Sivilceli Ciltler Viacure Anti Akne Sprey hakkında

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Nilesee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2016
1
1
31
Arkadaşlar geçenlerde sitede adı geçen Viacure Anti Acne Spreyi birçok kişinin hakkında olumlu yorumlar yazması sebebi ile denemek istedim.Yüzümde ve sırtımdaki sivilcelerden kurtulmak istediğim için çok farklı ürünler kullandım.Ama bir çok ürünün yan etkisinden dolayı tedavileri bile yarım bırakmak zorunda kalmıştım.Bu ürünü de google da aratarak satıcı olan firmaya ulaştım.Kendilerinden de bilgi alarak bir tane sipariş ettim.Fiyatı da oldukça ekonomik geldi.Bu gün itibari ile 9 gündür kullanıyorum ve son derece memnun kaldığımı sizlerle de paylaşmak istedim. Çünkü aynı sorunu yaşayan bir çok arkadaşımın olduğunu biliyorum.Sizlere de sivilcesiz günler dilerim.

Son düzenleme:
Kısa süre önce bende kullanmaya başladım.Oldukça güzel sonuçlar elde ettim ve ediyorum.

Arkadaşlar geçenlerde sitede adı geçen Viacure Anti Acne Spreyi birçok kişinin hakkında olumlu yorumlar yazması sebebi ile denemek istedim.Yüzümde ve sırtımdaki sivilcelerden kurtulmak istediğim için çok farklı ürünler kullandım.Ama bir çok ürünün yan etkisinden dolayı tedavileri bile yarım bırakmak zorunda kalmıştım.Bu ürünü de google da aratarak satıcı olan firmaya ulaştım.Kendilerinden de bilgi alarak bir tane sipariş ettim.Fiyatı da oldukça ekonomik geldi.Bu gün itibari ile 9 gündür kullanıyorum ve son derece memnun kaldığımı sizlerle de paylaşmak istedim. Çünkü aynı sorunu yaşayan bir çok arkadaşımın olduğunu biliyorum.Sizlere de sivilcesiz günler dilerim.

Kısa süre önce bende kullanmaya başladım.Oldukça güzel sonuçlar elde ettim ve ediyorum.

E Eselinn ile N Nilesee neden 2 üyelikle yazıyorsunuz anlamakta zorlanıyorum. kullanıcı isimleriniz de yaratıcı değil

Son düzenleme:
Bir kutu bitirdim, fena değil şikayetlerim geçti gibi.En fazla kaç kutu kullanılır bilgisi olan varmı ?

Satış politikası mi yapiyorsunuz ne yapiyorsunuz anlamiyorum insanlar burda birbirlerine destek olmak icin cabaliyor yonlendirmelerinizi samimi ise yapinoz lutfen

Zaten bütün eczanelerde sordum yoktu doktor yazsa ayrıca eczaneden bulursun adam netten alin diyor uyanmiyoruz neyse uyardiginiz için tesekkurler

Ben karaman da eczacı teknisyeni olarak çalışıyorum.Ürün büyük depolarda yok ama sipariş ile gönderiyorlar.Cildiye hekimlerinin yazdığı bir ürün verdiğimiz müşterilerden geri dönüşümleri de iyi.Bilmiyorum faydası olurmu?

Benyazabilirzacı teknisyeni olarak çalışıyorum.Ürün büyük depolarda yok ama sipariş ile gönderiyorlar.Cildiye hekimlerinin yazdığı bir ürün verdiğimiz müşterilerden geri dönüşümleri de iyi.Bilmiyorum faydası olurmu?
Afedersiniz madem eczanelerde yok doktorlar nasıl yazabiliyorlar ilaç olarak????

X