Gelinlik Modelleri Vücuda Göre Dikilip Sonra Kiralığa Verilen Gelinlik??

esemre

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2013
486
226
32
Kızlar geçen bir arkadaşımdan duymuştum. Üzerine göre istediğin modelde gelinliği dikip düğünden sonra tekrar gelinlikçiye verip başkalarına kiralanıyormuş..
Acaba duyan gören var mı böyle bir gelinlikçi ????? :KK43:

Kızlar geçen bir arkadaşımdan duymuştum. Üzerine göre istediğin modelde gelinliği dikip düğünden sonra tekrar gelinlikçiye verip başkalarına kiralanıyormuş..
Acaba duyan gören var mı böyle bir gelinlikçi ????? :KK43:

çoğu gelinlikçi yapar bunu zaten, satın alımla kiralama arasında çok farklar olmaz ama bu durumda, hani 3000 kiralıksa satın 3500 olur gibi..

yani çok bişey yok arasında ama ben evde nereye koyacağım onu . Nişan elbisem gibi elimde patlayacak diye düşünüyorum... :110:

yani çok bişey yok arasında ama ben evde nereye koyacağım onu . Nişan elbisem gibi elimde patlayacak diye düşünüyorum... :110:

Zaten bu sorun yüzünden çoğunluk kiralıyor. Benim için de aynı şey geçerli... Alıp da nereye koyacağız sanki yer olsa da tozlu tozlu durur ömür boyu...

Ömür boyu kenarda duracağı konusunda katılsam da ben gelinlik konusunda kiralamaya çok sıcak bakmıyorum. Yani o teklifle gitmedim bir gelinlikçiye tabi ama üzerine göre dikseler de mutlaka sınırlamalar çoğalıyordur, muhtemelen hazır modeller arasından hiçbir şey değiştirilmeden dikiliyordur. Hayallerindeki gelinliğe o şekilde ulaşmak zor.
Ayrıca yok eteğime biri bastı yok üzerine bir şey döküldü stresini 500 lira gibi gelinlik maliyetinin yanında ufak sayılabilecek bir fark için çekmemeyi tercih ederim düğün gününde Ha çok çok çok efsanevi bir parça değilse sonradan satmaya sıcak bakıyorum, duracağına birileri faydalansın ve maliyetin bir bölümü geri dönsün en azından. İkinci el satış sitelerinde hep görüyorum, belki bir süre dolapta yıllandırıp hevesimi aldıktan sonra ben de satarım diyorum bazen...

haklısın valla . ama kesin satabilir miyim o sitelerde onunda şüphesi var tabi :) gerçi zayıfım benim bedenimde olan bi sürü kız olucak illaki birilerine uyar diye düşünüyorum :KK66:

X