Cilt Bakımı Ürünleri Viktoria Beckham'ın Güzellik Sırrı "Deja Vu" Serum

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
W

woomeen

Ziyaretçi
$5 dakika içinde kışıklık açıcı serum.jpg Geçtimiz günlerde aşağıdaki yazıyı gazeteden kestim aldım , aranızda kullanan varmı ?nette aradım sitelerinde çok iddalı görünüyor, son teknolojiymiş , almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum

"Gençlik Sırrının Yeni Adı : DEJA VU" , Victoria Beckham, Liz Hurley. Pier-ce Brosnan gibi ünlü simaların gençlik sırrı olarak da bilinen ve dört farklı ürünü ile türkiye pazarında yerini alan 'dejavu'nun serum ve kremi 5 dakikada kırışıklıkları yüzde 90'a varan oranlarda azaltıyor. gözaltı bakım ürünü 'dejavu under-rejuvena-tor' ile dünyada bir ilke imza atan de-javu, makyaj yaparken kullanılan gözaltı kapatıcısıyla morluk ve kırışıklıkları hafifletiyor.

selam.Ben ilk kez duyuyorum.Bende oht peptide3 kullanna varmı dedim kimseden çıt çıkmadı.. :) kendi çabımızda araştırmaya devam edelim artık

kozmetik ürünlere çok fazla ümit bağlamayın derim ben
çünkü her ne kadar o kozmetiği ünlü ve güzel bir kadınlar da kullanıyor olsalar
onlar o hale sadece o kozmetiği kullanarak gelmiyorlar
paraları ve imkanları bol olduğundan estetik ameliyat da oluyorlar
serumlar falan ufak ayrıntılar devede kulak kalır

her bir artistin arkasında bir ordu var...kuaförü, doktoru, fittnessçisi, imagemaker i....vesairesi......o gördüğünüz sonuç( yani güzel kadınlar) bir ordunun ortak ve bilinçli şekilde çalışmasının sonucu olan bir ürün....

en basitinden saçlar boyanıyor..kaşlar boyanıyor lensler takılıyor...solaryuma giriliyor...makyaj yapılıyor..takılar takılıyor
ve en yakışan kıyafetler dikilip giydiriliyor....daha bilmediğimiz ne işlemler var....

bir serumdan çok şey beklemeyin hayalkırıklığına uğrarsınız

kozmetik ürünlere çok fazla ümit bağlamayın derim ben
çünkü her ne kadar o kozmetiği ünlü ve güzel bir kadınlar da kullanıyor olsalar
onlar o hale sadece o kozmetiği kullanarak gelmiyorlar
paraları ve imkanları bol olduğundan estetik ameliyat da oluyorlar
serumlar falan ufak ayrıntılar devede kulak kalır

her bir artistin arkasında bir ordu var...kuaförü, doktoru, fittnessçisi, imagemaker i....vesairesi......o gördüğünüz sonuç( yani güzel kadınlar) bir ordunun ortak ve bilinçli şekilde çalışmasının sonucu olan bir ürün....

en basitinden saçlar boyanıyor..kaşlar boyanıyor lensler takılıyor...solaryuma giriliyor...makyaj yapılıyor..takılar takılıyor
ve en yakışan kıyafetler dikilip giydiriliyor....daha bilmediğimiz ne işlemler var....

bir serumdan çok şey beklemeyin hayalkırıklığına uğrarsınız

çok dogru soyluyorsun, ben haberi bu sekılde farkettım , ama 36 yasındayım ve kırışıklık ve elastikiyet kaybı ile başım dertteydi , inanılır gibi degil :nazar: sloganlarrı gibi 5 dakikada etkiyi goruyorsun, gerginlik ve kırısıkları gozle gorulur bır sekılde azalttıgını gordum denemeseydım inanmazdım... bu GABA teknolojisi son sistemmiş ,ms hastalarında kullanılıyormus ayrıca tedavi edici özelliği var .. zaten kokusu da biraz ilaç gibi

Kızlar paranıza yazık, alın bir yaş maya bir tatlı kaşığı ılık süt bir tatlı kaşığı maya karıştırın hazırlayın maskınzı göz çevresi dahil yedirin yüzünüze 20 dk.tutup suyu çarptırarak( silerseniz çizilme olur ) yıkayın , yalnzken yapın mimik yapmayın , kırşıklıklara güle güle...

kaç gayme bilen varmı..arkadaşlar asıl mühim konuları es geciyonuz dikkatimden kaçmıyo,lütfen birazdaha dikkat..hadi bakiiim

şu ana kadar bu tur serumlara verdıgım para hemen hemen aynı civardaydı , tek fark bunu eczanede uyguladılar bu tip kırışıklık açıcılar genelde kapalı kutularda satılıyor ... ,23 ytl 10 taksitle aldım.. ama verdiğiniz paraya degiyor

yaş mayayı marketlerde bulabilirsin seth

çok dogru soyluyorsun, ben haberi bu sekılde farkettım , ama 36 yasındayım ve kırışıklık ve elastikiyet kaybı ile başım dertteydi , inanılır gibi degil :nazar: sloganlarrı gibi 5 dakikada etkiyi goruyorsun, gerginlik ve kırısıkları gozle gorulur bır sekılde azalttıgını gordum denemeseydım inanmazdım... bu GABA teknolojisi son sistemmiş ,ms hastalarında kullanılıyormus ayrıca tedavi edici özelliği var .. zaten kokusu da biraz ilaç gibi

