Çatlaklar Ya Ünlüler?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
kizlar bence biz o ünlülerden kat kat güzeliz dogal hallerine bi bakin nasillar makyaj ve estetik onlari inanilmaz güzellige sokuyor bizede o kadar bakim makyaj olsa kimbilir nasil oluruz bence herseyin dogali esas alinmali

ya tabi cnm..bizim derdimiz de o değil mi doğal olsun ama çatlak olmasın:KK70:
gerçi bazı ünlülerin fotolarıyla daha çirkin görünsün diye de oynuyorlar onu da söyleyeyim..biz de görüp mutlu oluoruz maalesef:bbo:ama tabiiki de mükemmel değiller..belki bizden farkları yokturr yani..

kızlar yapamyın bu herkezde yok modellerde mesela olmadığı için model olabiliyorlar zaten:) yok yani bir arkadaşım varda model 1 tane bile yok inanın,napıyosun diyorum hiçbişey dio genlerdemi vardır ne,gerçi ablamdada yok 3 çocuğu var anamadım ben bu işi o babama çekmiş ben anneme sanırım,ben 49 kilo 1.71 im ablam 1.67 75 kilo :KK70: geçicek geçicek iyişallah bizde kurtulucaz bu şeyden son 3 yıldır bir patlama var bu sektörde sorun olarak görülmüyordu bile eskiden bu kadar krem bile yoktu ümitler kırılmasın sağlığımız yerinde olsun hepimizin, bulacaz bir çözüm ıYıŞALLAH

kizlar bence biz o ünlülerden kat kat güzeliz dogal hallerine bi bakin nasillar makyaj ve estetik onlari inanilmaz güzellige sokuyor bizede o kadar bakim makyaj olsa kimbilir nasil oluruz bence herseyin dogali esas alinmali

yapmayın allah aşkına öyle kat kat güzel olsaydık onlar değil biz ünlü olurdukzemuszemusçoğu ünlünün geçmişine bakın ya garson ya tezgahtarlıktan geliyozemuszemu

bence bu arz talep meselesi ya artık kadınlar kendilerine daha çok bakıyor ve bu tür kremlerin üretilmesini sağlıyorlar dolaylı olarak ama bu kremler üretiiyor die mutlaka işe yarıcak diye bi şartı yok tabi işe yarayan da yaramayan da birçok krem var piyasada çıkmaya da devam etcek kadınlar bunu bukadar taktığı sürece ..... ünülerin çoğunda yok çatlak filan olsada zaten kapatıyorlar eee neden biz uğraşıoruz çatlak geçsin die yırtılmış bi vücut ya nasıl olup ta geçicek ben uğraşıyorum evet ama ben kırmızıları yok etmeye yenilerinin olmaması için uğraşıorum beyaz olan çatlakların geçeceğini sanmıyorum öyle kremle filan nasıll bizim çatlağımız var da misal en yakın arkadasımızın ve ya ablamızın çatlağı yoksa ünlülerin de bazılarının var bazılarının yok ünlülerle yarışıcak değiliz ki zaten okadar para kazanan varsa yarışsın tabi de beni aşarmafoldumben

Çok şaşırdım doğrusu,özellikle scarlate ,dünyanın en güzel göğüslü kadını seçilmişti.Ama çatlakları var göğüslerinde ,acaba nasıl bir kapatıcı kullanıyor?Sizin bildiğiniz bir kapatıcı var mı?Ben bi sürü şey denedim ,bulamadım.Artık çatlaklardan kurtulmaktan vazgeçtim,kapatmanın bir yolunu bulmaya çalışıyorum:çok üzgünüm:.Benimkiler ergenlikte oluştu ve bacaklarımda var.Etek giyerken rahatsız oluyorum.Aslında düzgün ve uzun bacaklarım var ama çatlaklar yüzünden kötü gözüküyor.İyi bir kapatıcı bilen var mı? Herkese çatlaksız günlerr!!!

X