Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Vitrinler

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
güzel de açık alan çok fazla sil sil durmadan toz sil yani eşyaya daha fazla hizmet edeceksiniz ona göre değerlendirin. bazı bölmeler kumlu camla dekoratif olarak kapatılmalı bence.

çok Güzeller Bir Kaç Modeli Aldim Bende Yaptirmak Istiyorum...

senağlamasenağlama ben de bunlardan çok araştırdım evlenmeden önce 100 bin tane foto indirdim bilgisayarıma tek hayalimdi böyle bi platform ama ev kendimizin olmadığı için olmadı işte bi de sorduğumuz mobilyacılarda baya bi pahalıydı gerçi sonra ikeadada gördüm çok çok ucuza ama geçti artık ama aşkım evimizi alınca yaptıracak söz verdi Şeniz

http://stores.ebay.de/Woody-Mobel BU SİTEDEN Bİ ŞEYLER BULDUM BENDE AMA BU ARADA YER İZMİR Mİ SİZİN BENDE NİSANLIYIM EVLENECEGİM DEKORASYON İÇİN YARDIM EDERSİNİZ BELKİ

canım vermiş oldugun link bayagı benim işime yarayacak çünki böyle
şeylere ihtiyacım var idi
yazın bir tanesini yaptırırım bakimmm
hangisi kısmetse

eğer sürgülü dolap linki bulup yayınlarsan sevinirim

00001vy7.jpg

0000203wv1.jpg

inegölde mobilya almak istediğinizde bu duvar üniteleri, yemek odası takımı kalablaığından daha uygun fiyatlara geliyor kızlar.. ben şahsen evime böyle bir ünite alıcam başka da kalabalık istemiyorum valla :-)

hepsi muhteşem bunların emeklerinize sağlık :-)

tw ünitesi bence sade olmalı çok kalabalığı sewmiyorum...ama resimler hoşmuş...

benim eşim işi gereği bütün takımları o yaptı salon takımı,gümüşlük,konsol,yatak odası takımları hatta ben izdin o yaptı harikaa olduu isteyenlere duyrulur maşallah eşimin elinden her iş gelir yaw:nazar::nazar:

çimdim olaCAKTI ORASI:teytey::teytey:

YAAAAAAAAAA OFFF NE İNDİN NE ÇİMDİM SİZ ANLADINIZ KANKALAR ÇİZDİM OLACAKTI KENDİME KOPTUM YAAA:dance::dance:

X