Womanizer erkekler

Bana iliski tecrübeniz yokmuş gibi geldi. Yoksa bu mevzuyu kafaya takmazdınız. Bu tarz adamlarla takılmak tehlikelidir. Hele de duygusal kadınlar için. Ya kendisi gibi zampara olacaksınız ya da uzak duracaksınız. Nasıl ki bu tarz adamlar ilişkiyi ciddiye almıyor, kendileri de ciddiye alınmamalı. Takıldınız bitti, işte böyle davranın.

Arkadaşlar bu alıntı olayını beceremedim ben. O dediğiniz teoriye bakıcam. Çok kapalı kutuyum biliyorum. Adam kötü bir şey yapmadı, sadece kendini düşünüyor. Biz 2 yıl önce arkadaş ortamında tanıştık, biraz flört ettik ancak bu bey çok womanizer (zampara) ve aşırı karizmatik biri. Ben korktum kendimi geri çektim o da üstüme varmadı. Bir daha hiç karşılaşmadık ta ki bu yaz başına kadar. Beni gördükten sonra mesaj attı 10 ocağa kadar görüştük. Ancak son 1-2 ay ilgisinde azalma oldu. Ben de onun üstüne çok düştüm, düşmemem rest çekmem gerekirken. Şimdi de ben bunu kendime yediremiyorum. Geçmiş ola durumu var yani. Bu arada hepinize teşekkür ederiz. Yani şöyle diyeyim hep ben mesaj atıyorum o atmıyor. Bana gelince morali kötü ancak arkadaşlarıyla tatile gidiyor. 17 ocakta açık açık yazdım ona, bu da bi saflık. Görüşmelerimizde ve konuşmalarımızda azalma oldu, bir durum varsa bilmek isterim. Sana kızma sana kırılmam diye. Kardeşi rahatsızmış hastaneye yatırmışlar moralim bozuk dedi. Geçmiş olsun dedim. Yani tabi bunu bana anlatmazsa ben bilemem. 17 ocakta yazdım en son. Ki kardeşi hep rahatsızdı o zaman da gayet konuşup görüşüyorduk. Ama beni cepte gördüğü için ve onu alttan aldığım için böyle davranıyor. O da yazmadı ben de. Ben yazsam konuşur ama.
Cevap almadığınız kişiye niye yazıyorsunuz?
Adam istemiyor işte
İsteyen arar sorar yazar
Niye koşuyorsunuz bu adamların peşinde?

Adam seni hayatından silmis hıc yerine koymuş yani onun için anlamın yok.... Hayat kısa kuşlar uçuyor ama seninle değil başka kadinla🤭anlatabildim mi??? 👍

Adam seni hayatından silmis hıc yerine koymuş yani onun için anlamın yok.... Hayat kısa kuşlar uçuyor ama seninle değil başka kadinla🤭anlatabildim mi??? 👍
Kimle isterse olsun. İsterse milyon tane kadınla olsun benim için sorun değil bu saatten sonra. Halbuki ilk yazdığında umursama yazmıştın, mutsuzluktan ağlasam hoşuna gidecek. Ve öyle sanıyorsun. Ayrıca son mesajındı.

Kimi insanlar başklaarının mutsuzluğuyla kendini tatmin eder. Sen de aynen böyle bir insansın.

Sevgili arkadaşlar, bu ara yaşadığım bir kalp kırıklığı var. Ancak bu rüyadan sonunda uyandım. Bazen insana mantığı seslenir yanlış yapıyorsun diye, ancak onu önemsemez kalbimizle hareket ederiz ya. Ben aynen bunu yapıyorum. Şu anda da çok üzüldüğüm bir durum yok açıkçası bazen aklıma gelince bir hüzün çöküyor yine de.

Benim asıl problemim ben hep böyle olmayacak erkeklere bakıyorum. Değer veriyorum. Bu huyumu nasıl törpüleyebilirim?

Bir diğer sorum; bahsettiğim kişi kötü biri değil çevresinde iyi olarak anılan biri, bu şahısla elbet karşılaşıcaz. Arkadaş çevremiz aynı olmasa da ortak arkadaşlarımız yine var. Ona nasıl davranmam gerek. Yani görmezlikten gelirim büyük ihtimal o yanımıza gelmezse, ola ki geldi... Ne demem lazım, bazen bu durumlarda buz kesebiliyorum gardımı indirmek istemiyorum. Biraz saçma gelebilir belki ama bana yardımcı olursanız sevinirim . Ben 30 o 39 yaşında. Şimdiden teşekkürler kızlar. :*

Gülseren budayıcıoğlu nun kader motifi videolarını ve beyhan budak ın ilişkiler ile videolarını tavsiye ederim

Arkadaşlar bu alıntı olayını beceremedim ben. O dediğiniz teoriye bakıcam. Çok kapalı kutuyum biliyorum. Adam kötü bir şey yapmadı, sadece kendini düşünüyor. Biz 2 yıl önce arkadaş ortamında tanıştık, biraz flört ettik ancak bu bey çok womanizer (zampara) ve aşırı karizmatik biri. Ben korktum kendimi geri çektim o da üstüme varmadı. Bir daha hiç karşılaşmadık ta ki bu yaz başına kadar. Beni gördükten sonra mesaj attı 10 ocağa kadar görüştük. Ancak son 1-2 ay ilgisinde azalma oldu. Ben de onun üstüne çok düştüm, düşmemem rest çekmem gerekirken. Şimdi de ben bunu kendime yediremiyorum. Geçmiş ola durumu var yani. Bu arada hepinize teşekkür ederiz. Yani şöyle diyeyim hep ben mesaj atıyorum o atmıyor. Bana gelince morali kötü ancak arkadaşlarıyla tatile gidiyor. 17 ocakta açık açık yazdım ona, bu da bi saflık. Görüşmelerimizde ve konuşmalarımızda azalma oldu, bir durum varsa bilmek isterim. Sana kızma sana kırılmam diye. Kardeşi rahatsızmış hastaneye yatırmışlar moralim bozuk dedi. Geçmiş olsun dedim. Yani tabi bunu bana anlatmazsa ben bilemem. 17 ocakta yazdım en son. Ki kardeşi hep rahatsızdı o zaman da gayet konuşup görüşüyorduk. Ama beni cepte gördüğü için ve onu alttan aldığım için böyle davranıyor. O da yazmadı ben de. Ben yazsam konuşur ama.
Hiç bir şey yazma .Denk gelirseniz muhattap bile olma .Bu adam zampara ,daldan dala konmayı seviyor .Bir zaman sonra bir kadın ,onla sürekli iletişim halinde olmak hoşuna gitmiyor .Özgür ruhlu ,anlattığınız kadarıyla havalı hatta ukala .Böyle birine sırf yakışıklı ,karizmatik diye selam dahi vermeyin .Kullanıldığınızla kalırsınız .Adamda duygusallık ,incelik diye bir şey yok .Egoistin ,narsistin teki .Üstüne düşüp götünü kaldırmayın daha fazla .

X