Viktoryan tarzı kıyafetleri ve gotik makyajı ile ****AMY LEE*****

boyu kısa ünlüler kervanından maalesef :) tek dezavantajı bu benim gözümde..
amy-lee-2007-spike-tv-scream-awards-bJkxhr.jpg

teşekkürler kızlar güzel paylaşım...........

Konuyu Acan Kedi Amy Lee'ye benziyor :)
Öyle söylüyolar cnm sevdiğim birine benzetilmek çok güzel tşkler opuyorumnanaktan
konuyu acan arkadaşa da benziyor sanki yaa
bayılırım bu hatuna ve sesine şebnemin tarzına benzediğinden belki
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
teşekkürler kızlar güzel paylaşım...........

Rica ederiz

Ayrıca beğenip beğenmeyen tüm arkadaşlara ilgisinden dolayı tşk ediyorum opuyorumnanaktan

youthanasia7 güzel paylaşımlar için çoooook tşkler cnmmm Şeniz

tatlı bi kız...kedicik sen sanki buna biraz andırıyon :)

Kedicimm :) saclarini siyaha boya kaslarin biraz kalin olsun .. makyajinida ayni amy gibi yap :)
bence ikizin gibi olur .. cidden cok benziyosun ..

önemli değil kediopuyorumnanaktan

Kedicimm :) saclarini siyaha boya kaslarin biraz kalin olsun .. makyajinida ayni amy gibi yap :)
bence ikizin gibi olur .. cidden cok benziyosun ..

Canım bi ara öyleydim ama rengini daha yeni açtırdım tatlım belki bi süre sonra tekrar siyaha boyayabilirim opuyorumnanaktan

Canım bi ara öyleydim ama rengini daha yeni açtırdım tatlım belki bi süre sonra tekrar siyaha boyayabilirim opuyorumnanaktan

o halini hatırlıyorum kedi anket yapmıştın ben siyah saça vermiştim oyumu ilk o zaman görmüştüm seni ve amy lee ye benzetmiştim gerçekten favorim siyahtı ama her rengi güzel taşıyabiliyorsun güzel olduğun için :)

o halini hatırlıyorum kedi anket yapmıştın ben siyah saça vermiştim oyumu ilk o zaman görmüştüm seni ve amy lee ye benzetmiştim gerçekten favorim siyahtı ama her rengi güzel taşıyabiliyorsun güzel olduğun için :)

Evet tatlım bende hatıladım siyah saça oy verdiğini de yazmıştın
Çevremdekilerin saç rengini aç diye yaptıkları baskılar sonucu saçımın rengini değiştirmek zorunda kaldım...:gitme:
Ama belki tekrar siyah yaparım ilerde kaydirigubbakcemile3
Güzel iltifatın için çok tşk ederim Şenizbende senin güzel yüzünü görmeyi çok isterdim opuyorumnanaktan

Sesi çok guzeli kendıde hos..... aynı gun dogmusuz bu arada.....

Evet tatlım bende hatıladım siyah saça oy verdiğini de yazmıştın
Çevremdekilerin saç rengini aç diye yaptıkları baskılar sonucu saçımın rengini değiştirmek zorunda kaldım...:gitme:
Ama belki tekrar siyah yaparım ilerde kaydirigubbakcemile3
Güzel iltifatın için çok tşk ederim Şenizbende senin güzel yüzünü görmeyi çok isterdim opuyorumnanaktan

istersen resmimi göndereyim canım sana, insanın muhabbet ettiği kişilerin yüzünü görmesi gerek vereliniortak

Güzel hatun severim , dinlerim ..
Çok sempatik çıtı pıtı

X