Isıtma, Soğutma, Havalandırma Sistemleri vigo ayak ısıtıcılar

didem2585

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2015
2
1
48
Ben sürekli ayağı üşüyen bir bayanım..Bi arkadaşım internetten almış Vigo markalı ayak ısıtıcı....Üründen çok övgüyle bahsetti..Fiyatı yüksek olduğu için alıp almayacağıma karar veremedim...ürünün konvektör ısıtıcıları hakkında yorumlar çok olumlu ama bu kadar ucuz ürünler olunca insanın kafası karışıyor...Ayaklarım da buz kesiyor kışın..başka deneyen varmı ? diğer düşük wattlı ürünlerden bi fayda görmedim..kendini zor ısıtıyor.
pahalıdır ,vardır bir hikmeti mi desem !?

Ben sürekli ayağı üşüyen bir bayanım..Bi arkadaşım internetten almış Vigo markalı ayak ısıtıcı....Üründen çok övgüyle bahsetti..Fiyatı yüksek olduğu için alıp almayacağıma karar veremedim...ürünün konvektör ısıtıcıları hakkında yorumlar çok olumlu ama bu kadar ucuz ürünler olunca insanın kafası karışıyor...Ayaklarım da buz kesiyor kışın..başka deneyen varmı ? diğer düşük wattlı ürünlerden bi fayda görmedim..kendini zor ısıtıyor.
pahalıdır ,vardır bir hikmeti mi desem !?
Merhabalar,
Ben geçtiğimiz kış boyunca bu ürünü kullandım, çok memnunum. Turbo moduna alınca tüm vücudunuz ısınıyor.
Alıp almamakta kararsız kalmanız konusunda da tavsiyem 14 gün içinde iade etme hakkınız var, alıp deneyebilirsiniz.
Memnun kalacağınıza eminim.

X