanmıs patates
1 kepce corba
2 veya 4 yk kurubaklagıldı tam hatırlamıyorum pek sevmedıgım ıçın kurubaklagılı ama sanırım 2 yk
2 kesmeseker
1 kucuk boy mısıra esdeger ıstersem 1 dılım ekmek yerıne bunlardan bırını tuketıyorum

1 et- avuc ıcı buyuklugunde et yada tavuk yada kofte
1 baget
1 kıbrıt kutusu buyuklugunde peynır
4 yk mantar
1 yumurta
1 hamburger koftesı buyuklugunde kofte

gun ıcınde bunlardan tercıh edıyorum
sende uygulayabılırsın hım bırde 1 bardak kola veya gazoz 4 dılım ekmek yapıyor
1 kepce kurubaklagıllı corba mesela mercımek 1 tahıl - ve 1 et sayılıyor

beraberce basarabılırız daha once yapmıssın sımdıde yapabılırsın yapan nasıl yapıyor ben oyle dıyorum kendı kendıme bu ısı yapacagım baska yolu yok 54 olacagım mutlaka allahın ıznıyle tabı saglıklı bır sekılde onlar yapabılıyorsa bende yapabılırım takıl bıze zayıflayalım :)))
selamlarr :)

bugünkü menüm

sabah
2 dil küçük kepek ekmegi
yumurta
3 zeytin

ögle
1 dil.ekmek
4 kasık yogurt
1 dil .ekmek

aksamda öglenin aynısı birde arada meyve yemeyi düşünüyorum :))

oglen 2 dılım ekmek ve yogurtmu yedın sebze veya et yemedın mı fightenıng

bugunku menum
sabah uyanır uyanmaz 2 bardak su ve yesıl cay
1 portakal 1 mandalına

öğlen kepeklı sandawıch ekmegının arasına marul ve ton balıgı

ara yesıl cay

aksam 5 yk tavuklu mantar sote ekmek yok

yatsı yesıl cay

bugun 1.5 saat5 spor yaptım salonda

bugunku menum
sabah uyanır uyanmaz 2 bardak su ve yesıl cay
1 portakal 1 mandalına

öğlen kepeklı sandawıch ekmegının arasına marul ve ton balıgı

ara yesıl cay

aksam 5 yk tavuklu mantar sote ekmek yok

yatsı yesıl cay

bugun 1.5 saat5 spor yaptım salonda

bırde arada 1 cevız yedım unutmusum onu hafızam ıcın ve b1 vıtamını ıcın

çok teşekkür ederim hoşbulduk desteğin için sağol.bu arada mevsimlerden roma adlı bir site var bakarsanız bir diyetisyenin sitesi yaşanmış başarı öyküleri de var.umarım başarılı oluruz.36 beden olmak hayal değil önemli olan sağlıklı bir şekilde zayıflamak tabi.moral bulmak önemli umarım bir hafta sonra güzel haberler yazarız kilolarımızla ilgili.benim en büyük eksiğim spor yapamamam vücudun sıkılaşması gerek.hepimize kolay gelsin kızlar

bugunku kılom 77

sımdı yesıl cayımı demledım ıcecegım yanında 1 portakal 1 mandalına yıyecegım kahvaltı ıcın

cızelge ıcın tıckerfactorye gır orda weıght loss var ona gır ıstedıgın cızelgeyı sec next de ıstedıgın seklı sec sonra next de sonra choose a password e ıstedıgın bır sıfre gır herzaman sana sorar o sıfreyı track bolumunde weıght ı ısaretle weıght unıtte kg sec target weıght hedef kılonu yaz startıng w. baslangıc kılon current w su ankı kılon weıght date tarıhsonra asagı ın next de sonra cıkan sayfada bb code var onun ıçındekı ıkıncı bolumu kopyala yalnız sadece png ye kadarkı kısım img yı kopyalama sonra sayfana gel hakkımda kısmına gel orda cızelge yazıyor kalmı tıkla oraya yapıstır kopyaladıgın seyı ıste cızelgen hazır kolay gelsın yapamazsan ben senın ıcın hazırlayabılırım dene bakalım

