word um çalışmıo

MaLiBu

....mucize.....
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
4.241
12
35
ben word yükledim am sayfa acılmıo calısmıoo napmamm gerek tekrar yükledim olmadı hocaya ödev yapcaz göndercez ama word dışında kabul etmioo yardımm lütfenn senağlama

ben word 2003 yükledim ama sayfa acılmıo yeni bi sayfa hep aç dio belgelerim bilgisayraım fln gözüküo napmam gerek ödev göndercemm yardımmmmmmmmm

belki açmaya çalıştığın dosyanın uzantısı word un değildir.dosyanın uzantısı nedir?

cnm dosya açmak diil zaten hani bişey yazcak olursunda acarsın ya sayfayı sayfa acılmıoo bana aç dio belgelerimden fln ama ben sayfa acılsın istiyorum

Başlat >> Çalıştır' a tıkla.
Oraya winword.exe yaz ve tamam de. bunu bi dene bakalım. böyle de çalışmazsa mecburen office'i yeniden yükliyceksin galiba.

cnm hata verdi zaten yeni yüklemiştim kaçı yüklememi önerirsinn ?

valla bizde office 2003 var şu anda. 2007'yi yükledik ama ben alışamadım ve sevmedim onu. 2007'de bir de şey problemi oluyo. mesela wordu docx gibi bi uzantıyla kaydediyo ve 2003 olan bilgisyrda açılmıyo filan.. bence 2003 yükle. bende var ama internetten gönderilmez biliyosun:KK43:

vala bende 2003 yükledim nedense calısmıo ödev göndermem de gerek yani nie çalışmıo anlasam :KK43:

canım bak aşağıda bir link var. ben kullanmadım ama bu da wordun parasız olanı diye biliyorum. yalnız dosya boyutu biraz büyük. 142 mb.. yani başka çare gelmiyo aklıma.

Download CHIP.eu - OpenOffice 3.0 Türkçe TR

buraya tıllayıp çıkan seçenekte "yazılımı hemen indir" yazan yere tıkla. yani üye olmana gerek yok. sonra bunu pcye kurman lazım.
valla başka bişey gelmiyo aklıma:KK43:

X