welcome too candyshop;)

aman 35 dediğin nedir bi çırpıda verilir..yapıştı kaldı yaw üstümüze.kıyafet alacam almıyorum ha şimdi verdim ha şşimdi verecem diye.böyle böyle yaz bitecek:KK70:
mavi pantilonun beli bolardı ya alırsam korkusuna daraltamıyom kıçımdan düşe düşe giyiyom :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

yaaa kötüyümmm brn kötüyümmmmmmmm:63:
ilgilenmiysiniz benleeee:mad::mad:
la nedek söyle herifin lazeri aldı o bile yaranamadı biz ağzımıznan kuş tutsak gideri yok:KK70:
indir (1).jpg

s
oyy o kabızlığı deme zaten.sabah onsaat bekledim:KK70::KK70::KK70::KK70:annem bağırıyor kızım geç kalıcaksın haydii...bi dur anne yaaaaaa:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
enin annen var en azından ben bi yusuf tahayı eyliyom müsade ederse tuvalete gidiyom etmesse altıma yapar ayak duruyom :KK70:babamız gecedeydi sabah biz işe gittikten sonra geliyor..yalnız olunca böyle ,sonra hurala gürele hazırlan taksi çağır bakıcıya yusufu bırak işe git oyyyyyyy yazarken yoruldum ama gel gör çıkmıyo anam :KK70::KK70::KK70:

s

enin annen var en azından ben bi yusuf tahayı eyliyom müsade ederse tuvalete gidiyom etmesse altıma yapar ayak duruyom :KK70:babamız gecedeydi sabah biz işe gittikten sonra geliyor..yalnız olunca böyle ,sonra hurala gürele hazırlan taksi çağır bakıcıya yusufu bırak işe git oyyyyyyy yazarken yoruldum ama gel gör çıkmıyo anam :KK70::KK70::KK70:
ay ben doğumdan sonra ilk aylar öyleydim..altıma ediyomduya ben:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:bikere bildiğin işedim:KK70::KK70: oğlum sus susmaz oğlum sus susmaz.klozete bir kala:KK70::KK70::KK70::KK70:ay sabah sabah parkkkkkkkk

X