Vücut Yağ Oranını Azaltmak?

_kybele_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
537
373
33
30 yaşına girerken kesinlikle bu kiloda olmak istemediğime karar verdim.
İki haftadır çok güzel dikkat ediyorum. Şekeri hayatımdan çıkardım ekmek tüketmiyorum. Pilavı hayatımdan çıkardım. Bulgur pilavı ve makarna 2 kaşığı geçirmiyorum. Yarından itibaren spora da başlıyorum. Ama daha fazlasına ihtiyacım var. Vücut yağ oranım çok fazla sırtımda falan yağlanma var. Bunu en kısa şekilde nasıl eritebilirim? Ve en hızlı? Mutlaka kürler falan vardır? Tabiki bu arada spor ve rejimi bırakmayacağım.

1,69 boyunda 80 kilo civarındayım. 10-12 kilo versem ideal duruma geliyorum.

bende bu konuda araştırma yapmaya başladım denk geldim yazına. 1 haftalık detox araştırıyorum çok da bi fikrim yok açıkçası. bu konuda bilgisi olup yazan olursa bende çok sevinirim.

30 yaşına girerken kesinlikle bu kiloda olmak istemediğime karar verdim.
İki haftadır çok güzel dikkat ediyorum. Şekeri hayatımdan çıkardım ekmek tüketmiyorum. Pilavı hayatımdan çıkardım. Bulgur pilavı ve makarna 2 kaşığı geçirmiyorum. Yarından itibaren spora da başlıyorum. Ama daha fazlasına ihtiyacım var. Vücut yağ oranım çok fazla sırtımda falan yağlanma var. Bunu en kısa şekilde nasıl eritebilirim? Ve en hızlı? Mutlaka kürler falan vardır? Tabiki bu arada spor ve rejimi bırakmayacağım.

1,69 boyunda 80 kilo civarındayım. 10-12 kilo versem ideal duruma geliyorum.
sporu nasıl yapacaksınız full cadio mu ben eliptik bisikletin çok faydasını görmüştüm bir dönem tekrar başlayacağım ona

sporu nasıl yapacaksınız full cadio mu ben eliptik bisikletin çok faydasını görmüştüm bir dönem tekrar başlayacağım ona
Sürekli cardio çok hızlı kilo verdirir ancak sarkmalara neden olur cardio yanında ağırlık Çalışması yapılması vücudu sıkılaştırır

Sabah 7-9 arası yürüyorum sonra parkta bölgesel çalışıyorum sonra eve geliyorum. Akşamları da 2 saat çıkıyorum.

X