Verrutol sigil ilaci kullananlar yardiiimmm

Ali ve alina

Gobuslerimiz bebissiz kalmasin ;))
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2016
289
171
30
Lutfen birileri yardim etsin. Elimde doktorun dedigine gore 15 tane yassi sigil vardi. Verrutol verdi uzerine damlat dedi bir haftadir uyguluyorum ama alt katmani sokup yenisini surmem gereken yerde artik canim cok yaniyo elimin icini goruyorum artik derim degil etim koptu artik afedersiniz sari su cikiyo o katmani kaldirinca yenisini suruncede aglayarak suruyorum yaniyo elim bu ne zamana kadar devam edecek esim burda degil doktora da gidemiyorum koydeyim oofff ne zormus
1489229941866-704017416.jpg

Canim cok uzuldum gercekten ama bence doktora gitmelisin bir aile bireyinden destek al veya esin gelsin. Onemli bir mesele bu nasil is goreceksin ki bu ellerle? Baska bir doktora goster ama bence.

Canim cok uzuldum gercekten ama bence doktora gitmelisin bir aile bireyinden destek al veya esin gelsin. Onemli bir mesele bu nasil is goreceksin ki bu ellerle? Baska bir doktora goster ama bence.
Tesekkur ederim.. Is Goremiyorum zaten cok zor aciyo kaniyo. Yanimda kimsede yokki. Esim bi kac gune gelecek artik o zaman gidebilirim :KK43:

Benim dudağımın üzerinde çıkmıştı. Doktora gidip dondurdum bu sefer hem çeneme yayıldı hem de dondurduğum yerde iz kaldı. Estetik olarak beni çok rahatsız ediyordu. Ceviz yağı aldım aktardan her gün aklıma geldikçe sürdüm. 15 gün sonra izi bile kalmadı.
Ayrıca bu 15 gün içinde bağışıklık sisitemimi güçlendirmek için bal ve polen de yedim. Ceviz yağını bir deneyin mutlaka. Faydasını görürsünüz inş.

Benim dudağımın üzerinde çıkmıştı. Doktora gidip dondurdum bu sefer hem çeneme yayıldı hem de dondurduğum yerde iz kaldı. Estetik olarak beni çok rahatsız ediyordu. Ceviz yağı aldım aktardan her gün aklıma geldikçe sürdüm. 15 gün sonra izi bile kalmadı.
Ayrıca bu 15 gün içinde bağışıklık sisitemimi güçlendirmek için bal ve polen de yedim. Ceviz yağını bir deneyin mutlaka. Faydasını görürsünüz inş.

Ceviz yagini duymustum evet aktardan almisti esim ama dogalmiydi degilmiydi bilmiyorum bi faydasini goremedim en son bu ilaci aldim. Buda cok yakti ama yine baska bi ceviz yagi alip kullanmak istyrm

X