Vm Medicalpark Aydın Üniversite Hastanesi Florya Skandali!!!

B_T_L

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2010
1
0
Merhaba arkadaşlar,

Su an sizi uyarmak icin hastane bahçesinden yazıyorum. 16 nisan pazartesi günü normal dogum ile Vm Medicalpark hastanesinde dogum yaptim. Salı günü öğle saatlerinde bizi taburcu ettiler. Çarşamba öğleden sonra bebeğimin gözlerinden akıntılar gelmeye başladı. Bunun üzerine vakit kaybetmeden hastaneye götürdük. Acil doktoru bebeğimizi gördükten sonra acil kaydımızı silerek burada bir şey yapamayacaklarını ilettiler. Bizi Çapaya gidin orada bakarlar diyerek baslarından savdılar. Çapa da kucağımızda 2 günlük bebeğimizle birlikte korkunc bir gece geçirdik. 6-7 saati bulan testler sonrasında yogun bakima yatırmaları gerektiğini öğrendik. Yogun bakim icin 112 den talep açtılar ve gece 3 sularında nihayet Bahçelievler devlet hastanesinde yer bulabildik. Şimdi o günden beri hastane otoparkında araç içinde yasıyor ve bebeğimizi 3 saatte bir besliyoruz. Tüm sureci detayları ile bu şekilde anlatmamın bu hastane Hakkinda fıkır sahibi olmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilmeyi umduğum içindi. Dogum sırasında enfeksiyon kaptırdıkları bebeğimizi kendi yogun bakımlarında tedavi etmek yerine bizi çapaya sürüklediler oradan da yeni bir hastaneye yollandık. Bu süreçte ağlamaktan, yorgunluktan bebeğime sut bile veremez duruma geldim. Bu hastane sizden ödemeyi aldıktan sonra donup yüzünüze bile bakmıyor. Kendi sorumluluğu olan durumda bile gerekli tedaviyi yapmıyor lütfen bizim durumumuza düşmeyin. Su an sadece bebeğimizin sağlığı icin dua ediyoruz, lütfen bize dua edin.

X