Video çekerken kendi kızını taciz eden adam. Lütfen birileri yaysın.

Bence vardı ama boyle teknoloji olmadigi icin bilmiyorduk. Eskileri dinledgmde bazen şok oluyorum en imkansiz zamanlarda neler olmus diyorum . Ha suan normallesme cabasida var boyle yayarak yayilarak gorenlerde normal diyerek daha da artiyor malesef . Daha cok gorecegiz gibi😏
2 yaşındaki bebeğe tecavüz ediyorlar
Doktora rapora düştü diye yaz diyorlar
Kendi aralarında gülerek birbirlerinw fasulye sırığına düştü diyip kendi aralarında şakalaşıyorlar
VE bunlar bilmem hangi partinin bir yetkilisinden destek görüyor
Bebek ölüyor ağlayan tek kişi anne
Bu kadarı varmıydı bilemiyorum
Saatler içerisinde habere yayın yasağı geldi

Kendi aralarında gülerek birbirlerinw fasulye sırığına düştü diyip kendi aralarında şakalaşıyorlar
Bu kadarı var miydi bilmiyorum ama suan yaptiklarina gore iclerini pislik goturen insanlarn hep var oldugunu gosteriyor. Allah n cezaları cok uzgunum 😔

Bence vardı ama boyle teknoloji olmadigi icin bilmiyorduk. Eskileri dinledgmde bazen şok oluyorum en imkansiz zamanlarda neler olmus diyorum . Ha suan normallesme cabasida var boyle yayarak yayilarak gorenlerde normal diyerek daha da artiyor malesef . Daha cok gorecegiz gibi😏
Annem anlatmıştı, bı 70 yılı vardır olayın. Kadın evli. Komşunun kızını eve çağırıyor.o da genç bekâr.hamur yogurtuyor kıza. Eskiden evde ekmek yaptıkları için. Sonra da kızı yatak odalarına kitleyip kocasını odaya katmış.tecavuz etmiş pislik. Düşünün tek sorun kızın genç olmasını kıskanması(!) Laf gelsin adı çıksın amaç bu . Yapan kadını da biz yaşlanınca görünce teyze teyze diyoruz

bu eski bir video, ekşi’de de gündem olmuştu. nasıl sonuçlandı bilmiyorum ama
Kızın annesi kocasını savunmuştu, kocam kızını çok sever falan. Başka videolarını da gördüm bunların. Kızına adamın kendi adının yazılı olduğu tişörtle dans ettirip ağzının sularını akıtıyordu

Bu konu ilk gündem olduğunda alttaki yorumlarda çok tartışmıştım. Kadının biri " ne var bunda, ben de 38 yaşındayım, şu yaşımda babam hala kucağına yatırıp popomu tokatlar, göğüslerimi sıkar, baba için kızı üç yaşında neyse büyüyünce de o dur. Büyüdük diye hiçbir yerimize dokunamayacak mı?" demişti bana. Çok değişik algılar var ya da tacizi kanıksama mı var bilmiyorum. Bazen konuşulanlara şu yaşımda şaşırıp kalıyorum.

Bu konu ilk gündem olduğunda alttaki yorumlarda çok tartışmıştım. Kadının biri " ne var bunda, ben de 38 yaşındayım, şu yaşımda babam hala kucağına yatırıp popomu tokatlar, göğüslerimi sıkar, baba için kızı üç yaşında neyse büyüyünce de o dur. Büyüdük diye hiçbir yerimize dokunamayacak mı?" demişti bana. Çok değişik algılar var ya da tacizi kanıksama mı var bilmiyorum. Bazen konuşulanlara şu yaşımda şaşırıp kalıyorum.
Şaka olmalı. Sapkınlık bu başka tanımı olamaz.

Kadın bedensel dokunulmazlıktan bahsettiğim için daha beni sapık ilan etti tartışmada. örümcek kafalı, taş devrinden çıkamamışsın falan dedi bana :)
Yahu kişisel alan diye bir şey var. Yeri geliyor insan eşinin bile dokunmasını istemiyor ruh haline göre. Bunlar nasıl kafalar? Ensest normalleri olmuş.

