Vücut Kremleri Vücut Bakımında Kullanıp Memnun Kaldığımız Ürünler

Vücut kremleri, losyonlar

kahvegxoxzlxuxm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2008
470
2
kızlar kendimizle ilgili kullanıp memnun olduğumuz ürünleri yazalım.
önce ben yazayım;
1.saç için bioxsin şampuan
2.koltuk altı için rexona deodrant
3.eller için neutrogena krem(hani denizcilerin kullandığı krem varya)
4.dudaklar için blistex dudak bakım ürününü
5.makyaj malzemelerimde avon oriflameden
6.saçlarıma çay ağacı yağıyla bakım yapıyorum.
7.ojelerimde flormar
hadin kızlar herkes memnun olduğu ürünleri ve markalarını yazsın böylece fikir edinmiş oluruz.benim kullanmadığım size yarayan ürünleri bilmek istiyorum.ben bu yazdıklarımdan çok memnunum.helede el kremi süper birşey.hiç ayreten bakıma gerek bırakmıyor.

sampuan : pantene
rolon : celebre
parfum : pur blanca
kremler : avon ve orıflameden
dus jeli : sen-ses
saç kremi : elidor 7/24

saçım ıcın pantene asla vazgecmem
yuzum ıcın Clean & Clear Siyah Nokta Temizleyici Kalıp sabun
dia dermine yüz temizleme jeli nemlendırıcı kremi temizleme sütü göz çevresı ıcın temizleme losyonu
dudaklarım icin nıveanın simli vişneli stiği
ellerim ıcın avonun glıserınlı el kremı
duş jelim ve losyonum avonun çileklisi
koltuk altı deodorantım nıvea
makyaj malzemelerımın hepsı elite flormar ve gabrini

saçım ıcın pantene asla vazgecmem
yuzum ıcın Clean & Clear Siyah Nokta Temizleyici Kalıp sabun
dia dermine yüz temizleme jeli nemlendırıcı kremi temizleme sütü göz çevresı ıcın temizleme losyonu
dudaklarım icin nıveanın simli vişneli stiği
ellerim ıcın avonun glıserınlı el kremı
duş jelim ve losyonum avonun çileklisi
koltuk altı deodorantım nıvea
makyaj malzemelerımın hepsı elite flormar ve gabrini

bu koltuk altı ben rexona kullanıyorum.acaba nıvea nasıl.yani her duştan sonra sıkıyorum ve iki gün duş almazsan ter kokmuyorsun.bir tek kötü yanı pudralı olması.yoksa süper birşey.nıvea nasıl?denemeye değer mi yani?

bu koltuk altı ben rexona kullanıyorum.acaba nıvea nasıl.yani her duştan sonra sıkıyorum ve iki gün duş almazsan ter kokmuyorsun.bir tek kötü yanı pudralı olması.yoksa süper birşey.nıvea nasıl?denemeye değer mi yani?
Pudralı olmasının neyi kötü? Pudralıları merak ediyorumda...

canım benım pek ter problemım olmuyo oyuzden anlayamıyorum yada ıyı oldugu ıcın terlesemde bısey hıssetmıyorum her gun sureklı sabah kalkınca aksam yatınca kullanıyorum cunkufisfisfis

Pudralı olmasının neyi kötü? Pudralıları merak ediyorumda...

parfüm kutusunu çok çalkalamak gerekiyor,sıktıktan sonra biraz kuruduktan sonra üstümü giyiyorum.yoksa kıyafette beyaz leke bırakıyor.ama öbür türlü rexonayı tavsiye ederim.yani güzel bir ürün.ama daha iyi bildiğiniz ürün varsa yazın kızlar onu alalım.boşa para vermiyelim öyle değil mi?

saçlarıma pantene
el kremi avon gliserinli krem
yüzümü dove sabunla yıkarım ve gül suyunu tonik olarak kullanırım
yüz kremi avondan lipozonlu krem
dudak koruyucu nivea

kızlar kendimizle ilgili kullanıp memnun olduğumuz ürünleri yazalım.
önce ben yazayım;
1.saç için bioxsin şampuan
2.koltuk altı için rexona deodrant
3.eller için neutrogena krem(hani denizcilerin kullandığı krem varya)
4.dudaklar için blistex dudak bakım ürününü
5.makyaj malzemelerimde avon oriflameden
6.saçlarıma çay ağacı yağıyla bakım yapıyorum.
7.ojelerimde flormar
hadin kızlar herkes memnun olduğu ürünleri ve markalarını yazsın böylece fikir edinmiş oluruz.benim kullanmadığım size yarayan ürünleri bilmek istiyorum.ben bu yazdıklarımdan çok memnunum.helede el kremi süper birşey.hiç ayreten bakıma gerek bırakmıyor.

