Ya biri fikrini düşüncesini söylesin lütfenn

Kızlar 27 kasım adet oldum. 5 aralık da ilişkim oldu içe boşalma oldu. 6 aralık da ella kullandım. Hicbir yan etkisi olmadı. 10 aralık yumurtlama günüm adetten sonraki tam 14. Gün yani 10 aralık yine ilişkim oldu ve içe boşalma oldu ama bu sefer hicbir şey kullanmadım. Ellanın etkisi olmuşmudur ikinci ilişkimde de ? Bu ay 24unde olmam lazım ama bekleyemiyorum ya birçok kez konu açtım kusura bakmasın kimse ama düşüncelerinizi almak istiyorum lütfen...
ellanin etkisi olmamıştır
adetten bir kaç gün önce ya da bir kaç gün geçtikten sonra test yapın. en azından içiniz rahat eder

ilk ilişki için şans %1 lik kesime gelirsen etkisi olmaz ama ikinci ilişkine hiç etkisi olmaz hamilelik riskin %80 lerde yumurtlama döneminde oldugun için adetin gecikince test yaptır

rica ederim ama hamilelik istemiyorsanız korunsaydınız keşke ella döllenmeyi engelliyor büyük ihtimal regl tarihiniz gecikecek ama hamile kalmakta öyle kolay değil oda senin şansın
Ya 5inde ilişkiden sonra ella aldım ama eczacı nişanlıma 1 ay koruma sağladığını söylemiş. Ben inanmadım sonuçta doğum kontrol yönetmi değil ella bildiğim kadarıyla ona güvenerek 2. Iliskide içe boşalma oldu ve birşey kullanmadım işte şimdi de böyle dertleniyorum..

Ya 5inde ilişkiden sonra ella aldım ama eczacı nişanlıma 1 ay koruma sağladığını söylemiş. Ben inanmadım sonuçta doğum kontrol yönetmi değil ella bildiğim kadarıyla ona güvenerek 2. Iliskide içe boşalma oldu ve birşey kullanmadım işte şimdi de böyle dertleniyorum..
1 ay koruması hiç bir şekilde olmaz ki zaten kağıdındada yazıyor %100 bi koruma yöntemi değildir diye ilk ilişkiyi etkiler hamile kalmazsın ama sperm vücutta 5 gün kalabiliyor o sıra yumutlamaya denk gelirse dölleye bilir buda şans işi

1 ay koruması hiç bir şekilde olmaz ki zaten kağıdındada yazıyor %100 bi koruma yöntemi değildir diye ilk ilişkiyi etkiler hamile kalmazsın ama sperm vücutta 5 gün kalabiliyor o sıra yumutlamaya denk gelirse dölleye bilir buda şans işi
Yani 10undan itibaren bugüne kadar yumurtlamam olduysa kaldım demek... zamanı beklemekten başka çarem yok anlaşılan :KK43: teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Ya ama evli değilim ben kan tahlili falan yaptırsam sorun olur mu gizli kalır mı nişanlıyım daha
başka bir doktor sonuçları görebiliyor ama paylaşılma olanını bilmiyorum canım gizli kalma gibi bir durumu oldugunu sanmıyorım ama kalkıpta babanı aramazlar baban gidip sonuçlarını sorgulatırsa öğrenebilir

başka bir doktor sonuçları görebiliyor ama paylaşılma olanını bilmiyorum canım gizli kalma gibi bir durumu oldugunu sanmıyorım ama kalkıpta babanı aramazlar baban gidip sonuçlarını sorgulatırsa öğrenebilir
Anladım canım.. zaten kimsem yok bi annem var ama yine de tedirgin oldum

X