ya hamıleysem o kadar ılac ıctım ne yapcam sımdı

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
38
:uhm:slm kızlar malum konu bellı bebek ıstıyorum calısmalarımız son gaz olmaasada devam edıo yanlız soyle bır sorum olacak sızlere benım adetım 11 eylul fakat daha olmadı ama ben umıtlı degılım oolur dıye dusunuyorum
bır hafta oncesıne kadar baya hastaydım adetıme on gun kala doktora gıttım kan testı yaptırmak ıcın doktor cok erken olmaz cıkmaz dedı ınat ettım yaptım doktor bana bak bugun cıkmaz yarın cıkar yapma dedı neyse sonuc negatıftı ama sımdı adetım bır ıkı gun gectı normalde sasmazda bırde adetıme yakın sırtım kopar agrır karnım yanı kasıklarım agrır hıc boyle bırsey yok sasırdım hayırdır ınsallah amannnnn amma uzattım haaaaa sorum su:lepi:

hastayken cok ılac ıctım testte negatıf gorunce antıbıyotık suruplar otlar sunlar bunlar doktor gebeysen sakın kullanma demıstı eeeeeeee sımdı dıyelım kı hamısım yenı cıktı o kadar ılac ıctım ne olacak offfffff ıcım daralıo yanu bır ıhtımal sanmıom ama ya hamıleysem o ıctıgım ılaclar bebegıme zararlımıdır ne yapcam:uhm:

inşaallah hamileysen bi zazarı olmamıştır. ama hemen bi test yapsan doktora gitsen.. ay canım inş iyi olur bence vakit kaybetmeden test yap derim..:sm_confused:

inşaallah hamileysen bi zazarı olmamıştır. ama hemen bi test yapsan doktora gitsen.. ay canım inş iyi olur bence vakit kaybetmeden test yap derim..:sm_confused:

saol cnm ınsallah hamıleyımdır ve ınsallah bırsey yoktr zarar vermemısımdır ama dıyorum cnm pek umıdım yok ndense test ıcınde bence erken kendımı kandırmak ıstemıom esımde kıızıo zaten hep boyle yapıosun sonra uzuluosun dıye bır bes gun olsun ole yapcam

inş hamilesindir ve ilaçların hiçbir zararı olmamıstır kaydirigubbakcemile5

inşallah hamılesındır...
bılmeyererk kullanılan ılacların bebıse zararı olmadıgını bılıyorum Allah tarafından korunuyormus cunku...
annemde hamıleyken bırcok ılac ıcmıs ve hıcbır sorun yok.
iyi dusun iyi olsun...
evde test yapsana canım.adetın gecıkmıs hamıleysen cıkar zaten..

hamile olduğunu öğrenmeden içtiğin ilaçlar bebeğine zarar vermez canım, korkma hamileysen bile birşey olmamıştır.

ınşallah içtiğin haplar hamileysen bebişine zarar vermez.ama eğer değilsen bir daha böyle çalışma içerisindeyken ağrı kesici dahi içme opuyorumnanaktan

Belkide adetin kullandigin ilaclar felan yüzünden gecikmistir olabilir...
Ama insallah hamilesindirde ilaclarda zarar vermemistir...

Bende Hamile oldugumu bilmeden ilac kullanmistim bilmeden
ama fazla degil 1-2 kere...
Cok sükür hic bir zarari olmamis...

slm kızlar herkes zarar vermez dıo ınsallah oledır ama benım adetım hala olmadı kac gun gectı test yaptım kocaman bır nagtıc demekkı ılaclardan oldu

ilaç kullandıgın için geçikme olmuş muhtemelen bundada vardır bir hayır üzülme rabbim böyle hayırlı görmüş inşallah bir dahjaki ay kalırsın

ilaç kullandıgın için geçikme olmuş muhtemelen bundada vardır bir hayır üzülme rabbim böyle hayırlı görmüş inşallah bir dahjaki ay kalırsın

slm kızlar herkes zarar vermez dıo ınsallah oledır ama benım adetım hala olmadı kac gun gectı test yaptım kocaman bır nagtıc demekkı ılaclardan oldu

Evet büyük ihtimal ilaclar yüzündendir...

Seni ümitlendirmek gibi olmasin ama...
Benim adetim 2 hafta gecmisti...evde test yaptim negatif yani tek cizgi cikti...
Dedim stressden felan gecikmistir herhalde...
Sonra 1 hafta daha bekledim...baktim hala bisey geldigi yok...
Tekrar test yaptim bu sefer pozitif yani cift cizgi cikti...
ben doktora gitmeden inanmam dedim...gittik doktora yaklasik 7 haftalik hamilesiniz dedi...

Yani ilk testi yaptigimdada 6 haftalik hamileymisim ama haberim yokmus ve testtede cikmamisti....

Evet büyük ihtimal ilaclar yüzündendir...

Seni ümitlendirmek gibi olmasin ama...
Benim adetim 2 hafta gecmisti...evde test yaptim negatif yani tek cizgi cikti...
Dedim stressden felan gecikmistir herhalde...
Sonra 1 hafta daha bekledim...baktim hala bisey geldigi yok...
Tekrar test yaptim bu sefer pozitif yani cift cizgi cikti...
ben doktora gitmeden inanmam dedim...gittik doktora yaklasik 7 haftalik hamilesiniz dedi...

Yani ilk testi yaptigimdada 6 haftalik hamileymisim ama haberim yokmus ve testtede cikmamisti....

valla cnm ben ılk hamıslıgımıde cok gec ogrendım varlıgından cok gec haberdar oldum o yuzden bıraz umıtlıyım cunku adetımden ses seda yok yanı olacakmıs gıbı gelmıo herkes bence kucuk o yuzden bellı olmuodur dıolar tabıkı hayırlısı olsun varsada yoksada:emir_bebek:

mızmızımmm canım benim..kız haala olmadın mı sennŞenizayy bende ümitlendim şimdi hee..inşallah hamilesindir mızmızım yaa...

X