Ya sizce ?

Woops

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
106
33
Arkadaslar merhaba bu konuyu arkadasim icin aciyorum biz olaylarin icinde oldugumuz icin saglikli karar veremiyoruz bi de sizin goruslerinizi alalim dedik:)) kisaca hemen net bir ozet geciyorum size
X bizim okuldaki asistanimizdan hoslaniyor adamin da tavirlari falan son derece hoslaniyor gibiydi anlatsak sok olursunuz neyse durum boyle olunca bizim x adama acilmaya karar verdi . Sonuc olumsuz. X elimden daha fazlasi gelmez dedi telefonda yarim saat konustu kafasini dagitmaya incitmemeye calisti unutalim vs olmamis gibi davranaalim dedi en son . Eskisi kadar sık konusmuyorlar suan dolayisiyla ama ne zaman karsilassak yaninda biz de oluyoruz bizi de taniyor hoca ve bizi resmen gormuyor x in gozlerine kitleniyor resmen ne zaman gozlemlesem hep bizim x kafayi ceviriyor en son merhaba diyip ve bize selam bile vermeden merhaba x diyip geciyor cok uzun uzun ve gozlerine bakiyor . Bunun anlami ne olabilir sizce
Kizlar

Ben güvenemiyorum artık, bir öyle bir böyle davranıyorlar, seviyor gibi ama ümitlenmesin arkadaşın, çünkü bırakınca kıymete biniyoruz nedense..

X