Vücudumda yüzümde dahil olmak üzere çok fazla renk eşitsizliği var.

Hanımlar yardımm.Bu konudan muzdaribim değişik bi rensizlik var bende.Mesela ellerim,kollarım,baldırlarım,ayaklarım açık renk bugday,beyaza yakın onun dışındaki yerlerim daha koyu esmer gibi.Böyle olanlar var mı bu alemde tek miyim merak ediyorum.Yani şimdi şöyle diyeniniz çıkabilir günes gormeyen yerler daha açık diğer yerler bronzlaşmiştir diye.Ama malesef alakası dahi yok.Mesela neden göbeğim koyu orası hiç güneş görmüyor.Tek bildiğim güneşle alakalı olmadığı.Bunun için cildiyeciye gitmek istiyorum
hava almayan, terlemeye müsait, nemli kalan yerler daha koyu olabilir. onun dışında da bir fikrim yok 😂 benim de mesela kasıklarda katlanma bölgem daha koyu renktir. kilonuz vs varsa daha farklı bölgelerde de görülmesi normal. çok endişeleniyorsanız dahiliyeye gidip tahlil yaptırın. vücudunuzda eksik olan vitamin-mineral de olabilir. demir eksikliği bende vücutta kırmızı lekeler yapmıştı mesela.

hava almayan, terlemeye müsait, nemli kalan yerler daha koyu olabilir. onun dışında da bir fikrim yok 😂 benim de mesela kasıklarda katlanma bölgem daha koyu renktir. kilonuz vs varsa daha farklı bölgelerde de görülmesi normal. çok endişeleniyorsanız dahiliyeye gidip tahlil yaptırın. vücudunuzda eksik olan vitamin-mineral de olabilir. demir eksikliği bende vücutta kırmızı lekeler yapmıştı mesela.
Biliyor musun kilolu da değil zayıfım çok zayıf değil tabi ama 😅

Biliyor musun kilolu da değil zayıfım çok zayıf değil tabi ama 😅
vallaha ne bilem 😂 katlanma yerlerinde olabiliyor. terleme, sürtünme ve nemli kalmaya müsait bölgelerde koyulaşma normal çünkü. pamuklu ve derinize nefes aldıracak kıyafetler gitmeye çalışın. ama dediğim gibi bence bir dahiliyeye de görünün.

X