aynen katılıyorum bende neutogena el kremı kullanıyorum ve ustune tanımam. en hasarlı elleri bile 3 gunde çok ıyı hale getiriyor. ayrıca çokta guzel kokuyor

saçlarım için panten kullanıyorum arasıra da zeytinyağlı sabunla yıkıyorum
saç kremim elidor saç rengine özel serisi çok memnunum
yüz kremim yves rocher su bazlı nemlendirici
toniğim gül suyu yada soda
el kremi kışın vazelin yazın avon gliserinli el kremi
dudak koruyucum nivea çilekli
parfümüm armani she kışın c.dior hypnotik posion

Şampuanım: Head&Shoulders(mentollü olan, kokusu kalıcı ve çok güzel)
Saç Kremi: Elidor
El kremi: Neutrogena
Tonik: Normalde kullanmam ama bikaç haftadır gül suyuna katlanmaya çalışıyorum
Dudak: Blistex gerçekten harika bir ürün. Bir de Niveanın Cherry olanı var onuda kullanıyorum.
Deo: Avon-Active (Hassas ciltler için olanı...)
Makyaj: Fondötenim Vichy(çok memnunum) Göz kalemi: Lancome(Bu da akıyor maalesef ama denediklerimin en iyisi diyebilirim.) Rimel: Avon(Şu uzun göstereninden ama o bile uzun durmuyo bende o ayrı..) onun dışında makyaj yapmıyorum.
Duş Jeli ve Vücut nemlendiricisi: Body Shop
Ojelerim: Flormar ve Maybelline ikiside gayet güzel
Parfüm: Sürekli değişiyor.. :)
Ek olarak asla vazgeçemediklerim: Limon ve Sirke. hem saçım,cildim için hem de yemekten asla vazgeçemem :)

Şampuanım: Head&Shoulders(mentollü olan, kokusu kalıcı ve çok güzel)
Saç Kremi: Elidor
El kremi: Neutrogena
Tonik: Normalde kullanmam ama bikaç haftadır gül suyuna katlanmaya çalışıyorum
Dudak: Blistex gerçekten harika bir ürün. Bir de Niveanın Cherry olanı var onuda kullanıyorum.
Deo: Avon-Active (Hassas ciltler için olanı...)
Makyaj: Fondötenim Vichy(çok memnunum) Göz kalemi: Lancome(Bu da akıyor maalesef ama denediklerimin en iyisi diyebilirim.) Rimel: Avon(Şu uzun göstereninden ama o bile uzun durmuyo bende o ayrı..) onun dışında makyaj yapmıyorum.
Duş Jeli ve Vücut nemlendiricisi: Body Shop
Ojelerim: Flormar ve Maybelline ikiside gayet güzel
Parfüm: Sürekli değişiyor.. :)
Ek olarak asla vazgeçemediklerim: Limon ve Sirke. hem saçım,cildim için hem de yemekten asla vazgeçemem :)
canım bende limon ve sirkeden vazgeçemiyenlerdenim.hem yemek hemde saç ve tırnaklar için.

saç : pantene mükemmel bukleler
dudak: nivea star fruits
el ve vücut : nivea cotton24 complex (yoğurt-böğürtlen)
deodorant: rexona
oje : flormar
duş jeli : palmolive-duru
yüz temizleme : clean & clear jel

şampuan: otacı 10 bitkili (içnde çam ter. badem yağı e vitamini bephantene) tresan ısırgan otlu şam. saç kremi kullanmam.dfn garlı saç maskesi kullanmaya başladım..

dudak: kakao yağı dudak nemlendiricisi...nivea cherry kiss..kendi yaptığm dudak kremleri...

el kremi: watsons e vitaminli krem

oje:flormar

duş: duş jeli kullanmam nadir strawberry çilekli..yosun sabunu ve kil sabunu ve kese ve fırça...

duş sonrası: bebe yağı (içinde kakao yağı var)

tonik: tülişin verdiği (asetonsuz olan..ne sivilcem çıkıo artık ne yağ kalıo cildimde)
100 gram alkol
100 gram eau de rose
3 gram salisilik asit
3 gram rezorsin
ve maden suyu buz kalıpları :)

yüz bakımı:çay ağacı yağı,tretin..kil maskesi..mısır unlu maske..angelimizin önerdiği kese artık..:dance:

parfüm:değişiyor hindistan cevizli çikolatalı açık parfüm..(gerçeğine para vermem)
makyaj: flormar farları..loreal cecile göz kalemleri..verita 126 ruj..yazın verita eyeliner (akmasn diye) golden rose concealer,cecile maxi shine ve daha aklım gelmeyenler :)
:icecream::lepi:
vücut dendi ama herbişeyi yazasım geldi=))

Son düzenleme:
Duştan sonra bebek yağı kullananlara bi sorum olacak,duştan çıkıp sürüyorsunuz ee her yeriniz yağlı yağlı oldu nsl giyiniyorsunuz sonra??? giysileriniz de yağ olmuyor mu? :uhm: bebek yağı hastasıyım,ama sadece bacaklarıma sürebiliyorum

X