Vivense

Vivense den cok şikayet var. Bence herhangi bir magazaya gitseniz daha az riskli olur. Dokunursunuz kumaşına bakarsiniz. Sitede görünen renk ile birebir gelmeyebilir. Aylarca magdur olan yığınla insan taniyorum. Farkli koltuk gonderimi yapip iade icin gelip almayan, farkli ayakli berjerler gönderen, aylarca yeni ayagin gelmesini bekleyip kutuyu acinca tekrar farkli ayakla karsilasan vs. Magdur olmayın.

Vivense den cok şikayet var. Bence herhangi bir magazaya gitseniz daha az riskli olur. Dokunursunuz kumaşına bakarsiniz. Sitede görünen renk ile birebir gelmeyebilir. Aylarca magdur olan yığınla insan taniyorum. Farkli koltuk gonderimi yapip iade icin gelip almayan, farkli ayakli berjerler gönderen, aylarca yeni ayagin gelmesini bekleyip kutuyu acinca tekrar farkli ayakla karsilasan vs. Magdur olmayın.
Yok zaten mağazaya gidip bakıp alma düşüncesindeyim ama bir yakınım evin salonuna yaptırmış daha geçen hafta buldukları en uygun mağazada en uygununu yaptırmışlar ve sadece salon perdesi fonlarıyla birlikte 3bin küsür tutmuş bende evlilik hazırlığındayım ve vivensede intener mağazasında tesadüfen görüp baktım hesapladım evin bütün odalarının perdelerini alsam 3bin civarı tutuyor. Ama malın kalitesinden emin değilim dediğim gibi mağazaya gidip yine bakıcam ama kullanıp da ilerde yıkayıp makinada vs problem yaşayan varmıdır diye merak ettim :/

Internette o kadar can alıcı güzel fotolar varki vivense de ...
Ama işte eline gelen zarar görmüş mal oluyor genelde..
Araştır kendin gör öyle al

X