Victoria Beckham...

fascination

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Mart 2010
2.667
4
bence süper bu kadın yaa bayılıorum idolümm tam bir moda ikonasıı süper giyimi ve saçları ayrıca göğüsleride gördüğüm en güzel ve yapay durmayan silikonlar yaniaklinialirimsmile

Moonlight

Huzur'da..
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
1.533
60
Victoria%20Beckham.jpg
[/QUOTE]

:roflol::roflol::roflol:
gogusler firliyacak simdi agzina.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1973 gün geçti.

secret-love

Heartless
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2009
1.472
2
biyerde okumuştum silikonlarını sürekli çıkartırıp geriye taktırıyomuş ya taktır yada çıkar be kadın :KK66:
kendisini hiç beyenmiyorum ama kaptı david beckhamı . çok şanslı kadın hem futbolcu hemde karizmatik biriyle birlikte olmak herkesin şansı deyil:KK43:

tuba_ceren

pmk_princess
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
4.729
12
28
güzel değil çok zayıf ama bir havası var saçları flan hoş duruyor ama o zayıflık bitiriyor...

keyfikeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2010
556
2
Ben yüzünü çok beğeniyorum, farklı, çekici ayrıca aşinası olmadığım bi hava.. mutlaka estetik vardır:26: şimdi estetiksiz kim var? herkesin bir yeri yapma.. tarzını çok beğeniyorum bronz teni de çok hoş.. Biraz kilo alsa birde o çirkin silikonlarından kurtulsa daha hoş olur..:nazar:

_Zebos_

TEK DİL,TEK BAYRAK...
Pro Üye
28 Aralık 2009
15.624
82
böyle bi kocem olcak benim yüzüm gülmeyecek :101:

tipim değil ama hoş herif.ee zenginde...ee mululuk için yetmiyo bunlar tabi:KK6:

gerçi david de az değl,kasım kasım kasılıyo.bulunmaz hint kumaşı havalarında hep

bu çift çok itici yaa:111:

Son düzenleme:

kansu

büyük adamın küçük aşkı..
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2010
3.468
5
Bu kadını hiç beğenmiyorum ne yaparsa yapsın aynı surat aynı vücut beğenmedim:KK19:

Son düzenleme: