X Firması Depozito Ücretimi İade Etmiyor. Ne yapabilirim?

Bana Diyor Nau Nau

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
12.566
46.397
Selamlar,
İsmini şu an vermeyeceğim bir su firması tarafından salak yerine konuyoruz.
Tüm sinirim bu sebepten. Para vs. değil yani.

Firmadan depozitolu cam damacana aldık. Bir süre sonra artık kullanmayacağımız için iade edip depozito ücretini almak istedik. Olay burada kopuyor. Sadece bugün 2 kez aramakla beraber toplamda 6 kez aradık. 444 ile başlayan numaradan müşteri temsilcisine bildirimde bulunuyoruz. Almaya gelecekler deniyor ama gelmiyorlar. Neden? Çünkü karşılığında para verecekler. Neden gelsinler ki?
Bu süreçte yaşadıklarımız:
1. Hangi bayi ismini söyleyin gidip biz verelim diyoruz. Bayi ismini göremiyorlarmış (! )
2. Her seferinde oldukça pasif olan ve ne yaptırımı olduğunu anlamadığım Bölge Müdürüne şikayetimi iletiyorlar. Sonuç koca bir sıfır. Bölge Müdürü ne işe yarıyor?
3. En son bugün ilk görüşmemizde alacak olanları aradılar. Bayi biz dün aldık diye yalan söylemiş (! )
4. Alınmadığını ifade edince tekrar aradılar. Bu akşam en geç 20.00ye kadar alınacağını, 19.00 gibi alınmamışsa tekrar aramamız söylendi. Sizce alındı mı? Tabi ki hayır.
5. 19.01 de tekrar aradım ve müşteri hizmetleri ile görüştüm. İlgili kişi tekrar arandı. Tam saat verdiler. 20.30 da evimizde olup alacaklarını söylediler. Hadi tahminleri alalım. Sizce geldiler mi? Tabi ki hayır.

Bu kurumdan su aldığım güne dönsem asla bulaşmazdım.

Allah aşkına benim bir hakkım yok mu?
Böyle çakallıklara gelemiyorum

şimdi okudum sonuç aldılarmı
yoksa hala beklemedemisiniz?
ben hiç polemiğe girmiyorum kargoyla bi problem yaşamıştım 1 kere aradım baktım olmadı
direk cime time
cok işe yarıor

şimdi okudum sonuç aldılarmı
yoksa hala beklemedemisiniz?
ben hiç polemiğe girmiyorum kargoyla bi problem yaşamıştım 1 kere aradım baktım olmadı
direk cime time
cok işe yarıor
Şikayet vara yazdım. Anında geldiler. Özür üstüne özür. Öyle alırım paramı işte. 145 lira depozito yani. Az mı

X