Annem anlatmıştı, bı 70 yılı vardır olayın. Kadın evli. Komşunun kızını eve çağırıyor.o da genç bekâr.hamur yogurtuyor kıza. Eskiden evde ekmek yaptıkları için. Sonra da kızı yatak odalarına kitleyip kocasını odaya katmış.tecavuz etmiş pislik. Düşünün tek sorun kızın genç olmasını kıskanması(!) Laf gelsin adı çıksın amaç bu . Yapan kadını da biz yaşlanınca görünce teyze teyze diyoruz
Malesef pisligin çağı yok iste her donemde varlar 😕

Acaba o kadın cocuklugundan oyle alistigi icin taciz oldugunu dusunmuyor mu ? Normal birsey saniyor demek . Nelere nasil alistiriyorlar Allah m 😔

Adamın elle tutulacak tarafı yok,hala ben kızımı seviyorum diyor.

Böyle karısını kızını başkalarına satan şerefsizler var..
Bu adam da onlardan bence.
Yok kaymak gibi,vay krem sürdüm deyip goguslerini avuclama,karımin tüyü bile çıkmaz diyerek milleti tahrik etmeye cabalama..
Çok belli.
Bunu yaymak sadece adamın ekmeğine yağ sürer.
Amacı bu zaten,iyi veya kötü reklam yapmak.Elinden geldiğince fazla kişiye ulaşmak.

Ben de kızını pazarladığına inanıyorum. Hatta küçük bir kız çocuğu daha geldi videoyu çekerken. Yazık ki o yavrunun da sonu böyle olacak. İsim vermeyeyim ama özellikle bir ilimizde bu tarz alışverişin çok yoğun olduğunu duydum. Sadece kızı değil eş, anne ve kız kardeşi de pazarlıyorlar.

Midem bulandı. Hadi adam sapık, gerizekalı mı bir de bunu videoya kaydedip yayınlıyor. Kanıksamışlar bu iğrençliği başka açıklaması yok. Kızda bedeninin kutsallığını filan bilmiyor. İnsan biri gögsüne dokununca irkilir. Bu hiç tepki vermiyor.

Ay içim katildi, kahroldum gercekten, o.pu cocuklari, of cok üzüldüm cok cok üzüldüm offfffffffffffff

Ay keske okumasaydim bilmeseydim, hic mi evladi, kizi oglu, sevdigi bir yok bunlar nasil mahlukat

Midem bulandı. Hadi adam sapık, gerizekalı mı bir de bunu videoya kaydedip yayınlıyor. Kanıksamışlar bu iğrençliği başka açıklaması yok. Kızda bedeninin kutsallığını filan bilmiyor. İnsan biri gögsüne dokununca irkilir. Bu hiç tepki vermiyor.
Büyük ihtimalle zaten taaa küçüklükten başlamışlardır bu tacize. Çocuk bunun normal olduğu bilinciyle büyümüştür. Değilse tiksinir, kaçınmaya çalışır dediğiniz gibi. Zavallı çocuklar! Kaçı böyle mahvoluyor. Birileri engellileri döver, birileri tecavüz eder, birileri bakımsızlıktan ölümüne sebep olur, kimi dilendirir, kimi başını okşamaktan kaçınır. Çile çekmeye mi geldi bu zavallılar bu dünyaya!

Bende hatırladım sanki bu olayı ya. Acaba noldu ki bu adama? Kızın duruşu,bakışı falan rahatsız olduğunu gösteriyor bence. Ayrıca videoda yapılan muhabbette ne kadar saçma,ne kadar boş bir muhabbet ya? Keşke bazı insanlar üreyemese.

• Beğen
Reactions: Kuf
O mevzuda bi de alakasız facebooktan bi adamın resmini fail diye paylaştılar. Böyle iftiraya uğrayıp intihar eden çok kişi de var, nolursa olsun ben sadece yetkili ağızlardan yapılan açıklamalara itibar ediyorum geçen sene çocuk tacizcisi diye diyarbakırda pkk sempatizanları devlet destekçisi birini döve döve öldürdü o olayda da rahmetli adama iftira atıp fotolarını çarşaf çarşaf yaydılar. Mağdura destek olma sesini duyurmak falan değil çoğu kişinin amacı, insanların şeytanlığına akıl sır ermiyor

Öyle mi? Karşıma çıktı izlenmesi falan olmayınca yeni olduğunu düşündüm. O kadar üzücü ki aklımdan çıkmıyor.
Eski bir olay ama evet unutturulmamalı şerefsiz pislik tutuklanmıştı ama nasıl sonuçlandı bilmiyorum ama tahmin edebilirim ön kapıdan girip arka kapıdan çıkmıştır 😒

• Üzgünüm
Reactions: Kuf
X