ya yardım edin bana lütfennnn:((((

guger

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2008
82
0
ben 4 sene önce 57 kiloydum şimdi 80 lütfen yardım edin eşim kilolulartdan hiç hoşlanmıyor ve soğuk davranışları var artık beni beyenmediğini düşünüyorum yardım edin lütfen her gün başlıcam diyorum ve ittigide daha kilo almaya başladım bi türlü cesaretimim irademi toplayamadım olmuyorrr 9 aylık bebeğim var şimdi ne yapacam ya nasıl başaracam:roflol::roflol::roflol:

öncelikle buradan bi topige katıll
motivasyonun artar
yada diyetisyene gitt

ben 4 sene önce 57 kiloydum şimdi 80 lütfen yardım edin eşim kilolulartdan hiç hoşlanmıyor ve soğuk davranışları var artık beni beyenmediğini düşünüyorum yardım edin lütfen her gün başlıcam diyorum ve ittigide daha kilo almaya başladım bi türlü cesaretimim irademi toplayamadım olmuyorrr 9 aylık bebeğim var şimdi ne yapacam ya nasıl başaracam:roflol::roflol::roflol:
Valla haline böyle katıla katıla gülersen pek de başaramazsın gibi geldi bana :)
Önce biraz üzül be gülümkaydirigubbakcemile3
İşin şakası,eğer bebeğini emziriyorsan az biraz daha sabret bir yaşından sonra başla diyete.Emzirmiyorsan da sıva kollarını,az az ye her şeyden ye,bebeğini anne veya birisine kısa süreli bırakabiliyorsan,durma az az yürümeye başla,bir bakmışsın 57 kg.
Ben de 57 idim,86'lara çıktım bebekle.Şimdi 67'lere düştüm ve 57'lere yaklaştım diye daha bir motiveyim.
Kolaylıklar dilerimolumunekankayizsmile

Valla haline böyle katıla katıla gülersen pek de başaramazsın gibi geldi bana :)
Önce biraz üzül be gülümkaydirigubbakcemile3
İşin şakası,eğer bebeğini emziriyorsan az biraz daha sabret bir yaşından sonra başla diyete.Emzirmiyorsan da sıva kollarını,az az ye her şeyden ye,bebeğini anne veya birisine kısa süreli bırakabiliyorsan,durma az az yürümeye başla,bir bakmışsın 57 kg.
Ben de 57 idim,86'lara çıktım bebekle.Şimdi 67'lere düştüm ve 57'lere yaklaştım diye daha bir motiveyim.
Kolaylıklar dilerimolumunekankayizsmile

ben çalışıyorum ve bebeğimde emi yorcesaretim yok yani iradem zayıflıcağıma inanamıyorum sadece:roflol:

bu arada ben o simgeleri yalnış göndermişim pardonnnn ya bende neden bana öyle deiş diyedüşünüyodum:bbo:

bu arada ben o simgeleri yalnış göndermişim pardonnnn ya bende neden bana öyle deiş diyedüşünüyodum:bbo:
Allah seniiiiiisempatiksalakcinni
Ben de diyorum bu halini kabullenmiş,baksana tuzu kuru,kendiyle bile dalga geçiyor:KK1:
Sen çalışıyorsan bence daha kolay,işyerinde gereksiz atıştırma,eğer yemek çıkmıyorsa evden kepek ekmeğine az biraz domates diyet peynir koy götür işine,olmadı salata ye..
Çok acıkırsan da şekersiz sütsüz nescafe iç.Akşamları protein al,mesela tavuk ya da balık,bi de çorba.Yatmadan bir şey yeme,yatarken de az yağlı süt iç bişr bardak,misssskaydirigubbakcemile5
En çok yapılan hatayı yaparak kahvaltını iş yerinde yapıyorsan yarım simit ye en fazla,sakın ha poğaça açma tarzı şeyler yeme..Ama mümkünse evden çıkmadan cornflakes tarzı brşeyler ye çarçabuk..
Kolay gelsinvereliniortak

