Vodafone

Lalisa Manoban

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
11
7
31
Gamer video paketi ve sosyal pass faturamın içinde olmasına rağmen YouTube ®.com'da ve Instagram ®'da normal internet paketimden gidiyor o zaman ben bu paketi neden aldım. 11 GB internetim bu şekilde bitti kendi internetimden gitti sınırsız olmasına rağmen ve hala düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor ?
Müşteri Hizmetlerini aradım aynı şeyleri söyleyip söyleyip durdu ve sorun görünmüyor düzelir dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamer video paketleri ve sosyal pass ek paketleri almama rağmen YouTube ®.com'da ve Instagram ®'da internet paketimden gidiyor o zaman ben bu paketi neden aldım. 11 GB internetim bu şekilde bitti kendi internetimden gitti sınırsız olmasına rağmen ve hala düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor ?
Müşteri Hizmetlerini aradım aynı şeyleri söyleyip söyleyip durdu ve sorun görünmüyor düzelir dedi.
Benimde gitti farketmemisim fatura iki kati geldi.aradim hicbisey yapmadilae

Gamer video paketi ve sosyal pass ek paketleri almama rağmen YouTube ®.com'da ve Instagram ®'da internet paketimden gidiyor o zaman ben bu paketi neden aldım. 11 GB internetim bu şekilde bitti kendi internetimden gitti sınırsız olmasına rağmen ve hala düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor ?
Bende çok sorunlar yaşadım bu operatörde çok uğraştırıyolar insanı

ekran görüntüsü alarak kanıtlarla btk ya yazın. anında geri dönüş yapıyorlar. madem ek paket alındı ne diye ana paketten gidiyor?

faturalı hat pişmanlıktır. faturasız kullanır ayda 2-3 paket yaparım ama tövbe faturalı kullanmam.

Yurtdisina gittigimizde esimle bana kazik atan vodafone hicbir sey yapmaz. Yurtdisina kapattirdigimiz telefonu israrla bir sey olmaz acalim diyerek actilar. Hic kullanmadigimiz ve detayli faturada kullanim gorunmedigi halde kullanmissiniz diyerek faturamizi sisirdiler. Hicbir sey yapamadik. Gunlerce musteri hizmetleriyle konustuk, zaten kimsenin birbirinden haberi yok, her defasinda yeni bastan dert anlatmaktan bikip pes ettik. Gercekten kufur edesim var ama icimde tutayim. Resmen alternatif yoklugunun ekmegini yiyorlar.

illallah ettim bıraktım ben bu kurumu.. deli etti deli.. düzeltmez ,bağlanamazsın bir türlü falan aklıma geldikçe elimi ayağımı titretiyor bu kurum :kızgın::kızgın:

Ayy bende uygun ve nasılsa pandemi evdeyiz diye birde eve kartı gönderiyorlar diye geçiş yapmıştım ama felaket ötesi hiç olmadık yerde cekip , cekmesi gereken yerde cekmeme gibi bi özelligi var. Sözlesmem bitsin hemen tt ye geçis yapıcam yine uygun ve güzeli o..

X