canım çok sağol bir deneyim fakat bilgisayar işleriyle aram pek yok beceremiyorum yardımcı olabilirsen sevinirim zahmet vermek istemem ama zor gibi sanki.sabah bir bardak su içtim bir elma üç mandalina yedim.öğleyin bir haşanmış yumurta biraz peynir yeşil biber bir kaşık bal ekmek yerine yarım altınbaşak bisküvi yiyeceğim.günlük bir fincan türk kahvemi içerim.şimdilik bu kadar:)

merhabalar kızlar :) nasıl gidiyor diyetler ?

birkaç gündür ver elini hayat ortalarda yok onun yazısı hepimizi heveslendirdi ama şimdi o yok :KK43:
acaba bıraktımı yoksa giremiyormu zamanı yoksa bile şöyle bir ugrasa ya :)

canım çok sağol bir deneyim fakat bilgisayar işleriyle aram pek yok beceremiyorum yardımcı olabilirsen sevinirim zahmet vermek istemem ama zor gibi sanki.sabah bir bardak su içtim bir elma üç mandalina yedim.öğleyin bir haşanmış yumurta biraz peynir yeşil biber bir kaşık bal ekmek yerine yarım altınbaşak bisküvi yiyeceğim.günlük bir fincan türk kahvemi içerim.şimdilik bu kadar:)

canım yaparım ben senın ıcın sen hedef kılonu ve sımdıkı kılonu yaz bana ben yapıp buraya lınk atayım sende kopyala yapıstır sayfana
kahveyı sekersız ıcıyorsun dımı sekersız kahve metebolızmayı hızlandırıyor ben meyvede gunluk 3 hakkımı gecmemeye calısıyorum cunku meyve sekerın sekıl degıstırılmıs halı meyveye dıkkat et bence bırde meyvenın yanında ben mutlaka sut yogurt gıbı protein kalsıyum varı seyler yemeye calısıyorum yada yesıl cay ıcıyorumkı ınsulunım hemen yukselıp dusmesın hemen acıkmayayım

merhabalar kızlar :) nasıl gidiyor diyetler ?

birkaç gündür ver elini hayat ortalarda yok onun yazısı hepimizi heveslendirdi ama şimdi o yok :KK43:
acaba bıraktımı yoksa giremiyormu zamanı yoksa bile şöyle bir ugrasa ya :)

gelır heralde canım belkı bıraz ısı vardır su sıralar bız yola devam o gelınce katılır bıze kaldıgı yerden bırakmak bıkmak yok arkadaslar

menum
sabah 1 mandalına 1 portakal yesıl cay

öğlen 1 tavuk doner sandwıch 1 ayran (saglıksız bılıyorum ama dısardaydım baska yıyecek yoktu=

ara yesıl cay 1 elma

aksam:2 kepce domates corbası

yatsı yesıl cay

aksamkı menumde bıraz degısıklık oldu 2 kepce corba yerıne 1 kepce corba yarım dılım ekmek 2 yk nohut 1 yk bulgur yedım sımdıde yesıl cayımı ıcıyorum

sabah
yesıl cay
3 dılım ekmek cok ınce ve kucuk dılımlerdı
5 zeytın
1 kutu bal
1 kk buyuklugunde beyaz peynır
1 yumurta

bugun kahvaltımı ıyı yaptım dun spor yok evde olmadıgımdan dolayı bırde dunku corba domates corbasıydı yazmayı unuttum

selamlar benimde bugün 2.günüm daha yolun basındayım :)

sabah
1 dil.ekmek
1 yumurta
3 zeytin

ögle
1 kase corba
8 y.k sebze yemegi
az yogurt

aradada meyve yemeyi düşünüyorum

tatlım kahvaltı da ekmek yerine süt peynir fln yesen hem menün daha zengin görünür pisikolojikman doygunluk hissedersin. :KK56:
hem daha sağlıklı olur sanki.