öncelikle Allah bebeğini analı babalı sağlıklı büyütsün inşaallah.
dilaremin tavsiyelerine ayyynen katılıyorum. bak benimde küçük bebeğim var hem de 2 tane :) benim de bi başarı-bence- hikayem var, tavsiyelrimi oradan okuyabilirsin. umarım işine yarar. sonuç şöyle:
evlilk 60
1 hamilelik 73-2008
1. doğum 98
2 hamilelik 80-2009
2.doğum 96
2.nin 40ı çıkınca 86
2. 10 aylık 73
ben de cıvıttım tabii, gevşedim şu aralar.:)

ama benim takıldığım eşinin tavırları. bence seni her halinle beğeniyodur. beğenmezse tam dayaklık yanii. zaten emzikli kadına kilo yüzünden takılınmaz. yazık sütün felan kesilr Allah korusun. ama emzikli olduğundan hormonlar duygu durumunu etkileyebilir. belki de sen öyle hissediyosundur. abartıyo olabilir misin acaba? ben de aynı ollardan geçtim ondan fikir yürüttüm. ama azıcık gayret, sabır kararlılıkla üstesinden gelebileceğin inancındayım. kolaylıklar dilerim.

bence herşeyden önce kilo verceğine inanmalısın
inanmak başarmanın yarısıdır çünki
bende inanmıyordum kendime taki buda bir başarı öyküsü okuyana kadar
öyle bir cesret veridki bana herkes yapabiliyorsa bende yaparım dedim
71le başldım diyete 62 ye kadar düştüm arada sapmalar olsada
başardım şimdi hedefim 55 bu kadar verdiysem yine vericem diyorum
önce beynine bu komutu gönder sonrası zaten spor ve dengeli beslenmeyle halloluyor

Son düzenleme:
arkdaşlar hpinize teşekkürederim ben artık kilolarım üzünden özgüvenimi yitirdim her gün bugün diyorum her hafta bir kilo daha lıyorum ne zamn başlıcam ya bennn

ben 20 yasındayım 2 yıl once dogum yaptım 50 kıloydum ama sımdı 97 kıloyum napcam sasırdım kaldım ne olur bı yardım edın napcam ben ya

merhaba canıım, öncelikle eşim beni beğenmiyor düşüncesini kafandan at.. bebeğin daha küçük hiç öyle düşündüğünü sanmıyoruum. ama bu kadarda üzülüyorsan cidden diyet başarı öykülerini okuyarak motive edebilirsin kendini , bende öyle yaptım inan. ynı senin gibi düşünürken birde baktımki , hergün bu başarı hikayelerini okurken banada bir azim gelmiş, on kilo vermişim :) evet zor irdeni ele geçirmek ama, gerçekten oturduğun yerde üzülmekle hiçbir istediğinede sahip olamıyor insan. hadi ha gayret, rabbim sağlıkla şu kiloları vermeyi hepimize nasip etsin . öptüm canım..

kizlar bu sitede faydalanabileceginiz cok guzel topikler var.fakat once sizin buna inanmaniz gerekiyor.hicbirsey imkansiz degil..biraz zaman ve sabirla istediginiz kiloya ulasirsiniz...yeterki moralinizi bozmayin diyet yaparken en onemlisi sabir ve moral...

konuyu açan arkadaş ve aynı dertten muzdarip olan obezrail isterseniz mutlaka yapabileceğiniz birşeyler vardır....ama gerçekten isterseniz.....
guger her hafta bir kilo alıyorum yazmışsın cnm,ama bu gidişe bir dur diyeyim yazma cesaretini bulamıyorsun kendinde ??neden???bu günü kendine bir milat kabul et cnm...yarın sabahtan itibaren değişeceğine inan.ve her elin yemeğe gittiğinde eşini ve senin için düşündüklerini getir aklına ve bu seni gaza getirsin..
obezrail cnm senin yaşın zaten daha çok küçük..metabolizman çok hızlı çalışıyor o sebeplede kilo vemren çok daha kolay cnm...istersen gerçektebn verirsin...
ve şok diyetler falan yapıp sakın metabolizmanızı yavaşlatmayın durup dururken.sağlıklı şekilde herşeyden yiyerek verin kilolarınızı.ve kilolar vücudunuzda uzun süre kalıp yapışmadan gönderin gitsinler...
yardımcı olmak adına sizi montinyak topiğine uğramanızı tavsiye edeceğim.umarım en kısa sürede istediğiniz kilolara kavulup mutlu olursunuz...

bak canım bu yazıyı oku biraz uzun ama inan bana
okuyunca yapabiliceğine inanıyorsun ben bu yzaıdan sonra diyet yapmaya karar vermiştim
[/QUOTE]

haklısın bende bu yazıyı okunca çok etkılendım

X