Woomeencım dejavu kremi ben de almak istiyorum bişi sorcam canım ya dejavu kremi göz çevresindeki kırışıklara da sürebiliyomuyuz acaba çok kararsız kaldım oht peptidemi dejavu mu alsam diye oht kremi yüzüm için dejavu kremi de göz çevresi için alsam diye düşünüyorum kullanan biri olarak beni bilgilendirirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler:1yes2:

Woomeencım dejavu kremi ben de almak istiyorum bişi sorcam canım ya dejavu kremi göz çevresindeki kırışıklara da sürebiliyomuyuz acaba çok kararsız kaldım oht peptidemi dejavu mu alsam diye oht kremi yüzüm için dejavu kremi de göz çevresi için alsam diye düşünüyorum kullanan biri olarak beni bilgilendirirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler:1yes2:

şükocum merhaba , oht peptid tamamen fiyasko parana yazık derım , yurtdısında 10 eur pazarda satılıyormus ,bi kere adamların tester ıda yok urune guvenseler denettırıp satarlar .. dejavu eczanelerde uygulayıp öle alıyorsun,dejavu yu gözaltı , dekolte kırısıklık olan heryere uyguluyorsun en önemli özelliği tedavi ediyor hem etkısını 5 dakıkada gosterıyor... 10 numara ..

iyide 24 saatten sonra kırışıklıklar geri geliyormuş ama sitesinde etkisi 24 saattir diyor, kalıcı bir şekilde kırışıklık gideren yokmu?
eny sen denedinmi bu maya işini? yaş maya nerden bulunur peki?

seth selam , 24 saat etkısı suruyor dogru ama sabah aksam duzenlı kullandıgında kırısıklıkları tedavi edıyor ben cılt doktoruna içindeki maddeleri sordum , bır tek bu markanın hem anında etkısı hem tedavı edıcı ozellıgı var , botonıa,replexsion,oht den farklı olarak , benım yuzumu oldukca forma soktu:1yes2: kırısıklarım gozle gorulur bıcımde ınceldı.. ben cok memnun kaldım , dıger arkadaslarımda cok memnun kaldı,

bayanlar serum cıldın en altına kadar ıner ..yanı ben serumun 24 saat kalıcılıgını ılk defa duydum o nasıl oluyorsa nasıl bır serumsa..serum kremden once surulur krem ust tabakada serumsa alt tabakada durur yanı serum kremden cok daha etkılıdır.ve ben suna ınanıyorum ne olursa olsun bır krem ve ya serum 1_2 aydan once etkısını gostermez gostereceksede yavas yavas gosterır .ben suan sadece vucudum ıcın serum kullanıyorum juvenanın sıkılastırcı cokta memnunum.

arkadaşlar mımık kırışıkları yüzümde belırmeye başladı..özellıkle kaş arası beni çok rahatsız edıyor...piyasada pek çok ürün var önerilen ama takdır edersiniz ki insan pek cesaret edemıyor...tavsiyesi olan varsa sevinirim....

Seth cim yaş mayayı tüm marketlerde bulabilirsin. Puaça falan yapılan maya var ya o işte. Küpler halinde ambalajlı satılıyor. Bir çay kaşığını birazcık ılık sütde erit ve temzilenmiş göz çevrene sür. Eny nin dediği gibi.... Pek çok kişiden duydum kırışıklıklara iyi geldiğini. Bende haftada 2-3 yapıcam

inanmayın,kullanan arkadaşlarım var.hiç biri memnun kalmadı ne yazıkki...dikkat ediyorumda yeni bir ürün çıktığı zaman hemen ardından aynı etkileri verdiğine dair sözler veren bir çok ürün çıkyor.mesela bioder sonra capilex.
oht peptide3 sonrada replexion ve dejavu.rekabet ortamı yaratılıyor

arkadaşlar önce selam.arnıza yeni katıldım.dejavu kremi bir süredir kullanıyorum.sonuç fiyasko.bende arkadaşların tersine bende kırışılar daha da arttı.deneyip almıştım halbuki.eczanelerdeki testerlar daha etkili kesinlikle.serumu bilmem ama krem için paranıza yazık derim.dudak dolgunlaştırıcısını da kullanıyorum.etkisi 1 saat kadar.sonra bir daha süreceksiniz.

ben de replexion kullanmıştım.25o ytl resmen çöpe gitti.

arkadaşlar peki bu kremin uzun süre kullanımı zararlı değilmidir? çünkü geriliyor.sonra eski haline geliyor

iyide bu kremler genelde 40 yaş üstü bayanlara yönelik.o yoğun kırışıkların görünümü yumuşuyor 20 yaş genç gösteriyor dedikleri bu zaten.sizde yoğum kırışıklık yoksa farkı anlayamazsınız.

X