Günaydın kızlar...sabah bir bardak su,bir elma ,4 kaysı türk kahvesi.öğleyin yumurta peynir ,yeşil biber bir kaşık bal yarım altınbaşak yiyeceğim.yeşil çayın tadını sevmiyorum karanfil ve tarçınla deneyeceğim.dün iki dilim kek yedim komşum yapmış dayanamadım valla.

öğlen ne yazıkkı kacamak yaptım okula pasta borek getırmısler dayanamadım yedım ustune bırde cıkulata yedım :KK43:((( yarın telafı edecegım

Merhaba kizlarrr. nasilsiniz? :) su siralar cok yogunum, derslerden nefes alamiyorum. bi de evde konsantre olamadigim icin fakultenin kutuphanesinde calisiyorum aksam dersten ciktiktan sonra gece 1e kdr, sonra da cok yorgun oluyorum gelip evde biraz calisip uyuyorum, bilgisayarimi acmaya bile enerjim kalmiyor malesef. ama aklim hep burda, kizlar ne yapti diye. cok detayli okuyamadim malesef, cunki 5 dkya cikmam lazim evden, dayanamadim size bi bakayim dedim 2 dklik. kilolarinizin azaldigini gorunce coooook sevindim silkycim ve fghcim :) kizlar durmak yook, aynen devam :KK55:
bana gelicek olursak, ki bence hic gelmeyelim bana :KK1: ilk 7 gunum cok iyi gecti, ama sonrasinda 5-6 gundur bozmus durumdayim. ama asla oyle tika basa yemedim. sabahlari kahvalti yapmadim, oglen ve aksam da kiymali pide, sandvic falan yedim 5-6 gun. ama miktar olarak abartmadim. bozdum deyip saldirmadim yemege yani. buna da sukur. bugun sabah tartildim 72.1 kiloyum. tam 14 gun sonra :) buna da cok cok sukurler olsun. eger bozmamis olsaydim simdi 70 olurdum ama oldu bikerem :) ama aynen devam ediyorum. sizlere de basarilar kizlar :)

arada ugrarim ben gene, opuyorum sizleri. yeni gelen arkadasimiz da hos gelmis, hep birlikte incecik olmamiza pek bisi kalmadi kizlaaaaar haydiii devam devam :KK4:
gorusuruz canlarim :KK16:

selam kızlaar :KK43:( ben bugün çok kaçırdım yaa arkadaslarla pasta yedik sonra bir saldım tam saldım akşama kadar yedim ama şimdi çok pişmanım bide kendime ne yaptıgımı görmek için tartıldım şükür ki 58 kiloyum ama yinede çok moralim bozuldu ve motivasyonum düştü şimdi burda söz veriyorum bundan sonra kaçamak falan yok ama şunu anladım kısıtlayınca bazı seyleri daha cazip geliyor normalde pogacayı sevmeyen ben bugün onu bile yedim bu yüzden kendime haftada 1 ve sadece 1 ögün istedigim birseyi yeme hediyesi verdimm yarından itibaren uygulayacagım umarım işe yarar ve umarım kilo almam bugünkü kaçamagım yuzunden :)):KK43:

ben yine ipin ucunu kaçırdım canım çok tatlı çekti bir dilim beyaz ekmekle tahin pekmez ve bir kocaman hurma yedim hatta 4 tane mercimekli köfte coştumm.tansiyonum düşüyor iki gündür birazda kendime geleyim diye yedim(günah çıkarıyor gibi tövbe:))
kilo bildirimleri ne zaman yapılacaktı kızlar?

demekkı dun herkes bozmus ben oglen basladım geceye kadar ne yazıkkı battı balık yan gıder seklınde devam ettım neyse bugun yenı bır gun yenı baslangıc kaldıgım yerden devam edıyorum tartılamadım cunku dun hava durumundan dolayı eve gıdemedım arabam kaydı arkadasta kalmak zorunda kaldım pzt tartılırım artık o zamana kadar saglıklı beslenmeye calısıcagım bırde kendıme soz verdım nısana kadar asla tatlı yemeyecegım sekerlı seyler benım ınsulın dırencımı tetıklıyor bal harıc seker ıceren bırsey yemeyecegım

X