Vshape ile Yüz Germe ve Gıdı eritme 20 dakika

Eveeeet ilk seansımı yaptırdım. Uzun uzun görüştük ve bu vshape teknolojisi dedikleri olay gerçekten muzice arkaaşlar. Normalde 4 seans gitmek yeterliymiş ama benim 4 seans yaptırmama gerek olmadığını söylediler. İlk seansta kırışıklıklarımda ciddi azalmalar başladı. 2 seans daha gitmeye karar verdik.

Merhaba Aliye_Kartal,

fiyat ile ilgili bilgi verebilirmisiniz?

tesekkür ederim

İki gün önce kanal d doktorum programında bir doktor bu uygulamayı yaptı canlı yayında gerçekten canlı canlı canlı sonucu tekrar gördüm internetten bulun izleyin o görüntüleri hala fikir edinmek isteyenlere yardımcı olur.

VSHAPE uygulamasını bende yaptırmıştı ve geçenlerde kanal d doktorum da canlı uygulamayı izledim ve oraya çıkan doktoru dinledim çok güzel açıkladı bulun izleyin o videoya derim

Merhaba Aliye_Kartal,

fiyat ile ilgili bilgi verebilirmisiniz?

tesekkür ederim

Canım seansı 500 lira. Başta dedim ki acaba çok mu? Ama sonucu görünce dedim az bile. Benim seansım bitti, son seansa gerek duymadım. Kırışıklığım ve öööözellikle sarkmalarım kalmadı. En sevdiğim yanı da, doğal olması.

Bana şaka gibi geliyor, 4 seans gittim ufacık bir fark yok seans başı 500 tl'den 2000tl verdim sonuç sıfır

nedense herkes iyi sonuç almış ama siz şikâyetçisiniz ve sürekli kötülemek için yazıyorsunuz bana markayı kötüleme kampanyası yapıyorsunuz gibi geliyor. Açıkçası bu sene vshape hakkında hep olumlu yorumlar okudum ve zaten bizzat ben de annemden biliyorum ve annemde inanılmaz sonuçlar var. Ben kesinlike vshape öneriyorum.

Yooo zannetmiyorum. "Kimbilir" arkadaşımız diğer başlıklarda da yazıyor, 2010 dan beri üye. Herkes burada kendi tecrübelerini paylaşıyor. Ben de radyofrekanstan hiç cevap alamadım mesela. Param çöpe gitti. Her işlem herkeste aynı sonucu vermeyebiliyor.

bencede kımbılır son derece gercekçı bırı yasadığı olumszluları ıçtenlıkle anlatcak kadarda durust olmaı değse olmamıştır

nedense herkes iyi sonuç almış ama siz şikâyetçisiniz ve sürekli kötülemek için yazıyorsunuz bana markayı kötüleme kampanyası yapıyorsunuz gibi geliyor. Açıkçası bu sene vshape hakkında hep olumlu yorumlar okudum ve zaten bizzat ben de annemden biliyorum ve annemde inanılmaz sonuçlar var. Ben kesinlike vshape öneriyorum.

Ben sadece yasadiklarımı yazıyorum, olumsuz olduğu gibi olumlu sonuçlarıda bildiriyorum, hiç kimsenin madur olmasını istemiyorum çünkü ben cok kez madur oldum ve çok kez vaad edilen sonuçlar yüzünden param çöpe gitti, bari başkalarının parasıda çöpe gitmesin istedim.
Ayrıca istanbulda bu vshape yapan tek doktor var kadıköyde uygulamayıda kendisi yapmıyor zaten orada çalışan kızlarında buraya üye olduklarını ve bizlerin yorumlarını okuyap cevap yazdıklarına bizzat şayit oldum tabiki hangi isimlen girdiklerini bilmiyorum size selamlar.
Ben para verip cevap alamadığım her şeyi bildirmeye devam edeceğim ama olumlu sonuçlar aldığım uygulamalarıda tabiki yazacağım.

Millet kafayı yemiş. Buralara girip yalandan yorumda mı yapıyorlar yahu. Kime güveneceğimizi şaşırdık:KK43:( Haklısınız siz de. Ama ne biliyim annem çok memnun kaldı vshape hakkında da bayağı iyi şeyler duyunca bir an öyle düşündüm. Kusura bakmayın. İstanbul'da vshape Nişantaşında da var diye biliyorum. Ama emin değilim İstanbul'da yaşamadığım için yanlış bir şey demek istemem.

Yaptırıp da memnun olanlar fotoğraflarını koyarlarsa daha inandırıcı olacak. Yazdıklarınızı gorsellerle destekleyiniz ki inandiriciligi artsın. Yoksa ifadeler çok havada kalıyor!!!!

Selamlar,,
şimdi de fibrocell uygulamasına takıldım ben :) yaşasın ne güzel :))

Sertap ERENER den yola çıkıp da bu uygulamayı öğrenince, acaba daha mı mantıklı dedim, sonuçta önümüzde nefis bir değişim var,,kulak arkasından kök hücre alıp kolojen doku çağaltıp cilde veriyorlarmış,,üstelik alerji riski sıfır ve 5-6 yıl garantisi varmış,,ankarada TOBB etü hastanesi ve Aslı hanım var,,başka da araştırıyorum,,

hadii,,ilgilenen,,yaptıran beri gelsin :))

( bu konuda başlık var ama, bi de burdan dedim,,yönetim duymadan :))

sevgiler herkeslereee:)

Sevgili Kimbilir,

Bende Vshape konusunu araştıranlardanım çünkü bu tür bir uygulamaya şiddetle ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Bu konuda yaptığınız samimi uyarıları okuyunca, sitedeki cevapları genel olarak kontrol ettim. Kesinlikle haklısınız. Yazılanlar kontrol edilirse bu sahte üyeler farkedilebiliyor. Ayrıca Belirtilen DR. isimlerine de nette rastlamadım. İsim vermiyorum bunları herkes ayırt edebilir ayrıca onlar da kendilerini zaten biliyor.

Evet arkadaşlar lütfen bu tür tuzaklara düşmeyelim ve bu konuda bizi uyardığı için sayın "kimbilir"e ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Hepinize sevgiler, selamlar...

Merhaba arkadaşlar,
Komşumuz geçenlerde Ankara^da Vshape yaptırmaya gitti gerçekten gördüğümde inanamadım ilk seansda fark etmişti gıdısı bayağı erimişti . Birdahaki seansına bende beraber gitmeye karar verdim bende gıdı daha fazla. Sonuçlarını yazacağım arkadaşlar. Başka uygulayan varsa paylaşısa bu arada sevinirim arkadaşlar.

X