Web sitesi yapmak isteseniz..

cocostar

azimli,sabırlı,kararlı
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
3.081
83
arkadaşlar bir web sitesi yapacak olsanız hangi konuda olurdu? çok ilgi göreceğini düşündüğümüz fikirleri buradan paylaşalım.

kızlar hiç fikri olan yok mu? hadi yardım edin nasıl bir web site çok ilgi görür sizce?

acikcasi bir fikrim var ve feci iyi ama ne yazik ki ben site yapimindan anlamadigim icin girisime dokemiyorum ama fikrimi cok az insan biliyor eninde sonunda yapicam o siteyi

bence öyle bir fikrin varsa hemen uygulamaya koy arkadaşım. yoksa bir başka düşünen senden önce siteyi kullanıma açar da senin site işi uçar. aman elini çabu ktut. benim böyle bir fikrim olsa hemen girişimde bulunurdum.

ama site kurmak kolay is degil kafamdaki icin bu isten anlayan ama sonra da siteyi kendisininmis gibi calmayacak ortak olacak biri gerekli hatta birileri... fikri baskasi bulabilir ama henuz bulunmadi yakin bir iki site yurtdisinda denendi ama onlar isin puf noktasini gozden kacirdilar

napalim benim hala umudum var

kendi işim için kurmayı düşünüyorum ama nasıl yapacağım onu bilmiyorum az kaldı araştırmalarım bitsin bunuda yapacağım
en çok ilgi çeken konular :
ev dekorasyonu
giyim
makyaj
ve cinsel konular en çok ilgi gören sitelermiş araştırmacılar öyle diyor

merhaba.ben anadolu meslek lisesi bilgisayar yazılım mezunuydum.o zaman web tasarımı yapıyodum.ama sql falan bilmediğim için sadece sayfayı yapıyodum yani yayınlamayı bilmiyodum. konu olarak da, ilgi alanım şiir ve güzel sözleri seçmiştim. muhteşem bir tasarım yapmıştım ama okul projesi için okula vermek zorunda kaldım.bir daha da yapmadım zaten :)sonra evlilik,çocuk, ve ilgi alanım değişti falan derken kaçtı ipin ucu .....belki bir gün yine başlarım kim bilir ve herkese de tavsiye ediyorum stres azaltmaya birebir...ben front page kullanıyordum.çok da basit bi program.deneyin derim.

Arkadaşlar ben yıllardır profosyonel web tasarımı yapıyorum. Sizlere tavsiyem birer blog edinmeniz.Blog yapmak hem zevkli hem de çok kolay. Ben kendim web sitesi yapabileceğim halde blogger kullanarak blog yayınlıyorum. İncelemek isterseniz http://kelebeknehir.blogspot.com/ blog adresim.

X