Veritas int firmasına fetal dna

Merhaba bayanlar bana da bu firmayı önerdi dr. Ama pek bilgi bulamadım siz yaptırdınız mı memnun kaldınız mı ve fiyat bilgisi biliyor musunuz E Efo2023 L lal312

O kadar çok firma var ki bu konuda insan şaşırıp kalıyor. Eşim yurtdışına olsun istedi, biraz da araştırdık bakalım inşallah güzel olur
Bu da yurtdisina gonderiyordu. Nifty çin’e gidiyordu galiba ona guvenmemistik. Prena almanya olabilir, ulke olarak daha guvenilir gelmisti 🤓

O kadar çok firma var ki bu konuda insan şaşırıp kalıyor. Eşim yurtdışına olsun istedi, biraz da araştırdık bakalım inşallah güzel olur
evet benim de çok kafam karıştı bu firmayla ilgili çok bilgi de bulamadım. Genoks u da önerdi fakat o bana çok güvenilir gelmedi. Fiyatı görüşeceğim diğerlerine göre biraz daha fazlaymış sanırım

evet benim de çok kafam karıştı bu firmayla ilgili çok bilgi de bulamadım. Genoks u da önerdi fakat o bana çok güvenilir gelmedi. Fiyatı görüşeceğim diğerlerine göre biraz daha fazlaymış sanırım
Genoks bana da çok güvenilir gelmedi açıkçası, bu biraz daha pahalı 11 bin küsür falan yapıyor ama olsun ne yapalım bi kere yapılacak

Genoks bana güvenilir gelmedi şikayetvar.com da çok şikayet var. Genoks 11.000TL fiyat verdi. Veritas myprenatal benimde aklıma yatıyor kapsamlısına ya 430 ya da 450 Euro dedi. İspanya ya gönderiyorlar. Veritas daha güvenilir CE IVD onaylı lab da yapılıyor, insansız.

Arkadaslar merhaba, bu veritas firması ile nasıl iletişim kurdunuz acaba

X